Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problemy z erekcją

Rozpoczęte przez ~Tomaszewski, 02 mar 2023
  • avatar ~Tomaszewski ~Tomaszewski
    ~Tomaszewski
    Napisane 02 marca 2023 - 12:08
    Jestem facetem sporo po 30stce. Codzienne stresy i pełna głowa obowiązków powodują, że nie zawsze staję na wysokości zadania. Jak sobie z tym radzić? Na szczęście na forum można zapytać się anonimowo:) Będę wdzięczny za wszelkie porady, sugestię, pomoc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~apart ~apart
    ~apart
    Napisane 02 marca 2023 - 12:55
    Ale zaraz zaraz, pytasz się tutaj o konferencje czy o imprezy integracyjne po konferencjach? Bo coś mi sie wydaje,że o to drugie. No cóż, Stres moze mieć bardzo duży wpływ na potencję. Poza tym liczy sie zdrowe odżywianie i odpowiedia dawka sportu. obecnie żywimy się samą chemią tak wiec to wpływa na Twoje możliwości. Zastnawiałeś sie nad jakąś suplementacją? Polecany jest na przykład penis complete.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomaszewski ~Tomaszewski
    ~Tomaszewski
    Napisane 10 marca 2023 - 08:05
    "Dzięki za odzew.
    Tutaj chodzi mi głównie o to, że kierownicze stanowisko i obowiązek zarządzania ludźmi to wbrew pozorom stresujące zajęcie, a ja nie jestem z kamienia.
    Zdrowe odżywianie - powoli ograniczam. Szczególnie jedzenie w lokalach typu fast food. Rzeczywiście jest to smaczne, ale ze zdrową żywnością ma to niewiele wspólnego.[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuTo te tabletki o których piszesz? intymnosc.pl/pl/powiekszanie-penisa/1655-penis-complete-60-tab-najmocniejszy-srodek.html ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gowi ~gowi
    ~gowi
    Napisane 15 marca 2023 - 07:53
    Tak. Piszę dokładnie o tym środku. Może nie jest taki tani ale jest przebadany, dopuszczony przez krajowy nadzór farmaceutyczny a to się liczy. Nie ma sensu kupować jakiegoś nieskutecznego badziewia, które nie będzie dawało efektu a nawet może być groźne. A i wypracuj sobie chłopie jakieś techniki relaksacyjne bo jak będziesz się dalej tak stresował to zwariujesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy