Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Rozstanie z kobieta

Rozpoczęte przez ~gawaron, 23 kwi 2024
  • avatar ~gawaron ~gawaron
    ~gawaron
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 09:58
    Od pół roku jestem a może inaczej byłem z kobietą która zerwała ze mną jakieś 7 godz. temu. Powód? niby brak porozumienia miedzy sobą, gdzie kurczaki za cholerę nie mogę tego pojąć bo nie wiem gdzie tkwi problem!!! Nie wiem o jaki błąd komunikacji jej chodzi. Żeby była jasność Kocham ją i szaleję za nią i mogę zrobić dla nie wszystko. To jest o tyle nawet dziwne, że jej poprzednie związki były toksyczne jeden trwał nawet 6 lat !!!! No i zastanawiam sie co robić. Ogólnie dzisiaj będziemy ze soba jeszcze rozmawiali i wiem, że nic na siłę ale naprawdę zależy mi na poprawie stosunków.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~patryk33 ~patryk33
    ~patryk33
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 11:18
    Hmm trudno doradzać ale może dziewczyna po prostu lubi adrenalinę? Osobiście spróbowałbym być bardziej toksyczny. Chociaż to może nie najlepsze określenie, bo nie wiem co ty przez to rozumiesz. Wiesz jeśli była w toksycznym związku 6 lat to może lubi takie klimaty, z całym szacunkiem. Może jesteś dla niej na razie miłym misiem i przez to nie ma dla Ciebie szacunku Próbowałbym być bardziej męski oraz bardziej władczy. Możesz ewentualnie wspomóc się feromonami. Polecam Pheromone essence, sprawiaja, ze laska będzie czuła do Ciebie większe pożadanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gawaron ~gawaron
    ~gawaron
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 11:32
    Być może ale ogólnie praktycznie wcale się nie kłociliśmy, wydawało mi się, ze związek jest ok, Tylko w temacie seksu było nudno, ona nie chciała.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yoda ~Yoda
    ~Yoda
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 15:40
    Jeśli kto darzy uczuciem nie zrywa ot tak relacji.
    Zmusić do miłości nikogo nie zdołasz. Albo miłość jest, albo nie ma.
    Z honorem odejdź, wstydu sobie oszczędź.
    Jeśli błagać zaczniesz, gardzić Tobą będzie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yoda ~Yoda
    ~Yoda
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 15:56
    https://youtu.be/AaujPSjX768?si=TMmcFTTXjgPN6uim

    https://youtu.be/fLj2A2LS6to?si=smRGjBqhY-ck9u9g

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~patryk33 ~patryk33
    ~patryk33
    Napisane 24 kwietnia 2024 - 09:56
    A próbowaliscie nowych rzeczy? Jeśli uprawia się seks tak samo to nic dziwnego, ze się nie chce. Poza tym niestety ale z wieloma laskami jest tak, ze na poczatku związku im sie chce a potem jest coraz gorzej. u mojej też tak było. Na poczatku seks bardzo dobrej jakości i często, potem jednak coraz rzadziej, doszlo do tego,ze trudno było mi uprosić stosunek raz w tygodniu (co było dla mnie upokarzające). O dziwo pomógł specyfik hiszpańska mucha ( sex elixir), o którym dowiedziałem się na damskim forum.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gawaron ~gawaron
    ~gawaron
    Napisane 24 kwietnia 2024 - 10:46
    Nie próbowaliśmy takich afrodyzjaków. Może i byśmy wyprobowali ale czy nie jest to przypadkiem jedynie placebo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 24 kwietnia 2024 - 11:18
    ~gawaron napisał:
    Od pół roku jestem a może inaczej byłem z kobietą która zerwała ze mną jakieś 7 godz. temu. Powód? niby brak porozumienia miedzy sobą, gdzie kurczaki za cholerę nie mogę tego pojąć bo nie wiem gdzie tkwi problem!!! Nie wiem o jaki błąd komunikacji jej chodzi. Żeby była jasność Kocham ją i szaleję za nią i mogę zrobić dla nie wszystko. To jest o tyle nawet dziwne, że jej poprzednie związki były toksyczne jeden trwał nawet 6 lat !!!! No i zastanawiam sie co robić. Ogólnie dzisiaj będziemy ze soba jeszcze rozmawiali i wiem, że nic na siłę ale naprawdę zależy mi na poprawie stosunków.

    Zrozum chłopie, że nie jesteś w jej typie. Byłeś bo byłeś i się znudziłeś. W jej głowie, być może, Twoje miejsce zajął już ktoś inny, a może nawet nie tylko w głowie. Jedyne co możesz jeszcze uratować to Twój wizerunek w jej oczach, więc odejdź z honorem jak facet a nie cipa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~patryk ~patryk
    ~patryk
    Napisane 25 kwietnia 2024 - 10:26
    Wiesz co, brałem pod uwagę, że może byc to placebo jednak potem wypróbowaliśmy kilka razy i za każdym razem miała o wiele większa ochotę na seks tak wiec coś w tym jest i nie jest to jedynie placebo.Poza tym pogadałem z nią i wybraliśmy się do seksuologa. Mam wrażenie jednak, ze lepszy efekt dało pojechanie na wakacje niż sesje z seksuologiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gotika ~Gotika
    ~Gotika
    Napisane 25 kwietnia 2024 - 12:58
    ~patryk napisał:
    Wiesz co, brałem pod uwagę, że może byc to placebo jednak potem wypróbowaliśmy kilka razy i za każdym razem miała o wiele większa ochotę na seks tak wiec coś w tym jest i nie jest to jedynie placebo.Poza tym pogadałem z nią i wybraliśmy się do seksuologa. Mam wrażenie jednak, ze lepszy efekt dało pojechanie na wakacje niż sesje z seksuologiem.


    Niesamowite, że Wam wszystkim zawsze pomaga hiszpańska Mucha :D
    Nie rozumiem za bardzo polityki różnych marek. Nie lepiej by było napisać, że jest się ambasadorem takiego czy innego produktu, że jest się otwartym na pytania, dlaczego to działa (jeśli działa, raczej wątpię) tak czy inaczej i tak dalej?
    Ostatnio w markecie zaczepiła mnie pani od pewnego rodzaju urządzeń podgrzewaczy do tytoniu. Bardzo konkretna, przedstawiła zalety produktu, uczciwie, dobrze przeszkolona.
    Wy w ten swój produkt nie wierzycie, że trzeba go reklamować tak nieuczciwie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alt ~Alt
    ~Alt
    Napisane 26 kwietnia 2024 - 16:14
    Jakie zalety moze miec tyton, badz podgrzewacz do niego? Przeciez to trucizna sama w sobie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 26 kwietnia 2024 - 19:57
    ~Alt napisał:
    Jakie zalety moze miec tyton, badz podgrzewacz do niego? Przeciez to trucizna sama w sobie...

    Wódka też raczej ze zdrowiem kojarzona nie jest, a jednak jedni ją reklamują, inni kupują. Zaletą to pojęcie bardzo względne. Dla każdego może oznaczać coś zupełnie innego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alt ~Alt
    ~Alt
    Napisane 29 kwietnia 2024 - 10:47
    Tyle, ze wodka zmienia stan swiadomosci, moze byc euforyczny etc. a z pewnoscia inny niz normalny. Tyton tego nie robi. Niektorzy sobie wmawiaja, ze zapalenia papierosa uspokaja etc, ale to tylko zludzenie, nie ma na to badan naukowych ......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 29 kwietnia 2024 - 10:56
    Złudzenie też może być uznawane przez niektórych jako zaletą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 29 kwietnia 2024 - 10:58
    Przepraszam, zaleta, a nie zaletą. Cholerny słownik.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy