Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

Program do faktur

Rozpoczęte przez ~Szymon41, 10 gru 2018
  • avatar ~Szymon41 ~Szymon41
    ~Szymon41
    Napisane 10 grudnia 2018 - 12:49
    Poszukuję jakiegoś dobrego programu do fakturowania. Najlepiej żeby był łatwy w obsłudze i miał niezbyt wygórowane wymagania sprzętowe. Współpracuję z firmami zagranicznymi, więc program ograniczający się jedynie do Naszej waluty nie wchodzi w grę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hubert35 ~Hubert35
    ~Hubert35
    Napisane 11 grudnia 2018 - 12:09
    Polecam Ci progam Faktura Small Business firmy Mega-Tech: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/ Program jest bardzo prosty i pozwoli Ci na szybkie wystawianie faktur również w obcych walutach. Faktury można wydrukować również w obcych językach m.in. w j.angielski, niemieckim i rosyjskim, podobnie jak zamówienia. Jeżeli potrzebujesz programu nie tylko na rynek w Polsce ale również zagraniczny to polecam ten program do wystawiania faktur.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 11 grudnia 2018 - 20:43
    Sprawdź sobie BIZIN. Nie musisz instalować go na konkretnym urządzeniu. Wystarczy, że będziesz miał dostęp do internetu i aktywną przeglądarkę. Dzięki temu program działa na wielu urządzeniach i bazę danych masz dosłownie na wyciągnięcie ręki. Możesz także wystawiać faktury w różnych walutach, więc współpraca z zagranicznymi klientami jest jak najbardziej możliwa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lusiu ~Lusiu
    ~Lusiu
    Napisane 12 grudnia 2018 - 19:43
    Hmmm bardzo ciekawy temat. A powiedzcie mi jak wygląda kwestia bezpieczeństwa. Czy wszystko jest na tyle dopracowane, że dane klientów nie zostaną udostępnione w internecie? Na pewno nikt nie włamie się na konto firmy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderr ~spiderr
    ~spiderr
    Napisane 14 grudnia 2018 - 19:56
    Korzystał ktoś z Was z chmury faktur? Znalazłem takie darmowe narzędzie i zastanawiam się czy tu gdzieś nie ma haczyka, bo podobno jest za free i bez limitu faktur.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 17 grudnia 2018 - 00:12
    Lepiej nie bawić się w darmowe oprogramowanie, bo ma znacznie bardziej okrojone możliwości. Płatne nie jest aż tak drogie, jakby się wydawało. W kwestii bezpieczeństwa nie ma o co się martwić, bo wszystko jest chronione jak należy. Moja firma nigdy nie doświadczyła przecieków danych osobowych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderr ~spiderr
    ~spiderr
    Napisane 17 grudnia 2018 - 14:16
    Wolałbym jednak bazować na czymś darmowym, jeśli tylko mogę, dopiero startuję z biznesem i muszę ciąć koszty, a też wiem że klientom bardziej pasują faktury online bo to już coraz powszechniejsze rozwiązanie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 22 grudnia 2018 - 20:21
    Mówiąc szczerze, akurat chmura faktur daje więcej możliwości niż większość płatnych programów. Bo żaden program zainstalowany na jednym komputerze nie da na przykład możliwości przechowywania faktur w bezpiecznej chmurze. Do tego jest system windykacji, który wysyła kontrahentom przypomnienia. A o tym, że dostęp do wszystkich dokumentów mam z dowolnego urządzenia nawet nie wspomnę ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderr ~spiderr
    ~spiderr
    Napisane 15 stycznia 2019 - 12:34
    przekonałeś mnie, założyłem sobie konto na chmurafaktur.pl i już przez te parę tygodni sporo faktur zrobiłem, wydaje mi się że łatwiej mi teraz śledzić finane, bo wiem co opłacone, co czeka, księgowa też do pomysłu się przekonała, łatwiej te faktury się przesyła z chmury

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 27 stycznia 2019 - 11:55
    Moja księgowa sama mi to rozwiązanie podsunęła swojego czasu, jako wygodne, bezpieczne i do tego za darmo. Nie martwie się o instalacje, aktualizacje czy nowe przepisy, bo tam wszystko jest na bieżąco

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bukietka ~Bukietka
    ~Bukietka
    Napisane 08 lutego 2019 - 11:58
    Przetestuj sobie za darmo https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/ program do fakturowania Faktura Small Business. Program jest intuicyjny, ma ciekawe funkcje a okres próbny na pewno wystarczy żeby je wszystkie przejrzeć :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderr ~spiderr
    ~spiderr
    Napisane 19 lutego 2019 - 14:45
    po co mam testować za darmo na jakiś okres skoro mogę mieć cały czas za free w chmurze faktur?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pablo ~Pablo
    ~Pablo
    Napisane 14 marca 2019 - 20:52
    Jak długo trwa ta darmowa wersja Chmury Faktur? Ewentualnie, jaki jest limit na faktury? Bo szukam jakichś oszczędności w firmie, a do tego uporządkowania swoich dokumentów, bo sam się w tym gubię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderr ~spiderr
    ~spiderr
    Napisane 18 marca 2019 - 16:04
    ta darmowa wersja się nie kończy, to jest cały czas za friko, limitu też nie ma, możesz robić tych faktur ile chcesz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karak ~Karak
    ~Karak
    Napisane 31 marca 2019 - 16:46
    A jak w Chmurze Faktur wygląda opcja JPK?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baraniak ~Baraniak
    ~Baraniak
    Napisane 31 marca 2019 - 20:26
    Pliki JPK się zapisują i Chmura Faktur jednak ma wszystko co jest teraz potrzebne do fakturowania od początku do końca.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zawijec ~zawijec
    ~zawijec
    Napisane 01 maja 2019 - 18:33
    Chmura Faktur ma w sobie wszystko z tego co piszecie, można w niej zrobic wszystko związane z fakturowaniem, nawet wysyłać do ksiegowej i kontrahentów, więc trochę nietypowe jest to, że program jest calkowicie darmowy. Ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby i jestem wdzięczny, że taka opcja powstała. Moim zdaniem to duży plus dla wielu przedsiębiorstw.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hemo ~Hemo
    ~Hemo
    Napisane 03 lipca 2019 - 15:01
    Korzystam z Faktura Small Business: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/ to program w którym mam JPJ. Jest darmowy owszem w wersji demo pozniej licencja kosztuje niewielkie pieniądze. Ma bardzo fajne opcje. Podoba mi się wystawianie faktur w różnych walutach, pobieranie kursu z NBP i danych klientów z CEIDG mając NIP klienta. Wg mnie warto potestować i samemu sprawdzić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaszotto ~kaszotto
    ~kaszotto
    Napisane 15 listopada 2019 - 14:45
    ~Krzysiek napisał:
    Sprawdź sobie BIZIN. Nie musisz instalować go na konkretnym urządzeniu.
    Czy tego rodzaju rozwiązania są bezpieczne? Co raz częściej spotykam się z programami online, nawet darmowymi i bardzo mnie zastanawia czy rzeczywiście jest to bezpieczne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Diaspora ~Diaspora
    ~Diaspora
    Napisane 01 grudnia 2019 - 23:27
    trzeba być osłem za przeproszeniem żeby w dobie wszystkiego online pytać czy aby to bezpieczne!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy