Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Rozwód

Rozpoczęte przez ~Piotr80, 24 paź 2021
  • avatar ~Piotr80 ~Piotr80
    ~Piotr80
    Napisane 24 października 2021 - 04:08
    Witam mam za sobą 17 lat związku 14 małżeństwa żona stwierdziła że mnie nie kocha że chce sobie życie na nowo ułożyć świat mi si ę zawalił nie sądziłem że to może się zdarzyć ale stało się ona twierdzi ze nie chce już z nikim się wiązać ale okazało się że poznała kogoś jakiś czas temu że go kocha ze chce z nim być i temu podobne żeczy n ie mogę tego pojąć jak mozna się w kimś zakochać po jednym spotkaniu i pisaniu na feisie najgorsze jest to ze rozmawialiśmy o tym wszystkim i stwierdziła że może od pierwszej do kolejnej rozprawy zobaczy co się we mnie zmieniło że jeszcze przemysłi ten rozwód ale wczoraj powiedziała cośzupełnie innego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 10 listopada 2021 - 17:22
    ot kolejny przykład zauroczenia kimś innym. Najczęsciej to aktorzy jednego numerka świetnie nawijający makaron na uszy mający bardzo duże doświadczenie w bajerowaniu mężatek znudzonych małżeństwem a chcących szaleć jak w liceum. Jeżeli jest ktoś to choćbyś był bohaterem narodowym, najwspanialszym mężem to nic nie zrobisz bo ma zamazany obraz rzeczywistości swoim jedynym ukochanym białym rycerzem na rumaku który z jej życia zrobi cudowną bajkę. Niestety coraz częściej tak bywa bo media reklamują takie postawy. Znajdz 34 kroki , zajmij się TYLKO sobą i dziećmi ( o ile macie). Zabezpiecz się finansowo i majątkowo a przedewszystkim czytaj fora z zdradami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 09 grudnia 2021 - 10:26
    No nie do końca.
    Ja jeszcze w czasie trwania mojego małżeństwa poznałem kobietę, z którą rozmawiało mi się o niczym dobrze, z nią śmiałem się jak nigdy nawet z żoną. Romansu z tego nie było.

    Ze dwa lata później żona mnie zostawiła. Po części rozumiałem, że nasze życie było rutynowe. Choć rutyna nie była powodem.
    Powodem było, że nie umieliśmy cieszyć się sobą. To jedna rzecz której nie da się udawać.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy