Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Spodnie Chino

Rozpoczęte przez ~Alan90, 08 maj 2020
  • avatar ~Alan90 ~Alan90
    ~Alan90
    Napisane 08 maja 2020 - 12:39
    Cześć co myślcie o takich eleganckich spodniach jak Chino [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuz Cross Jeansu? Są w kolorze granatowym. Ma 97% bawełny w sobie https://www.crossjeans.com/men/pants-shorts/pants/2064/chino dodatkowym atutem są eleganckie paski ledwo widoczne od góry do dołu. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel20 ~Daniel20
    ~Daniel20
    Napisane 08 maja 2020 - 13:21
    Moim zdaniem spodnie Chino z paskami od góry do dołu delikatnie widocznymi na granatowym tle super wyglądają, pasują szczególnie do białych koszul, ale i też do luźnych koszulek np. w typie polo np.szare.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Patryk33 ~Patryk33
    ~Patryk33
    Napisane 08 maja 2020 - 13:34
    Lubię tego typu sobie ten model, ale bez pasków :) Myślę, że jak ktoś lubi delikatne paski to je kupi i będzie zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bart ~Bart
    ~Bart
    Napisane 11 maja 2020 - 20:20
    Mi się podobają spodnie z delikatnymi paseczkami, model chino jest po prostu najlepszy, wygodny, ma elegancki szyk w sobie. Dla mnie rewelacyjne. Dobrze jakby firma wypuściła kilka różnych podobnych modeli na rynek to bym sobie kupił.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy