Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sylwetka

Rozbudowa masy

Rozpoczęte przez ~stivik, 21 lut 2018
  • avatar ~stivik ~stivik
    ~stivik
    Napisane 21 lutego 2018 - 12:07
    Szukam rad odnośnie rozbudowy masy mięśniowej. Po 40 jest coraz ciężej z progresem. Niby regularnie ćwiczę i spożywam duże ilości białka, a i tak efektów nie widać. Powoli moja motywacja umiera, ale też nie chciałbym skończyć jako facet z otyłością brzuszną. Liczę na Waszą pomoc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartosz42 ~Bartosz42
    ~Bartosz42
    Napisane 23 lutego 2018 - 15:17
    Mógłbyś bardziej szczegółowo opisać swój trening? Bez tego nie dojdzie się do jakiegoś sensownego rozwiązania. Kiedyś też miałem problem, bo dopadła mnie stagnacja. W sumie dopiero suplementacja, którą zalecił mi trener, pomogła efektywnie rozbudować masę mięśniową.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stivik ~stivik
    ~stivik
    Napisane 26 lutego 2018 - 00:48
    Głównie to split i FBW, nie wiem co więcej mógłbym napisać. Odnośnie tematu suplementacji - znasz jakiś sprawdzony preparat? Jestem kompletnym laikiem w tym temacie, więc jakbyś mógł pomóc, to byłbym ogromnie wdzięczny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy