Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problemy z erekcją

Rozpoczęte przez ~Arlert, 19 kwi 2019
  • ~Arlert
    ~Arlert
    Napisane 19 kwietnia 2019 - 13:38
    Cześć. Od pewnego czasu mam problem z erekcją. Mianowicie zauważyłem, że nie mam porannego wzwodu. Poza tym podczas seksu miewam problemy z utrzymaniem erekcji i doszło do tego, ze przez stres zaczynam seksu unikać aby sie nie kompromitować. Aby utrzymać wzwód musze sobie ogólnie pomagać.

    Czy powinienem zrobić sobie badania? Bo jedyne co badałem to testosteron a ten mam na granicy normy.

    Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • ~Bravos
    ~Bravos
    Napisane 19 kwietnia 2019 - 15:36
    Podaj najpierw ile masz lat oraz jaki mniej więcej prowadzisz tryb życia. Robiłeś testosteron wolny czy całkowity ? Stosujesz jakieś leki ?

    Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • ~Arlert
    ~Arlert
    Napisane 23 kwietnia 2019 - 11:25
    Mam 23 lata i ogólnie staram sie prowadzić zdrowy tryb życia. Czyli ćwicze oraz trzymam dietę. Jak na razie nie robiłem sobie żadnych badań oraz chciałem zapytać się o to jakie zrobić. Nie biorę przy tym żadnych leków, no chyba że wliczać witaminę D3 ale to się chyba nie liczy bo to tylko witamina. Stres mam ale zawsze był bo jestem na ciężkich studiach ale jakoś wcześniej takich problemów nie miałem.

    Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • ~Bravos
    ~Bravos
    Napisane 23 kwietnia 2019 - 13:34
    No na pewno warto byłoby sobie przebadać jak wygląda kwestia prolaktyny badania ogólne, zbadaj sobie jak wygląda wątroba ja również dobrze byłoby ewentualnie przebadać sobie hormony tarczycy (jak w rodzinie ktoś chorował na przykład). Próbowałeś jakichś środków? Swoją drogą nie zawsze brak porannego wzwodu jest czymś nieprawidłowym.

    Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • ~Arlert
    ~Arlert
    Napisane 23 kwietnia 2019 - 14:01
    No ale z tego co słyszałem to jest to jeden z pierwszych objawów impotencji. Nie brałem do tej pory żadnych środków. Ogólnie zrobię sobie te badania na dniach. Jak wszystko wyjdzie w porządku to co robić? Iść do lekarza? Ale do jakiego? Seksuologa czy urologa?

    Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • ~starszy
    ~starszy
    Napisane 23 kwietnia 2019 - 15:19
    A co z masturbacją i filmami pornograficznymi?Jeśli jest tego za dużo,uzależnia i wpływa na normalne współżycie z partnerką.Może i to wpływać na poranne wzwody i słabsze erekcje podczas stosunku,wtedy te niepowodzenia mogą powodować,że się stresujesz i unikasz seksu.Jesteś młodym mężczyzną i myślę,że to tylko jakieś problemy z psychiką,bo cała hydraulika penisa połączona jest z naszym mózgiem.

    Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • ~Bravos
    ~Bravos
    Napisane 24 kwietnia 2019 - 08:57
    Do impotencji jeszcze Ci daleko. Jest to dość poważna choroba oraz wcale tak łatwo się jej nie diagnozuje. Możesz iść zarówno do seksuologa jak i do urologa. Najlepiej byłoby do seksuologa ale jeśli nie masz takiego specjalisty to urolog również będzie w porządku. Swoją drogą dobrze byłoby zobaczyć jak na Ciebie wpływają środki na erekcję. Bo w niektórych przypadkach nie trzeba wcale sie leczyć i wprowadzać sildenafilu, który nie jest taki super bo ma wiele efektów niepożądanych. Ale moga pomóc tabletki bez recepty, te z L argininą. W aptekach dobry skład ma braveran ale o wiele mocniejsze są cum on (tabletki również dopuszczone przez krajowy rejstr farmaceutyczny) ale raczej w aptekach nie widziałem, są do zamówienia drogą internetową).

    Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • ~Arlert
    ~Arlert
    Napisane 24 kwietnia 2019 - 09:52
    Ale nie jest tak, że od tabletek się uzależnię?

    Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • ~Bravos
    ~Bravos
    Napisane 24 kwietnia 2019 - 10:03
    Od sildenafilu owszem. Można się uzależnić przy dłuższej terapii, która zresztą nie jest polecana bo jest to jedynie lek wspomagający, ale same cum on nie mają wpływu uzależniającego na organizm. Tak więc spokojnie, nie uzależnisz się od nich. Do niczego Cię tutaj nie namawiam oczywiście. Chcesz iść do lekarza to idź. Ale mi na przykład cum on pomógł jak miałem chwilowe problemy tego typu. U mnie na szczęście po kilku miesiącach przeszło i duża w tym zasługa tej terapii.

    Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 08:40
    mnie bardzo pomógł suplement diety Penistim, okazało się, że uzupełnienie diety o te składniki sprawiło że problem zniknął z czego się cieszę bo środki na godzinę przed mi nie odpowiadają

    Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook