Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Przeszłość partnerki

Rozpoczęte przez ~dred_, 07 maj 2024
  • avatar ~dred_ ~dred_
    ~dred_
    Napisane 07 maja 2024 - 18:28
    Czy zwracacie uwagę na przeszłość partnerki. Mam taki problem który cały czas siedzi mi w głowie. Otóż chodzę z dziewczyna (18 lat) bardzo atrakcyjna i ostatnio się jej zapytałem ilu partnerów miała. I powiedziała ze jak była młodsza miała jednego chłopaka przez niedługi czas i on jej robił minete z drugim krecila ale finalnie nie doszło do związku i on jej robił placówkę i się z nim kapała w wannie. Seksu nigdy nie uprawiała i chłopakowi tez nic nigdy nie robiła. Miała jeszcze jedna sytuacje gdzie można by powiedzieć ze przyjaciel ja wykorzystał i zrobił jej palcowke po zgotowaniu gdy była bardzo pijana i nic z tego nie pamięta . Co o tym uważacie. Czy to porządna dziewczyna bo caly czas siedzi mi to w głowie ze coś robiła z innymi 

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 07 maja 2024 - 19:20
    Ty nic nigdy nie robiłeś z żadną dziewczyną?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 07 maja 2024 - 19:37
    Robiłem ale najbardziej nie chodzi mi o to czy kiedykolwiek coś robiła tylko czy uznawali byście taka dziewczynę za porzadna zważając na to wszystko.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 07 maja 2024 - 19:41
    Po pierwsze, nie pisz pod moim nick-iem. Po drugie, czy Ty w związku ze swoją przeszłością uważasz się za porządnego chłopaka?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dred_ ~dred_
    ~dred_
    Napisane 07 maja 2024 - 19:45
    Sory nie wiedziałem jak się odpowiada na tym forum. Szczerze to w tej kwesti nie uważam się za porządnego i wiem ze to hipokryzja ale tez mam trochę inny stosunek do tych spraw u mężczyzn i u kobiet i chciałbym się tylko dowiedzieć czy uważałbyś taka dziewczynę za porzadna i jej okolicznosci tez patrzac na to ze chłopakowi nigdy nic nie robiła i seksu tez nie uprawiała

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Jack ~Jack
      ~Jack
      Napisane 07 maja 2024 - 19:57
      Do: ~dred_
      Widzę, że zaczynasz powoli trybić. Powiem Ci co ja uważam w tej kwestii. Nie jedna osiemnastolatka, która ma już za sobą seks z jednym, bądź kilkoma partnerami, może być, o wiele porządniejsza od innej swojej rówieśniczki, będącej jeszcze dziewicą.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dred_ ~dred_
    ~dred_
    Napisane 07 maja 2024 - 20:01
    Wiem rozumiem i dziekuje za odpowiedz. Zdaje sobie z tego sprawę ale to jest jakaś kwestia na ktora ktora zwracam uwagę nie wiem jakieś takie upodobania mam i się zastanawiam czy są to dobre okolicznosci i liczba jaka przystają na szanująca się dziewczynę i jeszcze jedno pytanie czy uznawałbys taka za dziewice skoro nigdy normalnego seksu nie uprawiała?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Jack ~Jack
      ~Jack
      Napisane 07 maja 2024 - 20:18
      Do: ~dred_
      Dziewicą to przestanie być jak, dojdzie do penetracji. Jeżeli chciałbyś być tym, który się do tego przyczyni, to przestań wydziwiać, bo jak będziesz szukał problemu tam gdzie go nie ma, to może okazać się, że zamiast Ciebie, zrobi to kiedyś ktoś inny.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dred_ ~dred_
    ~dred_
    Napisane 07 maja 2024 - 20:03
    Dziewczyna jest jeszcze bardzo atrakcyjna wiec domyślam się ze nie miała problemu z zainteresowaniem chłopów

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 07 maja 2024 - 20:06
    Napiszę Ci ściślej na przykładzie Twojej dziewczyny, która, z tego co piszesz jest jeszcze dziewicą (abyś przypadkiem nie porównywał jej do dziewicy z mojego powyższego posta). Twoja dziewczyna może się okazać, wiele porządniejsza od niejednej jej rówieśniczki, która jeszcze nie miała jakichkolwiek doświadczeń z chłopakami.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dred_ ~dred_
    ~dred_
    Napisane 07 maja 2024 - 20:16
    No dobrze bo na innym forum jak się zapytałem to usłyszałem ze się nie szanuje i co to w ogóle za liczba na taki wiek dlatego jeszcze chciałem zapytać tutaj czy tez podzielasz to zdanie. Patrzac na moje otoczenie jest wiele dziewczyn z gorszymi wynikami które daja sobie zrobić na imprezie jak są tylko lekko pijane i czy inne takie akcje ale o nich to sam uważam ze za porządne to one nie są ale patrzac na odpowiedzi na innym forum sam się zacząłem zastanawiać czy moja faktycznie tez nie jest taka porzadna z ta liczba i tymi okolicznościami i doświadczeniami

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dred_ ~dred_
    ~dred_
    Napisane 07 maja 2024 - 20:23
    Dobra dzięki za odpowiedz pomogłeś mi

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zwykły Facet ~Zwykły Facet
    ~Zwykły Facet
    Napisane 16 maja 2024 - 10:00
    Moralność nie polega na trzymaniu nóg razem. Może mieć 30 na miesiąc i być porządna/ porządny, a może mieć jednego przez 10 lat i porządna/ porządny nie być. WTF, co to za podejście? Seks jest zdrowy, seks jest dla wszystkich. Gościu z jakiego drzewa Ty spadłeś ;-)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 16 maja 2024 - 21:40
    Ludzie się zmieniają w czasie.Niekiedy bardzo szybko.W tym wieku o zakochanie się jest łatwo.Pozna na przykład przystojnego faceta,gdziekolwiek,w sklepie,na ulicy ,u koleżanki i się zakocha. w kilka dni, nawet jednego wieczora. Zanim wstanie świt zaczną Ci rosnąć rogi. I jakie znaczenie będzie miała jej przeszłość?
    Kobiety są emocjonalne.
    Sam wiele lat temu, na weselu kolegi poznałem pannę.Razem bawiliśmy się do rana.Odprowadziłem i wprosiłem się na kawę Wylądowaliśmy w łóżku. okazała się dziewicą.(22 lata). Fakt,nie była z nikim w związku, ja się spodobałem plus trochę alko,jak to na weselu..Kręciliśmy prawie rok i o mało nie skończyło się drugim weselem.Dawne kawalerskie czasy.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 17 maja 2024 - 20:25
    Do Facet po 40. Z odpowiedziami na posty zwracam honor bo masz rację co do ich przesunięcia. Uważam jednak, że starsza wersja była klarowniejsza, bo w dzisiejszej żeby znależć odpowiedź na dawny post, która padła powiedzmy przed chwilą musisz cofnąć się czasem kilka stron wstecz do momentu, w którym umieszczony został ów post.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Facetpo40 ~Facetpo40
      ~Facetpo40
      Napisane 20 maja 2024 - 14:26
      Do: ~Jack Na ten moment nie pogodzimy tak przeciwstawnych potrzeb. Stale jednak rozwijamy to forum, mając na uwadze jak największą jego przejrzystość i łatwość w użytkowaniu. Dlatego dziękuję za te uwagi :)

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Jack ~Jack
        ~Jack
        Napisane 20 maja 2024 - 16:31
        Do: ~Facetpo40 To tylko moja opinia. Nie uważam też tego za jakiś dramat, da się z tym żyć:). Nikt tu chyba oprócz mnie, na nową formę tego forum nie narzekał, więc dostosuję się do reszty.

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy