Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Problem z facetami

Rozpoczęte przez ~AdMech, 10 lis 2022
  • avatar ~Zakręcona ~Zakręcona
    ~Zakręcona
    Napisane 11 listopada 2022 - 08:44
    Życie obok siebie to rozpad małżeństwa, tak to opisałeś. Ja tak to zrozumiałam.
    Dlaczego tego seksu nie ma?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~AdMech ~AdMech
    ~AdMech
    Napisane 11 listopada 2022 - 20:11
    ~Zakręcona napisał:
    Życie obok siebie to rozpad małżeństwa, tak to opisałeś. Ja tak to zrozumiałam.
    Dlaczego tego seksu nie ma?

    Mnie się znudziło umawiać i czekać. Kiedyś stwierdziłem, że coś nie gra gdy ja tylko jestem stroną inicjującą i jak żona nie będzie chciała to ja nie będę nalegał. No i ona nie chce, i tak od lat...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 13 listopada 2022 - 02:01
    ~Facet46 napisał:


    U mnie różnica wieku między moją mamą a moim tatą wynosi 14 lat , być moze dlatego ciągnie mnie do młodszych kobiet.

    Co mam powiedzieć , bardziej mi się podobają :)


    No ale to jak pisała koleżanka wyżej - to jest oczywiste. Podobnie, jak większości będzie bardziej się podobać Ferrari niż Multipla....

    To jest normalne - że pewnie 99% facetów 47+ wolałoby bzykanko z 30-sto latką, niż z babką 50+...

    Ale skoro nie masz odpowiednio grubego portfela... Ani odpowiednio sportowej sylwetki... To może zamiast oczami popatrzeć jednak sercem... Bo za parę lat (paręnaście?) ten cały seks naprawdę stanie się marginesem... I dobre serce ❤️ partnerki będzie kluczowe - zgodnie ze starym porzekadłem: "Z ładnej miski się nie najesz" ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 13 listopada 2022 - 11:06
    ~Najgłupsze napisał:

    No ale to jak pisała koleżanka wyżej - to jest oczywiste. Podobnie, jak większości będzie bardziej się podobać Ferrari niż Multipla....

    To jest normalne - że pewnie 99% facetów 47+ wolałoby bzykanko z 30-sto latką, niż z babką 50+...

    Ale skoro nie masz odpowiednio grubego portfela... Ani odpowiednio sportowej sylwetki... To może zamiast oczami popatrzeć jednak sercem... Bo za parę lat (paręnaście?) ten cały seks naprawdę stanie się marginesem... I dobre serce ❤️ partnerki będzie kluczowe - zgodnie ze starym porzekadłem: "Z ładnej miski się nie najesz" ;)


    Desperatem nie jestem i wiem czego chcę ..
    Nie zaczynam "znajomości" które są skazane od razu na porażkę z powiedzmy względów "logistycznych".

    Rozmawiałem już z kilkoma kobietami w interesującym mnie przedziale wiekowym , widać dla wielu te kilka lat różnicy to nie problem.

    A nawet spróbowałem szczęścia u jeszcze młodszych kobiet i okazało się że też można ;)

    O mnie się nie martw.
    Rozmawiałem z kilkoma kobietami , z kilkoma się spotkałem. Od żadnej po pierwszej randce nie dostałem kosza i wszystkie chciały dalej kontynuować znajomość , ale ja tylko z jedna chciałem , tylko szkoda że po 3 tygodnia ona juz nie chciała , ale sądzę że ją siostra "naprostowała" ;)

    Wczoraj też byłem na randce i też chcemy kontynuować.
    Fajnie było , kilka godzin gadaliśmy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 13 listopada 2022 - 16:53
    ~Facet46 napisał:

    Desperatem nie jestem i wiem czego chcę ..


    A... czyli to kobiety są desperatki? ;)
    Swoja drogą, naprawdę są babki które mają 49 lat a wyglądają na 39... i odwrotnie...

    ~Facet46 napisał:

    Rozmawiałem już z kilkoma kobietami w interesującym mnie przedziale wiekowym , widać dla wielu te kilka lat różnicy to nie problem.


    Dla nich nie - to dla Ciebie jest problem ;) ... że starsza to "beee" ;)

    ~Facet46 napisał:

    A nawet spróbowałem szczęścia u jeszcze młodszych kobiet i okazało się że też można ;)


    ~Facet46 napisał:

    O mnie się nie martw.
    Rozmawiałem z kilkoma kobietami , z kilkoma się spotkałem. Od żadnej po pierwszej randce nie dostałem kosza (...)
    Wczoraj też byłem na randce i też chcemy kontynuować.
    Fajnie było , kilka godzin gadaliśmy :)


    Ależ ja się nie martwię. Tylko po prostu raz piszesz, że rynek jest fatalny, że nikt nie chce faceta 47+ z dwójką dzieci... i że znaleźć zainteresowaną wolną kobietę to jak trafić szóstkę... - a drugi raz, jak powyżej... że wszystko jest gitara i lasek pełno i z randkowaniem nie ma problemu - więc się zdecyduj ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 13 listopada 2022 - 22:34
    ~Najgłupsze napisał:

    Ależ ja się nie martwię. Tylko po prostu raz piszesz, że rynek jest fatalny, że nikt nie chce faceta 47+ z dwójką dzieci... i że znaleźć zainteresowaną wolną kobietę to jak trafić szóstkę... - a drugi raz, jak powyżej... że wszystko jest gitara i lasek pełno i z randkowaniem nie ma problemu - więc się zdecyduj ;)


    Wiesz trochę już na tych portalach jestem i trochę czasu jest minęło.

    Do "ideału" daleko brakuje i patrząc na ilość wysłanych wiadomości łącznie do ilości otrzymanych odpowiedzi to jest delikatnie mówiąc tragedia ..
    Ale cieszę się że z tego co otrzymałem udało się kilka ciekawych kobiet poznać i umówić się na randki.

    Wczoraj też byłem na randce z kobieta którą poznałem prawie 2 tygodnie temu i zobaczymy jak się potoczy ta znajomość...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 14 listopada 2022 - 09:16
    Potwierdzam slowa Faceta. Zdanie moze sie zmienic.
    w pierwszym roku po rozwodzie zmienia sie jak w rollercoasterze. Wszystkie emocje, zale, wyobrazenia zderzaja sie z nowa sytuacja i czlowiek musi sie zaaklimatyzowac. Boli strasznie to przystosowanie.

    Pozniej zal opada, zycie fajniejsze, na randki nie chodzi sie w pancerzu ochronnym. Poprzednie opinie traca sens albo nabieraja nowego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy