Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Skąd u Pan tyle zawiści?

Rozpoczęte przez ~Uparty troglodyta , 16 mar 2024
  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 16 marca 2024 - 06:03
    Jestem po rozwodzie, pozbierałem się i zacząłem układać życie na nowo córki są ze mną nawet kontakty z ex zrobiły się cywilizowane. A tu nagle kurator na kontroli bo złożyła doniesienie.Ex ma dziecko z kochankiem ale jako ojca podała mnie. I moje pytanie do pań z kad czerpiecie takie pomysły?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zosia ~Zosia
    ~Zosia
    Napisane 16 marca 2024 - 08:57
    Panie a skąd ,pan wziąłeś taką panią do życia.
    Czyż nie było czerwonych flag, ale cipka oczy przysłoniła.
    Wybrać wywloke na kobietę życia i mieć pretensje do każdej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 16 marca 2024 - 09:28
    ~Zosia napisał:
    Panie a skąd ,pan wziąłeś taką panią do życia.
    Czyż nie było czerwonych flag, ale cipka oczy przysłoniła.
    Wybrać wywloke na kobietę życia i mieć pretensje do każdej.

    Nie mam pretensji do innych pań tylko pytam. Pretensje mogę mieć do siebie raz że powinienem to skończyć dużo wcześniej ale dzieci itd.A po drugie że po rozwodzie odpuściłem dla swojego spokoju. Pierwszego już nie naprawie ale drugie owszem. Czerwone flagi pojawiły się po 20 latach, żałuję tylko zmarnowanych 4 lat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zosia ~Zosia
    ~Zosia
    Napisane 16 marca 2024 - 11:02
    Rozumiem,że 4 się plaszczyles przed nią?
    Widać stwierdziła, że dalej może robić co chce.
    A z ojcostwem dziecka kochanka, to już wyższy level wyrachowania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 16 marca 2024 - 11:28
    ~Zosia napisał:
    Rozumiem,że 4 się plaszczyles przed nią?
    Widać stwierdziła, że dalej może robić co chce.
    A z ojcostwem dziecka kochanka, to już wyższy level wyrachowania.

    Dobrze rozumiesz a i po rozwodzie chwila ciszy też była tylko po to żeby uśpić moją czujność po tym jak puściłem ją w skarpetkach . Teraz moja kolej żeby uprzyjemnić jej czas wolny,złożyłem 4 pozwy i zastanawiam się nad piątym. Najstarsza córka założyła jej sprawę o alimenty A średnia przyniosła mi pełnomocnictwo od notariusza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy