Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Separacja a dzieci.

Rozpoczęte przez ~Mariusz, 21 lis 2022
  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 21 listopada 2022 - 08:39
    Witajcie, od jakiegoś czasu śledzę portal i dowiedziałem się stąd miliona rzeczy ale dalej nic nie wiem. Pomóżcie!!!

    Nie układa nam się, był pomysł rozwodu ale nie o tym chce pisać. Małżonka chce się wyprowadzić do drugiego naszego mieszkania bo jak twierdzi obecne koharzy jej się negatywnie. OK. Co z dziećmi? Z kim? Też chciałbym żeby u mnie sypiały na zmiane po kilka dni i potem u żony: ale to ciężkie będzue dla nich, a może tak się robi? Jak podzielić się obowiązkami? Może macie jakieś schematy w głowie, które działają. Liczę na Was.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 23 listopada 2022 - 18:36
    Najlepiej po informacje sprawdzone do prawnika. Może naprzemienne wychowanie. Ustal stałe zamieszkanie dzieci - dowiedz się jak to zrobić. Dużo zależy od tego dlaczego tego chce? czy była zdrada i kogo, może kogoś ma albo ty. Jest za dużo niewiadomych a pomysł rozwodu może mieć różne przyczyny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy