Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Roztanie po 9 latach

Rozpoczęte przez ~Piotr , 11 sie 2021
  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 11 sierpnia 2021 - 21:10
    Witam postanowiłem tu napisać bo może ktoś coś doradzi. Byłem z kobieta 9 lat i stało się tak że poznała innego i miała go już raczej jak była w zwiasku że mną roztanie nastąpiło 2 lata temu ale cały czas towarzyszą mi myśli o niej i nie mogę tak tego skreślić jak ona. Chciałem to naprawić ale była oziebla uparta czyli wyjścia z koleżankami " złota rada " dodawanie na Facebooku znajomych o których pytałem była odpowiedź że nie będzie się z tego tłumaczyła itp. Teraz nie mamy kontaktu złość na Maxa nie wiem zastanawiam się jak można skreślić 9 lat zwiasku i wskoczyć w inne łóżko tak bez żadnych emocji. Wiem jedno za bardzo się za nią uganialem prosiłem i robiłem z siebie błazna na oczach wszystkich nawet próbowałem z pierscionkiem ale nie siadlo. Próbowałem rozmawiać z jej Rodzina która jest hm jak by to nazwać "Trochę zapatrzeni w swoje podwórko " na początku nam kibicowali a później że musimy to skreślić wszystko i takie tam. Wiem że dozo winy leży z mojej strony za bardzo zwlekalem itp ale ma ktoś jakieś rady? Dziękuję za opinie na ten temat

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Paweł ~Paweł
      ~Paweł
      Napisane 12 sierpnia 2021 - 00:00
      Do: ~Piotr
      To że jej rodzina trzyma jej stronę to normalne, bo jak mówi stare przysłowie: bliższa ciału koszula niż suknia. A co do Ciebie to nie masz innego wyjścia jak zapomnieć i postawić na siebie. Nawet jak chcesz ja odzyskać to tylko przez to jak będziesz silniejszy a nie słabszy. Obejrzyj sobie film Biały z trylogii trzy kolory Kieślowskiego.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Piotr ~Piotr
        ~Piotr
        Napisane 12 sierpnia 2021 - 15:37
        Do: ~Paweł
        To że jej rodzina trzyma jej stronę to normalne, bo jak mówi stare przysłowie: bliższa ciału koszula niż suknia. A co do Ciebie to nie masz innego wyjścia jak zapomnieć i postawić na siebie. Nawet jak chcesz ja odzyskać to tylko przez to jak będziesz silniejszy a nie słabszy. Obejrzyj sobie film Biały z trylogii trzy kolory Kieślowskiego.

        Tego odzyskac się nie da " Duma " ja jestem Pani ! Co do rodzinki też się pomyliłem wydawało mi się trochę inaczej a myślę że dobrze wiedzieli że szuka na boku nawet nie zadzwonili się zapytać co się dzieje w naszym zwiasku bo chyba po 9 latach mogli by cos się dopytać co się dzieje itp. Jestem tylko ciekaw jak ja ten nowy w dupcie kopnie czy też benda tacy dumni jak teraz. Chciałem za dobrze zrobić przed Ślubem remonty itp to dostałem dozgonna wdzięczność Paniusia ani mopa do ręki nie wzięła aj człowiek to głupi jest i tyle. Teraz moja rodzinka fujjj a 2 strona ma w dupci ważne że ma następnego " wakacje itp " bo co tam nie chodziłem ani nie nocowalem to mają gdzieś nic w to nie włożyli.

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

        • avatar ~Ida ~Ida
          ~Ida
          Napisane 12 sierpnia 2021 - 19:37
          Do: ~Piotr

          Ty jesteś rozżalony... oddałeś temu związkowi całego siebie i teraz nic dla Ciebie nie zostało. Wyciągnij z tego naukę na przyszłość, że w związku trzeba kawałek siebie mieć dla siebie. Tak naprawdę niewiele stracileś, dziunia nie doceniła Twoich starań, nie doceniała ich wcześniej tylko Ty nie chciałeś tego widzieć, pasowało Ci tak jak było, żyłeś iluzją miłości, więc ona brnęła dalej i dalej w swojej próżności.
          Młody jesteś jeszcze, życie przed Tobą nie warto zadręczać się tym co nie miało szans na przetrwanie. Cierpisz bo dalej osadzony jesteś w swojej iluzji. Pora wrócić do rzeczywistości.

          Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

          • avatar ~Piotr ~Piotr
            ~Piotr
            Napisane 12 sierpnia 2021 - 20:46
            Do: ~Ida

            Ty jesteś rozżalony... oddałeś temu związkowi całego siebie i teraz nic dla Ciebie nie zostało. Wyciągnij z tego naukę na przyszłość, że w związku trzeba kawałek siebie mieć dla siebie. Tak naprawdę niewiele stracileś, dziunia nie doceniła Twoich starań, nie doceniała ich wcześniej tylko Ty nie chciałeś tego widzieć, pasowało Ci tak jak było, żyłeś iluzją miłości, więc ona brnęła dalej i dalej w swojej próżności.
            Młody jesteś jeszcze, życie przed Tobą nie warto zadręczać się tym co nie miało szans na przetrwanie. Cierpisz bo dalej osadzony jesteś w swojej iluzji. Pora wrócić do rzeczywistości.

            Wiele winy jest z mojej strony to że ona jest taka że " wszyscy są winni tylko nie ona mam nowego rozdział skreslony " to nie oznacza że nie czuje winy z mojej strony ona chciala ślubu mówiła o nim ale myślę że kiedy to mówiła już krecila z koleżankami na Boku od roku już było coś nie tak głupie odcinki że ja mogę jeszcze mieć Chłopaka itp taka gościła się zrobiła zero o sprawach lozkowych już nie wspomne " Nie mogę bo okres tabletki,głowa boli " Nie raz mam ochotę jej to wygranac ale szkoda nerwów na to wszystko.

            Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Ida ~Ida
      ~Ida
      Napisane 12 sierpnia 2021 - 10:43
      Do: ~Piotr
      napisał:
      zastanawiam się jak można skreślić 9 lat zwiasku i wskoczyć w inne łóżko tak bez żadnych emocji


      czyli wasz związek opierał się li tylko na łóżku?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Celestyna ~Celestyna
      ~Celestyna
      Napisane 14 sierpnia 2021 - 11:18
      Do: ~Piotr

      Przez 9 lat się nie oświadczyłeś i dziwisz się, że laska zwiała? Serio??
      Jak czytam to co piszesz to nasuwają mi się takie wnioski: jesteś mega niedojrzały, nie wiesz jak powinno się funkcjonować w zdrowym związku i niewiele wiesz o kobietach.
      Ucz się na swoich błędach i więcej ich nie popełniaj. Aaa i nie wpędzaj następnej kobiety w lata, bo może chciałaby zdążyć w życiu urodzić dziecko...

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Piotr ~Piotr
        ~Piotr
        Napisane 14 sierpnia 2021 - 14:13
        Do: ~Celestyna

        Przez 9 lat się nie oświadczyłeś i dziwisz się, że laska zwiała? Serio??
        Jak czytam to co piszesz to nasuwają mi się takie wnioski: jesteś mega niedojrzały, nie wiesz jak powinno się funkcjonować w zdrowym związku i niewiele wiesz o kobietach.
        Ucz się na swoich błędach i więcej ich nie popełniaj. Aaa i nie wpędzaj następnej kobiety w lata, bo może chciałaby zdążyć w życiu urodzić dziecko...
        Wiesz zastanów się trochę co piszesz niedojrzały przez 9 lat ? Wiesz o co chodzi z Kobietami że nie puszczają gałęzi puki nie złapią się nowej gałęzi taka jest prawda. Dzisiejsze czasy opierają się nie na miłości tylko gdzie jest wygodniej i nie pisz głupot o że ktoś jest niedojrzały bo ciekawe jakie ty zwiasku prowadziles

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

        • avatar ~Młody ~Młody
          ~Młody
          Napisane 15 sierpnia 2021 - 00:10
          Do: ~Piotr
          Stary dowcip mówi, że kobieta jest jak tornado. Przychodzi ciepła i wilgotna a odchodząc zabiera dom, samochód.....

          Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

          • avatar ~Piotr ~Piotr
            ~Piotr
            Napisane 15 sierpnia 2021 - 14:44
            Do: ~Młody
            Stary dowcip mówi, że kobieta jest jak tornado. Przychodzi ciepła i wilgotna a odchodząc zabiera dom, samochód.....

            Cos w tym jest prawdy ???? Kobiety takie są w tych czasach tylko wycieczki dobra bryka to się liczy. Niestety nic na to nie poradzimy Życie różne scenariusze pisze .

            Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beti ~Beti
    ~Beti
    Napisane 12 sierpnia 2021 - 09:22
    Wedlug mnie to juz nie ma do czego wracac, 2 lata to bardzo dlugo.
    Zajmnij sie soba, zerwij wszystkie kontakty (fb) jak nie bedziesz jej widzial to latwiej bedzie zapomniec. Nie pros o milosc.
    Z jakiegos powodu to nie szlo do przodu. Bo 9 lat i nie bylo nic tzn ani zareczyn, planowania slubu czy dziecka. Dla mnie to zwiazek przechodzony.
    Nie kazdy chce brac slub ale moze ona chciala i sie nie doczekala.

    Dlaczego tak dlugo zwlekales z krokiem go przodu? Ile masz lat?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Piotr ~Piotr
      ~Piotr
      Napisane 12 sierpnia 2021 - 15:25
      Do: ~Beti
      ~Beti napisał:
      Wedlug mnie to juz nie ma do czego wracac, 2 lata to bardzo dlugo.
      Zajmnij sie soba, zerwij wszystkie kontakty (fb) jak nie bedziesz jej widzial to latwiej bedzie zapomniec. Nie pros o milosc.
      Z jakiegos powodu to nie szlo do przodu. Bo 9 lat i nie bylo nic tzn ani zareczyn, planowania slubu czy dziecka. Dla mnie to zwiazek przechodzony.
      Nie kazdy chce brac slub ale moze ona chciala i sie nie doczekala.

      Dlaczego tak dlugo zwlekales z krokiem go przodu? Ile masz lat ?
      Jeśli chodzi o Dzieciaka to chciałem ale to troszkę skomplikowana historia " Czasami nie jest coś tak oczywiste jak się wydaje i proste" jeśli chodzi o przechodzenie zwiasku zgadzam się z tym planowałem mówiłem o nim ale raz jakieś afery że złotem w galericha później wirusy itp nie tłumaczę się to i tak długo może i lepiej że po ślubie jej się nie znudziło nudzi się najczęściej jak się ma innego poza tym Kolezanki " RATOWNICZKI " swoje robia. Za dwa miesiące będę miał 31 lat. Jeśli chodzi o kontakt na Facebooku to nie mam jej w znajomych i może i lepiej. Kobiety są emocjonalne ale i strasznie wyrachowana sam się przekonałem teraz jestem uprzedzony co do związków i Kobiet jeszcze zastanawia mnie jak ludzie wracaja do siebie po np 3,5 latach Nagle Milosc do serca zapukała?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ida ~Ida
    ~Ida
    Napisane 12 sierpnia 2021 - 10:44
    może tamten daje jej coś więcej.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 12 sierpnia 2021 - 15:13
    Myślę że 9 lat to nie byla tylko sprawa łóżkowe wiele w ten zwiazek wlozylem. Załatwiłem pracę,wycieczki, co chciała to robiłem czy przy samochodzie moja rodzina też miała ja jak Swoja dodam że z jej strony miałem mały kontakt z jej Rodzicami jeśli już była impreza to miałem kontakt. Wszystkie spotkania u mnie itp więc dlatego teraz chyba ma gdzieś mnie moja rodzine bo ma Fagasa i mało w ten zwiazek zainwestowała. Człowiek jest głupi uczy się na błędach a mój był 9 letni

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 12 sierpnia 2021 - 19:12
    Jak się wchodzi do d...y to tam jedynie g....no, co się dziwisz. Zrób coś dla siebie i nie szukaj na siłę, bądź jaki jesteś tak naprawdę i pomyśl co mógłbyś zmienić, bo Ci się w Tobie dla samego siebie nie widzi, a niedla kogoś. Powodzenia.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Piotr ~Piotr
      ~Piotr
      Napisane 12 sierpnia 2021 - 20:37
      Do: ~Kwitnąca Wiśnia Jak się wchodzi do d...y to tam jedynie g....no, co się dziwisz. Zrób coś dla siebie i nie szukaj na siłę, bądź jaki jesteś tak naprawdę i pomyśl co mógłbyś zmienić, bo Ci się w Tobie dla samego siebie nie widzi, a niedla kogoś. Powodzenia.
      Teraz już dobrze o tym wiem że tak właśnie jest starasz się itp to się nudzisz i szuka się wrażeń z Koleżankami ktore że zazdrosci człowiekowi bez litości są wstanie wbić gwoździa do trumny. Łatwo się mówi ale 9 lat to nie tak łatwo zapomnieć i powiedzieć sobie ok było minęło. Znam pary które się rostaja po długim zwiasku ale nie w taki sposób że jedna strona się starała pomagała a teraz wielka Pani nikogo nie zna i dumna. Miałem przykrą sytulacje w rodzinie nawet Kondolencji mi nie napisali a pożegnalnem ważna osobę w moim Życiu nie wiedziałem że spędziłem u boku Kobiety której zależało tylko widocznie na tym co mam i ona kocha tylko Kotki,Pieski. Założyłem ten post bo chciałem poznać zdanie innych ludzi bo nie wiem może ja jakiś Debil jestem że jeszcze takie myśli mam hm

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beti ~Beti
    ~Beti
    Napisane 12 sierpnia 2021 - 21:10
    Zostaw ja w spkoju. Wygarniesz i co? Po niej to splynie, to taki typ czlowieka ze nie przejmuje sie uczuciami innych.
    Mysl o sobie, to wszystko trzeba odchorowac. Powiem Ci ze dlugo Cie trzyma.

    Też troche przeszlam i proponuje Ci terapię. Mi pomogla.
    Mojego kolege dawno dawno temu tez zostawila dziewczyna. Ona ulozyla sobie zycie 3 dzieci itd. A on sam od 15 lat. Musisz to przepracować zeby mogl jeszcze fajnie zycie ułożyć.
    A ona moze i bedzie zalowac. Wiedz ze jak bedzie chciala wrocic to z wygody nie z milosc

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Piotr ~Piotr
      ~Piotr
      Napisane 12 sierpnia 2021 - 23:13
      Do: ~Beti
      ~Beti napisał:
      Zostaw ja w spkoju. Wygarniesz i co? Po niej to splynie, to taki typ czlowieka ze nie przejmuje sie uczuciami innych.
      Mysl o sobie, to wszystko trzeba odchorowac. Powiem Ci ze dlugo Cie trzyma.

      Też troche przeszlam i proponuje Ci terapię. Mi pomogla.
      Mojego kolege dawno dawno temu tez zostawila dziewczyna. Ona ulozyla sobie zycie 3 dzieci itd. A on sam od 15 lat. Musisz to przepracować zeby mogl jeszcze fajnie zycie ułożyć.
      A ona moze i bedzie zalowac. Wiedz ze jak bedzie chciala wrocic to z wygody nie z milosc
      Może i mnie trzyma bo miałem kryzys wiele spraw zrobiłem nie tak " festiwal frajerstwa zaliczyłem pierscionek itp " za ten Głupi pierscionek 3 tysiące zapłaciłem chodź wiedziałem że już nic z tego nie będzie ???? Zawsze gdy jej coś kupowałem odmawialen sobie nigdy nic nie kupowałem pierwsze lepsze bo to prezent to się nie narzeka zawsze chodziłem szukałem najlepszego i co teraz mam ? Trzyma mnie bo siedzę w domu który miał być nasz a w mojej głupocie zrobiłem wiele błędów wiedziałem że mnie oszukuje to odwiozlem jej parę pierdul i tak wyszło że chodziło tylko o to co mam swoje cztery konty. Byłem załamany bo wiedziałem że mnie zdradza popelnialem bledy ale co ja Kochałem to moje ! Moje uczucia nie warto było lokować w taka osobę jak pokazała jaką jest. Kobieta która kochała tak nie postępuje co mam robić? Może i mam chęć jeszcze do niej napisac ale czy to coś da ? Czy ona jeszcze coś myśli? Życie jednak jest niesprawiedliwe Kochać w dzisiejszych czasach się nie opłaca bo tylko Kasa się chyba liczy

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Ida ~Ida
        ~Ida
        Napisane 13 sierpnia 2021 - 05:46
        Do: ~Piotr


        Odpuść sobie nie dzwoń, nie pisz, nie kontaktuj się. Pokaż, że potrafisz żyć bez niej, uprawiaj sport lub zrób coś dla siebie pożytecznego co zajmie Ci czas np. jakaś pomoc dla kogoś.

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 13 sierpnia 2021 - 11:33
    Dzwonił nie będę ani pisał niech się karmi złem które wypełniła i niech sobie kocha tego swojego Facia ciekawe jak się to dalej potoczy. Czytając fora nie raz kobiety zaluja zmiany na inny model nawet po paru latach a mi została nauczka na przyszłość. Pewnie już w następnym zwiasku nie będę taki na zawołanie jak byłem kiedy chciała spotkanie gdzie chciala jechałem.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
      ~Baranek777
      Napisane 16 sierpnia 2021 - 18:49
      Do: ~Piotr

      Dokładnie tak jest. Ona przyjęła zło do serca. I w tych kajdanach już pozostanie, kto wie, czy nie do końca życia. Odpuść ją sobie i sam nie karm się tymi złymi emocjami
      napisał:
      ...niech sobie kocha tego swojego Facia ciekawe jak się to dalej potoczy.
      to jest Ci niepotrzebne. Wszyscy Ci tu dobrze radzą. Ona nie jest warta ani mikroDżula Twojej energii. Ona wierzy w nie tego Boga co trzeba - w mamonę - i ta karma kiedyś do niej wróci.
      Potraktuj swój los jako łaskę, którą otrzymałeś o Boga. Za parę lat jeszcze byś sobie życie przez takie plugastwo odebrał, jakby Cię zaczęła zdradzać po ślubie. Masz jeszcze całe życie przed sobą. Rozejrzyj się za kimś bardziej wartościowym. Czasem uroda to nie wszystko. "Miej serce i patrzaj w serce"

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Piotr ~Piotr
        ~Piotr
        Napisane 17 sierpnia 2021 - 13:45
        Do: ~Baranek777 to jest Ci niepotrzebne. Wszyscy Ci tu dobrze radzą. Ona nie jest warta ani mikroDżula Twojej energii. Ona wierzy w nie tego Boga co trzeba - w mamonę - i ta karma kiedyś do niej wróci.
        Potraktuj swój los jako łaskę, którą otrzymałeś o Boga. Za parę lat jeszcze byś sobie życie przez takie plugastwo odebrał, jakby Cię zaczęła zdradzać po ślubie. Masz jeszcze całe życie przed sobą. Rozejrzyj się za kimś bardziej wartościowym. Czasem uroda to nie wszystko. "Miej serce i patrzaj w serce"

        Wydaje mi się że nie jest w żadnych kajdankach chyba że w takich z czerwonym futerkiem pewnie jest szczesliwa bo kto wie może już dobrze sobie front sprawdziła benda w zwiasku że mną. Jeśli chodzi o patrzenie w serce to właśnie się na tym patrzenie w serce przejechałem jak na lodzie i teraz już raczej nie będę tylko na patrzeniu w serce się kierował. Wątpię też że będzie w kajdankach całe życie wiesz powiem tak Życzę jej jak najlepiej chodź mnie zranila nie chciał bym żeby chodź 50% przeszła tego co ja i tego jej nie Życzę szkoda w dalszym ciągu by mi jej było chodź powinienem mieć do niej zajebista nienawiść nie potrafię bo dla mnie osoba z którą byłem 9 lat tyle chwil spędzonych razem zawsze będzie kimś ważnym w Życiu. Facetom nie potrzeba ślubu żeby zrobić głupoty nie sztuka zrobić coś głupiego i dac 2 osobie satysfakcje Kobiety w dzisiejszych czasach są bezwzględne " mocne" tydzień poplacze,miesiąc pół roku będzie mieć satysfakcję że jest taka że Faceci z jej powodu robia takie nie inne rzeczy taka jest prawda

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

        • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
          ~Baranek777
          Napisane 17 sierpnia 2021 - 23:01
          Do: ~Piotr

          Taka w Tobie sprzeczność. Twierdzisz, że są bezwzględne, ale łudzisz się, że twoja ex jednak taka nie jest. Wszystkie jej wady już nam wymieniłeś, i nadal do niej wzdychasz. A wg mnie to nie wzdychasz, bo nadal kochasz. Ty wzdychasz, bo jesteś materialistą. Powtarzasz to w kółko. 9 lat zainwestowałeś i tego nie możesz przeżyć. Czas to pieniądz. Ty zainwestowałeś aż 9 lat i całe mnóstwo swojej energii i jeszcze jakichś dóbr. Chciałbyś ją tym kupić na zawsze lub żeby ona Ci to zwróciła w jakiejś formie.
          Potraktuj tą spaloną inwestycję, jako naukę. Teraz postaraj się skończyć z tą żałobą i zacznij się rozglądać za innymi kobietami. Tylko nie na głodnego. Pomyśl, jak rozładować napięcie. Kiedy jesteś głodny nie wchodź do sklepu, bo nakupisz mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Z drugiej strony, bez seksu ludzie zaczynają dziwaczeć.

          Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

          • avatar ~Piotr ~Piotr
            ~Piotr
            Napisane 17 sierpnia 2021 - 23:24
            Do: ~Baranek777

            Taka w Tobie sprzeczność. Twierdzisz, że są bezwzględne, ale łudzisz się, że twoja ex jednak taka nie jest. Wszystkie jej wady już nam wymieniłeś, i nadal do niej wzdychasz. A wg mnie to nie wzdychasz, bo nadal kochasz. Ty wzdychasz, bo jesteś materialistą. Powtarzasz to w kółko. 9 lat zainwestowałeś i tego nie możesz przeżyć. Czas to pieniądz. Ty zainwestowałeś aż 9 lat i całe mnóstwo swojej energii i jeszcze jakichś dóbr. Chciałbyś ją tym kupić na zawsze lub żeby ona Ci to zwróciła w jakiejś formie.
            Potraktuj tą spaloną inwestycję, jako naukę. Teraz postaraj się skończyć z tą żałobą i zacznij się rozglądać za innymi kobietami. Tylko nie na głodnego. Pomyśl, jak rozładować napięcie. Kiedy jesteś głodny nie wchodź do sklepu, bo nakupisz mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Z drugiej strony, bez seksu ludzie zaczynają dziwaczeć.

            Czy sądzisz że mi brakuje sexu ? Wiesz co mylisz się bo widocznie nie wiesz co to znaczy pogrzebać 9 letni zwiazek i wiesz co Ci powiem? Nigdy Ci tego nie Życzę by ktoś w ten sposób potraktowal cię jak szmatę i nie tylko po tylu latach ! Jeśli chodzi o pieniądze to wiesz gdzie ich mam ? W dupie ! Pieniądze są jutro ich nie ma i takie koło ale jest to zawsze do nabycia bo zawsze można zmienić pracę itp opcji jest nie narzekam na ich brak ! Straconych lat nigdy za żadne pieniądze nie kupię i to mnie boli bo w jak się ma już te 30 lat powinno się wózek dziecięcy pchać a nie szukać Kobiety tyle ci powiem. Pewnie niczego w Życiu nie przeszedłeś i wiem że łatwo się komuś tak doradza. Jeszcze jedno form założyłem po to bo zastanawiałem się czy ktoś mial podobne sytulacje a nie że siedzę i dziwaczeje!

            Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ida ~Ida
    ~Ida
    Napisane 13 sierpnia 2021 - 12:08
    napisał:
    niech się karmi złem które wypełniła

    na razie to Ty się karmisz tym złem, odpuść też sobie; to ważniejsze jest bo o Ciebie chodzi.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Piotr ~Piotr
      ~Piotr
      Napisane 13 sierpnia 2021 - 14:23
      Do: ~Ida na razie to Ty się karmisz tym złem, odpuść też sobie; to ważniejsze jest bo o Ciebie chodzi. Zawsze coś po głowie chodzi fakt mówią że Faceci są bezwzględni i bez uczuć lecz czasem wychodzi inaczej. Wszystko to co mówiła się nie sprawdziło jej obecny z którym jest jest całkowicie nie w jej stylu łysy,broda ja jak się nie oskrobalem dzień to już było ogol się. Teraz jej to kopia trochę Rumcajsa ale ważne pewnie że siano w kieszeni jest ???? Miałem ochotę jej się w oczy wysłać z tego jej ideału ale o gustach się nie dyskutuje. Ciekawe by było jak by ja w tyłek kopnol gdzie by " Puszczadlo z Koleżanką zalecialo "

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Piotr ~Piotr
        ~Piotr
        Napisane 13 sierpnia 2021 - 14:31
        Do: ~Piotr

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

        • avatar ~Otis ~Otis
          ~Otis
          Napisane 13 sierpnia 2021 - 17:58
          Do: ~Piotr

          Przemawia przez ciebie złość. Zacznij myśleć głową. Kobieta to nie służąca nie będzie ci wiernie służyć bo ty tak chcesz. Na przyszłość zacznij traktować kobietę jak partnera, rozmawiaj żeby wiedzieć czego oczekuje i na czym jej zależy. Związek to ciężki sprawdzian dla faceta zwłaszcza na dłużej. Nic nie jest dane raz na zawsze faceci tego nie rozumieją i stąd rodzą się problemy.

          Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

          • avatar ~Piotr ~Piotr
            ~Piotr
            Napisane 13 sierpnia 2021 - 19:11
            Do: ~Otis

            Przemawia przez ciebie złość. Zacznij myśleć głową. Kobieta to nie służąca nie będzie ci wiernie służyć bo ty tak chcesz. Na przyszłość zacznij traktować kobietę jak partnera, rozmawiaj żeby wiedzieć czego oczekuje i na czym jej zależy. Związek to ciężki sprawdzian dla faceta zwłaszcza na dłużej. Nic nie jest dane raz na zawsze faceci tego nie rozumieją i stąd rodzą się problemy.
            Jeśli przez 9 lat robi się dla kobiety to czego chce typu nie spotykałem się u niej za wszystko oddawalem pieniądze jeśli coś kupiła imprezy u mnie w domu o wszystko ja pilnowalem czy przy samochodzie remont czy w domu którym mieliśmy zamieszkać, po każdej imprezie robiłem porządek itp. Więc co jeszcze mogłem robić? Stanąć na uszach ? NIE mam złości może żal A wiesz dlaczego to poczytaj jeszcze raz ? Jeśli tyle lat byliśmy razem i w mojej rodzinie była traktowana jak swoją to teraz nawet Dzień dobry nie można powiedzieć? Do siostry dzieci jak ich widzi nie można się odezwać? Więc takie moraly zacznij myśleć Głową sobie można pisać. Jestem facetem któremu służąca nie jest potrzebna potrafię sobie umyć buty,podłogę,i wymyc szklanki, co do butów to nie raz ja jej czyscilem ! Więc raczej chyba służąca nie byla tak mi się coś wydaje

            Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Otis ~Otis
    ~Otis
    Napisane 13 sierpnia 2021 - 18:07
    Żeby nie było sam tego nie rozumiałem bo jednak my faceci myślimy inaczej. Wypiłem morze wódki przeczytałem sporo analizowałem i zrozumiałem. Nie było kurwa łatwo bo jestem człowiekiem który nie uzewnętrznia żadnych uczuć ale skoro ja dałem radę się przemóc to każdy da radę.
    W twojej sytuacji gdy już ja pusciles nie pozostaje nic innego jak dojrzeć i zwiazac się z kimś innym.
    Fakt faktem że życie pisze różne scenariusze ale dopóki oba jest w związku nic nie zdziałasz.
    Bez względu na wszystko musisz zapanować nad sobą samym. Nie da a e wpłynąć na kogokolwiekc będąc słabym o targanym negatywnymi uczuciami

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Piotr ~Piotr
      ~Piotr
      Napisane 13 sierpnia 2021 - 19:34
      Do: ~Otis Żeby nie było sam tego nie rozumiałem bo jednak my faceci myślimy inaczej. Wypiłem morze wódki przeczytałem sporo analizowałem i zrozumiałem. Nie było kurwa łatwo bo jestem człowiekiem który nie uzewnętrznia żadnych uczuć ale skoro ja dałem radę się przemóc to każdy da radę.
      W twojej sytuacji gdy już ja pusciles nie pozostaje nic innego jak dojrzeć i zwiazac się z kimś innym.
      Fakt faktem że życie pisze różne scenariusze ale dopóki oba jest w związku nic nie zdziałasz.
      Bez względu na wszystko musisz zapanować nad sobą samym. Nie da a e wpłynąć na kogokolwiekc będąc słabym o targanym negatywnymi uczuciami

      Fakt faceci mysla inaczej zgadza się a jak już tak piłeś ta gorzale do jakich wniosków dorzedles? Twierdząc po opisie też jesteś po ciężkim roztaniu. Widocznie takie były pisane losy wiesz nie każdy daje radę ale trzeba być twardym są przypadki że nie każdy sobie z nimi radzi. Jeśli chodzi o puszczenie to co miałem zrobić? Wziąść łańcuch ja przywiazac ? Nie da się czegoś na siłę a jeśli chodzi o jakieś odzyskanie ex w Internecie można poczytać to w takie bajki nie wierzę bo jeśli kogoś się zna 9 lat to zna się go na wylot jakieś zero kontaktu przez 3 miesiące itp haha u mnie już jest 17 miesiecy bez kontaktu i to się raczej nie zmieni. Jeśli chodzi o zwiazek jest w zwiasku dla mnie to mało istotne bo nawet jeśli była by wolną i tak nic by to nie zmieniło. Szkoda mi tylko straconych lat o pieniądzach nie będę wspominał bo dziś są jutro ich nie ma lub odwrotnie.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beti ~Beti
    ~Beti
    Napisane 13 sierpnia 2021 - 20:52
    Sluchaj jesli dla nie jest problem powiedziec dzien dobry to tylko swadczy o niej.
    Az tak Cie boli ze ona nie mowi dzien dobry? !
    Bo ja np bym miala w dupie ze ex mojego brata jest jebnieta i mi sie nie klania.
    Ciagle wymawiasz co Ty nie zrobiles dla niej.
    Ciesz sie ze dom ktory remontowales byl Twoj a nie jej, bo bys zostal z niczym.
    Jak byles jej chlopakiem to chyba normalne ze jak sie samochod zepsuł to zajrzales.
    Mi tez maz zaglada do samochodu i jakby nam nie wyszlo to co ma mi to wymawiac.
    Ona przez 9 lat nic dla Ciebie nie zrobila?

    Bardzo sie nia interesujesz i jej przydupasem.
    To juz jest jej problem jak sie uklada. No wlasnie ona juz od 2 lat zycie uklada i byc moze planuje ślub a Ty caly czas grzebiesz w gownie.!!!
    Masz kolegow? Wyjdź do ludzi i zacznij żyć.
    Nie pisz do niej bo byc moze siedza i sie obydwoje z tego śmieją.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Piotr ~Piotr
      ~Piotr
      Napisane 13 sierpnia 2021 - 21:13
      Do: ~Beti
      ~Beti napisał:
      Sluchaj jesli dla nie jest problem powiedziec dzien dobry to tylko swadczy o niej.
      Az tak Cie boli ze ona nie mowi dzien dobry? !
      Bo ja np bym miala w dupie ze ex mojego brata jest jebnieta i mi sie nie klania.
      Ciagle wymawiasz co Ty nie zrobiles dla niej.
      Ciesz sie ze dom ktory remontowales byl Twoj a nie jej, bo bys zostal z niczym.
      Jak byles jej chlopakiem to chyba normalne ze jak sie samochod zepsuł to zajrzales.
      Mi tez maz zaglada do samochodu i jakby nam nie wyszlo to co ma mi to wymawiac.
      Ona przez 9 lat nic dla Ciebie nie zrobila?

      Bardzo sie nia interesujesz i jej przydupasem.
      To juz jest jej problem jak sie uklada. No wlasnie ona juz od 2 lat zycie uklada i byc moze planuje ślub a Ty caly czas grzebiesz w gownie.!!!
      Masz kolegow? Wyjdź do ludzi i zacznij żyć.
      Nie pisz do niej bo byc moze siedza i sie obydwoje z tego śmieją.

      Beti nie interesuje się jej przydupasem bo aktualnie on mnie najmniej interesuje i pewnie masz rację z tym że mogłem zostać z niczym. Założyłem to form bo chciałem rady czy warto się odzywać np pogratulować nowego wybranka czy ktoś Miał podobna sytulacje. Niczego jej też nie wymawiam bo nie o to chodzi żeby wymawiać tylko myślałem że 9 lat coś więcej powinno znaczyć i jakieś resztki szacunku powinny zostać zachowane nie mamy po 13 lat żeby się zachowywać jak dzieci w piaskownicy obrażona że nie jedno drugiemu zabrało zabawkę.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beti ~Beti
    ~Beti
    Napisane 13 sierpnia 2021 - 21:45
    Napisales i dostales juz kilka rad.
    Nie pisac( zadnych zyczen urodzin, swiat ) nic!!!!!
    Nie dzwonić!!!!
    Nie pytac znajomych o nią.

    Szanuj sie bo jak nie bedziesz sie sam szanowal, to inni tez nie będą szanowac.

    I nie pisac do niej z gratulacjami nowego wybranka. Ogarnij sie.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Piotr ~Piotr
      ~Piotr
      Napisane 13 sierpnia 2021 - 22:07
      Do: ~Beti
      ~Beti napisał:
      Napisales i dostales juz kilka rad.
      Nie pisac( zadnych zyczen urodzin, swiat ) nic!!!!!
      Nie dzwonić!!!!
      Nie pytac znajomych o nią.

      Szanuj sie bo jak nie bedziesz sie sam szanowal, to inni tez nie będą szanowac.

      I nie pisac do niej z gratulacjami nowego wybranka. Ogarnij sie.

      Betis ty chyba psychologiem jakimś jesteś też z tego co piszesz jesteś ostra kobieta. Chyba w Życiu nie przeszłas roztania chyba że taki zwiazek który rozpadł się po roku. Właśnie takie kobiety jesteście pierwsze pięknie ładnie a później właśnie takie podejście macie i same jedna druga w ten sposób nakręca

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Basia ~Basia
    ~Basia
    Napisane 13 sierpnia 2021 - 22:06
    Weź się ogarnij!
    Powinieneś życzyć jej szczęścia. I zapamiętać to co było dobre. Jak długo będziesz jeszcze żyć w tej emocjonalnej zgniliźnie?
    Jak czytam Twoje posty, to w ogóle jej się nie dziwię.

    A teraz UWAGA! Związki się kończą i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. I bez znaczenia ile trwały. Miłość się kończy. Tamten etap już za Wami. Zrób miejsce na nowe.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Piotr ~Piotr
      ~Piotr
      Napisane 13 sierpnia 2021 - 22:39
      Do: ~Basia
      ~Basia napisał:
      Weź się ogarnij!
      Powinieneś życzyć jej szczęścia. I zapamiętać to co było dobre. Jak długo będziesz jeszcze żyć w tej emocjonalnej zgniliźnie?
      Jak czytam Twoje posty, to w ogóle jej się nie dziwię.

      A teraz UWAGA! Związki się kończą i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. I bez znaczenia ile trwały. Miłość się kończy. Tamten etap już za Wami. Zrób miejsce na nowe.
      Czemu się jej nie dziwisz ? Co takiego robiłem że czytając moje wątki do takiego wniosku poszłaś? Wiem Kobiety szukają w dzisiejszych czasach bardziej dupkow niż facetów co robią co im Kobieta powie i to jest racja

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Basia ~Basia
        ~Basia
        Napisane 14 sierpnia 2021 - 10:16
        Do: ~Piotr Kobiety nie szukają żadnych dupków.
        Ale też nie szukają zgorzkniałych małych chłopców.
        W swoim życiu kilka rozstań miałam, czułam się również zraniona, ale nawet do głowy by mi nie przyszło obrażać moich byłych i ich rodziny. Pisać jaki to on straszny na forach i oczekiwać że ludzie będą razem ze mną wieszać na nim psy.
        Ty myślisz, że skakanie przy partnerze to wszystko czego partner oczekuje? Jestem pewna że Ty w ten sam sposób każdą porażkę i każdy błąd przeżywasz. Gadasz głupoty i wywlekasz każdy najdrobniejszy szczegół by się moc czegoś przyczepić, byle pogadać, pomarudzić. Ty się tym karmisz, a w przypadku byłej, karmisz się już dwa lata!

        Z serca Ci radzę, podziękuj byłej za wszystkie te lata, które razem spędziliście, przeproś za wszelkie przykre rzeczy które jej zrobiłeś i życz jej powodzenia. Zrób miejsce na nowe. No chyba że lubisz w tej emocjonalnej zgniliźnie tkwić. To tkwij.


        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beti ~Beti
    ~Beti
    Napisane 13 sierpnia 2021 - 22:38
    Piotrek 2 lata minely.
    Pisze z punktu kobiety. Wedlug mnie pisanie do niej to skamlanie. Ona pozniej smieje sie z tego z kolezankami.

    Tak rozstalam sie po 2 latach i tesz musialam przejść wszystkie etapy po rozstaniu. Pracowalismy w jednej firmie ja on i ona. Patrzylam na to jak biora slub i ona jest w ciąży.
    Ale ja byla pod opieka specjalisty i tobie tez to radzę
    Rok to byla wegetacja, 2 to wstawanie z kolan ok 3 poznalam mojego meza.
    Teraz sie ciesze ze tamten zwiazek nie wypalil.
    Mam meza ktory robi dla mnie wszystko i ja to doceniam.
    Caly czas podkreslasz ze to bylo 9 lat. Ludzie sie rozchodzą po 15-20, maja dzieci kredyty.
    Ten zwiazek nie szedl do przodu.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beti ~Beti
    ~Beti
    Napisane 13 sierpnia 2021 - 22:41
    Nie jestem ostra tylko staram sie Ci dasadnie doradzic.

    W zyciu osobistym to meza i corke zaglaskalam.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iga ~Iga
    ~Iga
    Napisane 14 sierpnia 2021 - 09:31
    Jak się potoczyły dalsze losy? Badrzo mnie to ciekawi.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Piotr ~Piotr
      ~Piotr
      Napisane 14 sierpnia 2021 - 14:10
      Do: ~Iga Jak się potoczyły dalsze losy? Badrzo mnie to ciekawi ?
      Nic się nie zmieniło ma Faceta i Życzę jej powodzenia przez 9 lat było źle więc teraz życzę powodzenia u boku nowego

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 17 sierpnia 2021 - 23:50
    A do kogo masz pretensje, żeś jej w d... wchodził? To marnuj jeszcze drugie 9 lat na użalanie się i pierniczenie, żeś tylko Ty taki doświadczony.

    Wbrew pozorom zaakceptować nowy stan rzeczy jest bardzo prosto. Pomyśl, że już nie przywrócisz tego co miałeś. Pomyśl, że od teraz żyjesz bez tego i ch.j. Ucinaj (już w momencie jak tylko się zaczyna pojawiać) każdą myśl związaną z tą osobą. A przy tym daj sobie czas, ale krótko - dzień, dwa, góra tydzień, na użalenie się, że jest Ci źle, wypłakanie, w każdym momencie, kiedy mimo wszystko Cię nachodzi taka potrzeba. I tyle.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Piotr ~Piotr
      ~Piotr
      Napisane 18 sierpnia 2021 - 01:00
      Do: ~Kwitnąca Wiśnia

      Do tego komentarza się nie będę wypowiadał jesteś klubowiczka chyba bez uczuć i nie wiesz o czym piszesz. Pozdrawiam

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
        ~Kwitnąca Wiśnia
        Napisane 18 sierpnia 2021 - 06:51
        Do: ~Piotr

        Nie jestem. Wręcz przeciwnie.
        Jak chcesz się zadręczać, Twój wybór.

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 21:03
    nie karm ,,głoda" tylko podsycasz w sobie żal, smutek, złość. Było mineło = taka karma. Zrobiłeś mase błędów więc wyciągnij wnioski do do przodu. W życiu szczęśliwe są tylko chwile. Odetnij się całkowicie od byłego twojego ja i stwórz nowego JA. Zmien coś w domu (pomaluj na inne kolory, przestaw lub zmien meble), wyrzuć stare ciuchy i kup nowe ,,inne", zmien fryzurę a może broda ?zacznij aktywne życie (rower, biegi, pływanie, hobby). Wyjedz gdzieś spontanicznie na wczasy. Całe życie będziesz biadolił i co to zmieni ? co ci to da ? NIC bo ona nie wróci do ciebie nawet jakby żałowała odejscia (takie są kobiety), a i jest inną kobietą i tamtą już nie będzie ( żyjąc z nim przyjmuje jego wzorzeć, zmienia się psychicznie ). Nawet fizycznie i z charakteru się zmienia = jej już nie ma. Napisz na ścianie flamastrem ,, najważniejsze są przyszłe chwile " lub inne hasło które codziennie rano czytaj na głos. Chłopie twoje trwanie w tym stanie zabija ciebie ! POBUDKA !!!!!

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Piotr ~Piotr
      ~Piotr
      Napisane 18 sierpnia 2021 - 22:52
      Do: ~normalnyjestem
      ~normalnyjestem napisał:
      nie karm ,,głoda" tylko podsycasz w sobie żal, smutek, złość. Było mineło = taka karma. Zrobiłeś mase błędów więc wyciągnij wnioski do do przodu. W życiu szczęśliwe są tylko chwile.

      Aha wszystko moja wina tak ? Miałem patrzeć jak mnie zdradza i siedzieć cicho to były moje błędy tak mam rozumieć?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Pawel ~Pawel
        ~Pawel
        Napisane 18 sierpnia 2021 - 23:21
        Do: ~Piotr Drogi Piotrze, wszyscy Ci tu radzą, odpuść ją i zacznij wreszcie żyć własnym życiem.
        A jest takie stare góralskie powiedzienie.
        Jak ci jedna osoba mówi że jesteś pijany olej to.
        Jak ci 2 osoby mówią że jesteś pijany, to przestań pić.
        A jak ci 3 osoby mówią że jesteś pijany to idź połóż się spać.
        A teraz policz ( a w liczeniu jesteś dobry) ile osób radziło Ci to samo.

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

        • avatar ~Piotr ~Piotr
          ~Piotr
          Napisane 05 września 2021 - 20:38
          Do: ~Pawel
          Każdy mądry jak go to nie dotknie i nie poczuje jak to jest na własnej skórze to wtedy sypie przyslowiami

          Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

          • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
            ~Robert1971
            Napisane 07 września 2021 - 09:34
            Do: ~Piotr
            Chłopie...
            No już nie maż się :-).

            Mnie też spotkało coś strasznego - może gorszego niż Ciebie.
            I co?

            I pozbierałem się, studia dodatkowe zrobiłem (jedne i drugie), przeniosłem się w inne miejsce, ułożyłem wszystko na nowo i...
            Idę do przodu.

            No już dobrze ;-)...

            Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

            • avatar ~Piotr ~Piotr
              ~Piotr
              Napisane 07 września 2021 - 19:24
              Do: ~Robert1971
              Chłopie...
              No już nie maż się :-).

              Mnie też spotkało coś strasznego - może gorszego niż Ciebie.
              I co?

              I pozbierałem się, studia dodatkowe zrobiłem (jedne i drugie), przeniosłem się w inne miejsce, ułożyłem wszystko na nowo i...
              Idę do

              Gratulacje fajnie że Ci się ułożyło

              Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3
Strona 1 z 3
następna
Strona 1 z 3 następna

Gorące tematy