Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Problemy w związku

Rozpoczęte przez ~Werka, 05 mar 2024
  • avatar ~Werka ~Werka
    ~Werka
    Napisane 05 marca 2024 - 16:58
    Mam 25lat, jestem w związku z partnerem ,który jest starszy o 13 lat .
    Mam pewien problem , otóż nie potrafię zrozumieć i przyjąć do wiadomości , że uprawiał seks z byłą żoną.
    Zrobił to jak się rozstaliśmy (tydzień po rozstaniu) jak się rozstawaliśmy (wyprowadzałam się od niego) to się bardzo cieszył z tego powodu .
    Rozstaliśmy się powodu bo "zbyt bardzo byłam zazdrosna " częste kłótnie itp.. Być może to spowodowane tym ,że pracowaliśmy na tych samych zmianach , tam same kobiety "pakowaczki" on operator "naprawiał te maszyny " . I też często wpadał do domu byłej żony ,jak zaprowadzał swoich dzieci do niej i tam kawki ,papierosek nawet jej mówił o naszych problemach .
    No ale po rozstaniu , załamanie miałam , bardzo duże wyzuty sumienia ,nie mogłam jeść ,spać . Myślałam o nim , kochałam go i nadal go kocham .
    Ale nie rozumiem jego podejścia ,bo po rozstaniu ,a dokładnie 5dni od mojej "wyprowadzki " zadzwonił do mnie ,że chciałby porozmawiać ,więc się zgodziłam bo myślałam ,że jednak byśmy spróbowali raz jeszcze ,ale on chciał tylko koleżeński seks i chciał żebym pojechała do niego (rozmawialiśmy na klatce schodowej),odmówiłam oczywiście i poszłam do domu .
    No i dzień po poszedł sobie do byłej żonki ,tam sobie popili i został na noc , i jak to mój facet nie mógł sobie tej rozkoszy odmówić to zabrał się za nią ,a ona z chęcią mu się oddala .
    Wiem o tym bo mi powiedział ,jakieś 3dni po tym jak to z nią zrobił , zadzwonił do mnie mówiąc ,że mnie kocha i nie potrafi beze mnie żyć i bardzo tęskni .
    To się z nim umówiłam , postanowiliśmy do siebie wrócić ,oczywiście od razu się nie dowiedziałam ,tylko po 3dniach od "wracania do siebie " się o tym dowiedziałam . Miałam złamane serce.. ale postanowiłam jednak się z nim dalej spotykać ... A
    Kocham go ,ale nie potrafię z nim być ,ciągle mu to wypominam ,on omija temat .
    Po powrocie ,już przestał chodzić do niej i wgl mieć z nią jakiegokolwiek inne kontakty .
    Jaki to typ faceta ?Czym się kierował ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hub ~hub
    ~hub
    Napisane 05 marca 2024 - 18:06
    tzw. dupczyciel, jak się znowu poklocicie i się wyprowadzić to zrobi to samo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 05 marca 2024 - 19:32
    Chyba by go przejście na islam i posiadane Was obu jako żony uszczęśliwiło. W dni parzyste Ty, nieparzyste ona. Tylko co obie ewentualnie zainteresowane na to?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy