Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

Program do faktur

Rozpoczęte przez ~Szymon41, 10 gru 2018
  • avatar ~Ułaniuk ~Ułaniuk
    ~Ułaniuk
    Napisane 02 grudnia 2019 - 12:27
    A jak dla mnie trzeba być osłem, żeby o to nie pytać w dobie wszystkiego online i informacjach na każdym kroku o skutecznych włamaniach hakerów na najbardziej pozabezpieczane serwery świata. Mimo wszystko niebałbym się takich rozwiązań akurat jak bizin, bo sam z niego korzystam i wiem jak koncentrują się na tym, by dane użytkownika miały solidną ochronę. Poza tym prawda jest taka, że takie dane nieszczególnie się hakerowi mogą przydać :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rabidbaron ~rabidbaron
    ~rabidbaron
    Napisane 14 lutego 2020 - 11:56
    Ja ci mogę polecić program enova365. To program, który pozwala na prowadzenie kompleksowej księgowości praktycznie całego biznesu. Ja zakupiłem go wraz ze szkoleniem [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuna tej stronie: https://www.drit.pl/szkolenia-enova naprawdę polecam wszystkim ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sław00 ~Sław00
    ~Sław00
    Napisane 06 maja 2020 - 16:28
    Polecam https://www.taxomatic.pl/post/program-finansowo-ksiegowy-dla-malych-firm świetny program, posiada wysokie standardy ochrony danych i darmowe aktualizacje. Naprawdę, warto się zapoznać bliżej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 27 maja 2020 - 12:37
    Ja od siebie mogę polecić darmowy program do faktur od firmy Streamsoft - Firmino.pl Oferuję nielimitowaną ilość wystawianych faktur w miesiącu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~AniaB38 ~AniaB38
    ~AniaB38
    Napisane 09 marca 2023 - 03:01
    Cześć wszystkim, ponieważ niedawno ruszyłam z działalnością, a nie chcę na stracie generować dużych kosztów, to szukam sensownego cenowo i funkcjonalnie programu do wystawiania fv i opinii różnych użytkowników. Zależy mi by program miał też możliwość wystawiania faktur zaliczkowych, robienia raportów i miał bazę nie w chmurze tylko na lokalnym komputerze. Będę wdzięczna za info co nowego polecacie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~AniaB38 ~AniaB38
    ~AniaB38
    Napisane 30 marca 2023 - 13:04
    Witajcie, jeśli ktoś będzie chciał skorzystać to ja podzielę się wiedzą, sama skorzystałam z fajny-program.pl
    jest intuicyjny, łatwy naprawdę w obsłudze, ma szereg możliwości, które były dla mnie ważne no i fakt, że dane są przechowywane na lokalnym dysku. jest darmowy przez 12 miesięcy i śmiało można go testować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dzango ~dzango
    ~dzango
    Napisane 07 sierpnia 2023 - 07:15
    Spróbuj z Berberis. Masz tam mnóstwo funkcji, które optymalizują działalność. Jeśli dobrze dopasujecie wszystkie elementy, to będzie optymalnie, ale nic nie nastąpi od razu. Jak to widzicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy