Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problemy z erekcją

Rozpoczęte przez ~Arlert, 19 kwi 2019
  • avatar ~bad ~bad
    ~bad
    Napisane 12 listopada 2021 - 14:10
    Zależy od jakich.Od sildenafilu mozna, jeśli są to środki z L argininą to raczej nie ma ryzyka uzależnienia tak wiec wielu urologów zaleca własnie zaczynanie od tego typu substancji jeśli chcesz sie wyleczyć Ogólnie polecam jak powyżej tabletki chociąz sam ostatnio małem ten sam problem i brałem penis complete.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gogo ~gogo
    ~gogo
    Napisane 13 listopada 2021 - 10:09
    Włąsnie sobie o nim czytam i czy nie jest to środek na powiększanie członka?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bad ~bad
    ~bad
    Napisane 13 listopada 2021 - 10:46
    Niezupełnie, na początku daje poprawę erekcji, dopiero potem po kilku miesiacach daje powiekszenie członka. Sprawia, ze więcej krwi pompuje się do ciał jamistych i z czasem mozna rzeczywiście zaobserwowć polepszenie erekcji jak również i powiekszenie penisa w trakcie erekcji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~margina ~margina
    ~margina
    Napisane 22 listopada 2021 - 07:24
    Wielkie dzięki za informacje. Po rozmowie z partnerem postanowiłam zakupić w ubiegłym tygodniu. Dziś powinno dojść - dam znak w najbliższych dniach jak działa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~niemaza ~niemaza
    ~niemaza
    Napisane 22 listopada 2021 - 08:29
    I jak? Działa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~margina ~margina
    ~margina
    Napisane 22 listopada 2021 - 09:50
    tak, działa, nawet lepiej niż sadzilismy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~niemaza ~niemaza
    ~niemaza
    Napisane 22 listopada 2021 - 11:14
    Tak trzymaj! Czasem niewielka pomoc "suplementu" a daje tyle radości. Pozdrowienia!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Margina ~Margina
    ~Margina
    Napisane 22 listopada 2021 - 11:57
    Mój tż również jest zadowolony. Oczywiście na początku bylo marudzenie. Jak to nie chce. Jak to pewnie nie podziała i takie tam. Ale wziął bo go praktycznie do tego zmusiłam i tego dnia wieczorem mieliśmy taką pierwszą fajną noc od naprawdę dawna :) Tak wiec sama nie jestem już sfrustrowana. On również nie jest poddenerwowany swoja niemocą.
    Ogólnie seks dla związku jest bardzo wazny. Nigdy nie sądziłam, że ma to aż takie znaczenie ale jeśli nie wychodzi w łózku to często przekłada się to równieżna inne sfery życia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirkos ~mirkos
    ~mirkos
    Napisane 26 stycznia 2022 - 19:05
    Żadne tabletki. Najpierw to trzeba udać się do urologa na konsultację czym te problemy z erekcją mogą być spowodowane. To lekarz powinien powiedzieć czy wystarczą jakieś apteczne tabletki czy co. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuJak ktoś ma taki problem to polecam zgłosić się do Urogen do profesora Letkiewicza - on pomoże. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aro ~Aro
    ~Aro
    Napisane 08 lutego 2022 - 22:29
    Margina o 7:24 piszesz, że jeszcze nie masz tabletek, a o 9:50 już, że dobrze działają. Trochę to podejrzane

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxxx ~xxxx
    ~xxxx
    Napisane 14 czerwca 2022 - 12:09
    Problem możę być tutaj dwojaki
    kiepski dopływ krwi do ciał jamistych w penisie.W takiej sytuacji proponowałbym wypróbować ziołowe środki na erekcję takie jak cum on czy Viamen

    wysoka pobudliwośc penisa - przez to wystrysk jest bardzo szybko zanim penis stanie. w takiej opcji pomoze prezerwatywa przedłużająca stosunek, ewentualnie chusteczki orgasm control wipes.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ventar ~ventar
    ~ventar
    Napisane 14 czerwca 2022 - 13:14
    Miałem podobna sytuację. Penis nie stanął i od razu był wytrysk.Wcześniej tak nie miałem ale coś takiego wystąpiło z nową partnerką W trakcie kolejnych stosunków było tak samo ponieważ sama myśl o tym powodowała we mnie stres. Doszło do tego,ze w końcu penis przestał stawać. Dobrze, ze partnerka była wyrozumiała ;) Pomogły tabletki Viamen, o których tutaj wspomina kolega. No i wyluzowanie się, jedno piwko przed sexem.teraz jest już lepiej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marczynski ~marczynski
    ~marczynski
    Napisane 14 czerwca 2022 - 13:36
    Panowie a czy te tabletki zawierają sildenafil?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ventar ~ventar
    ~ventar
    Napisane 15 czerwca 2022 - 10:37
    Z tego co wiem to nie, ale działanie maja podobne. Są to ziołowe tabletki, ale próbowałem i tych i tych z sildenafilem i różnic dużej nie widziałem. Chociaż myślę, że to zależy od faceta bo jednak na jedną osobę będą działały lepiej te na receptę, na drugą osobę zadziałają lepiej tabletki ziołowe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy