Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Problem z facetami

Rozpoczęte przez ~AdMech, 10 lis 2022
  • avatar ~AdMech ~AdMech
    ~AdMech
    Napisane 10 listopada 2022 - 10:24
    Jest takie powiedzenie, że facet przed ślubem chce, aby jego kobieta się nigdy nie zmieniała, a ona myśli jak tu go zmienić.
    Facet powinien pracować nad sobą i zmieniać się dla siebie, a nie dla kobiety. Gdy one już cię zmieni wg swojego uznania to przegrywasz: stajesz się dla niej nudnym pantoflem bez szacunku. Wtedy swoje zainteresowanie kierują na innego faceta, który je fascynuje, jest męski i ciekawy.
    Dlatego w związku nie można ulec drugiej osobie i trzeba mieć swoje zdanie, zainteresowania, znajomych. Kto o tym zapomniał to teraz siedzi i płacze na tym forum czy w apkach randkowych. To jest następny dramat, bo dookoła jest mnóstwo fajnych kobiet, którym się chce, a wy szukacie ich w internetowym ścieku. Wystarczy zadbać o siebie i swój wygląd, a potem wyjść na zewnątrz i się dowartościować.
    Zapominacie, że w swojej większości kobiety kierują się emocjami, a faceci kalkulacją. Błędem jest, że próbujecie przejąć optykę kobiet i je zrozumieć - nie da się, bo inaczej postrzegamy świat. Dobrym przykładem jest to, że gdy wybierałem sprzęt grający to dla mnie istotne były możliwości sprzętu, a dla żony czy pasuje wizualnie do salonu. Podobnie z samochodem: tego nie wybierzemy bo ma brzydkie światła z tyłu...
    Następna sprawa to rozmowa i to, że kobiety oczekują abyśmy się domyślali. Przecież im chodzi o to abyśmy podejmowali decyzję, przejawiali inicjatywę i zachowywali się po prostu jak faceci. One tego od nas oczekują. Nie oczekujcie, że rozmową załatwicie wszytko. Liczą się czyny, a nie próżne mielenie językiem.
    Moja konkluzja to pracujcie nad sobą, zachowujcie się jak faceci i zaskakujcie (pozytywnie) wasze kobiety.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aaa ~Aaa
    ~Aaa
    Napisane 10 listopada 2022 - 10:47
    Mądre słowa.
    Ale dziwnie brzmią od kogoś kto żyje z żoną jak lokatorzy . Skoro wiesz jak postępować to dlaczego u Ciebie nie zadziałało ?

    A jeśli chodzi o fajne wolne kobiety to owszem znam takie . Mam nawet taką przyjaciółkę 40+ po rozwodzie wróciła na rynek matrymonialny. I jak sama stwierdziła nie ma szans na tym " rynku ". Bo kazdy facet na wstępie zadaje jej pytanie czym sie zajmuje i ile zarabia. No niestety nie robi nic wzniosłego i ma najniższą krajową. I to juz ją skreśla. Mimo ze jest dobrym człowiekiem i atrakcyjną kobietą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~AdMech ~AdMech
    ~AdMech
    Napisane 10 listopada 2022 - 14:49
    ~Aaa napisał:
    Mądre słowa.
    Ale dziwnie brzmią od kogoś kto żyje z żoną jak lokatorzy . Skoro wiesz jak postępować to dlaczego u Ciebie nie zadziałało ?

    Można powiedzieć, że błądziłem i nie zawsze tak postępowałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 10 listopada 2022 - 17:06
    Hmmm ..

    Słowa od osoby która na forum zdrada zachęca do zdrady , że jak żona nie chce "dać" to zawsze może inna , i że ma super związek ale bez sexu , bo sex oferują mu inne kobiety ?

    Tak samo jak inne wypowiedzi , które raczej cieżko nazwać związkiem z miłości a z wyrachowania i z potrzeby "trwania" z pewnych powodów ?

    Ale z drugiej strony to Twoja sprawa i mi nic do tego ;)

    Co do poznawania ludzie na żywo i szukanie kandydatki na partnerkę/żonę w wieku około 40 lat ...

    Hmmm ...

    Może jak ludzie mieli po około 20 lat i studiowali i mieli znajomych którzy wiedzieli że są singlami to było łatwo , bo wiedziało się kto jest "wolny".

    Ale obecnie jak ludzie mają po 40lat to raczej większość znajomych już dawno ma rodziny i się "rozjechało" a szukanie kobiety w wieku około 40lat i trafienie od razu w pannę albo rozwódkę szukającą kogoś do związku to prawie jak trafienie w szóstkę ...

    Oczywiście widzę w sklepie kobiety , czasami nawet zagadam , ale ciężko by było abym każdą kobietę jaką widzę i mi się podoba pytał czy jest wolna i czy chciała by iść na randkę , bo mogło by się skończyć że mąż szybko by mi wybił to z głowy , albo zadzwoniła by na policję że jest molestowana seksualnie.

    A niestety w sklepach nie da się rozpoznać czy kobieta szuka faceta , czy jest w związku i itd ;)

    W USA większość związków i małżeństw jest poprzez portale randkowe i to jest u nich normalne i tak samo będzie u nas ...

    Obecnie każdy ma smartfona i każdy patrzy w tego smartfona i większość używa go do komunikacji.
    Ludzie wolą patrzeć w smartfona i gadać przez smartfona niż pogadać z kimś na żywo.
    Nawet ze znajomymi często ludzie gadają przez komunikatory.

    Covid jeszcze bardziej "wyalienował" ludzi i jeszcze bardziej komunikacja przeszła do internetu.

    Sam wiele lat temu poznałem żonę przez portal , jak powiedziałem znajomemu w pracy że szukam przez portal to zdradził że jego żonę poznał też przez portal i jak się okazuje to sporo ludzi poznało sie tak.
    Tyle że to temat tabu i raczej nikt tym się nie chwali ..

    A prawda jest taka że portal to tylko narzędzie i nic więcej.

    Jest tam pełno "ruchaczy" którzy dzięki ładnemu wyglądowi i dobremu "bajerowi" zaliczają laski jedną po drugiej mówiąc im to co chcą usłyszeń i po "zaruchaniu' idą do innej dziury.

    Głupie kobiety są wszędzie , nie tylko na portalach. Na ulicy też je spotkasz :)

    Na portalach masz różne kobiety.
    Rozmawiałem z panią pracującą w służbie celnej która jest też kuratorem ;) , rozmawiam z nauczycielką i itd.
    Ale jest też patologia :)

    Są też panny z "bąbelkami" , zapewne "ofiary" "ruchaczy" , ale są też fajne kobiety , tyle że często że z dużą ilością "dodatków".

    Po prostu trzeba najpierw poszukać i się nie zrażać ;)


    Ja rozmawiałem z kilkoma kobietami ale tylko z 3 umówiłem się na randkę. Z jedną byłem 2x na randce , ale nie wiadomo czemu zerwała , bo nawet nie znałem powodu.
    A szkoda bo fajnie się rozmawiało i wiem po jej wrażeniach po pierwszej randce że była jak na "haju" i na drugiej randce też było super. Podejrzewam że siostra jej wybiła z głowy ten związek , bo 36 letnia panna bez dzieci i obecnie 47letni rozwodnik z 2 dzieci to raczej nie wymarzony facet ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 10 listopada 2022 - 19:15
    ~Facet46 napisał:
    a szukanie kobiety w wieku około 40lat i trafienie od razu w pannę albo rozwódkę szukającą kogoś do związku to prawie jak trafienie w szóstkę ...


    Już Ci Facet47 powtórzę, bo widzę, że nie dociera.
    Rynek dla facetów 40+ jest naprawdę idealny. Żadna szóstka w totka. Jest pełno fajnych zadbanych babek 40+ - samotnych - rozwiedzionych - czasem nawet bez bąbelków. Brać przebierać. A jak masz wygląd i nieco grubszy portfel, to spokojnie możesz celować w 30+ czy 25+.

    No ale nie masz - bo pisałeś wcześniej, że ze sportem u Ciebie na bakier - i zamiast kaloryfera, to brzuszek tatusiowaty... no słuchaj, tak to nie wygrasz z "ruchaczem" ani z kimś, kto ma kilka zer na koncie więcej.

    Więc celuj w babki 47+ i 50+ a nie narzekaj ... że szóstkę Ci ciężko trafić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koleżanka ~Koleżanka
    ~Koleżanka
    Napisane 10 listopada 2022 - 19:31
    W punkt , brawo.
    Gość po rozwodzie, alimenty, ma wymagania na Lewandowskiego.
    Facet z czym Ty chcesz startować do tych wolnych, bezdzietnych, atrakcyjnych kobiet.
    To tak na logikę, co masz do zaoferowania?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 10 listopada 2022 - 19:36
    ~Aaa napisał:
    Mądre słowa.
    Ale dziwnie brzmią od kogoś kto żyje z żoną jak lokatorzy . Skoro wiesz jak postępować to dlaczego u Ciebie nie zadziałało ?

    A jeśli chodzi o fajne wolne kobiety to owszem znam takie . Mam nawet taką przyjaciółkę 40+ po rozwodzie wróciła na rynek matrymonialny. I jak sama stwierdziła nie ma szans na tym " rynku ". Bo kazdy facet na wstępie zadaje jej pytanie czym sie zajmuje i ile zarabia. No niestety nie robi nic wzniosłego i ma najniższą krajową. I to juz ją skreśla. Mimo ze jest dobrym człowiekiem i atrakcyjną kobietą.



    Więc twoja koleżanka trafia na samych idiotow. Nigdy nie skreślił bym kobiety takich względów. Zresztą to facet ma dobrze zarabiać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~AdMech ~AdMech
    ~AdMech
    Napisane 10 listopada 2022 - 19:39
    ~Facet46
    Bez przesady z tym super związkiem. No i tak nie jest, że przebieram w ofertach seksualnych od innych kobiet :P
    Aczkolwiek uważam, że wcale nie jest tak trudno poznać fajną i wartościową kobietę, tylko ja bym takich nie szukał na portalach randkowych, barach czy dyskotekach.
    Sam zauważyłeś, że kasa i wygląd mocno zwiększają atrakcyjność w oczach kobiet, a jeśli dojdzie do tego elokwencja to mało która się oprze. Tak niestety jest, że kobiety walczą o względy najlepszych facetów, a reszta facetów walczy o te co przegrały...
    Zauważ, że faceci mają olbrzymią przewagę nad kobietami, bo z wiekiem nie spada nasza atrakcyjność tak jak u kobiet. Po prostu nie rozumiem czemu nie korzystać z takiego atutu. Przecież szansa, że rozwódka około 50 lat znajdzie sobie nowego faceta na stała jest niewielka. A facet w wieku 50 lat może założyć rodzinę i mieć dzieci bez większego problemu z młodszą kobietą.
    Kiedyś przeglądałem oferty kobiet na sympatii i czytając profile z ich wymaganiami dosłownie płakałem ze śmiechu ;)
    Pełno 40 letnich panien, które chcą rzutem na taśmę założyć rodzinę, bo czas im się kończy. Jak nie ma się skrupułów to tylko brać i korzystać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Simci ~Simci
    ~Simci
    Napisane 10 listopada 2022 - 20:02
    Związek jest udany tylko wtedy gdy ludzie wyznają ten sam system wartości, dbają o swój rozwój intelektualny i najważniejsze, posiadają kręgosłup moralny. Ile znacie małżeństw, które są nadal razem szczęśliwe po 10 latach? Jestem raczej kiepską żoną, ale mam szczęście być jak do tej pory w szczęśliwym związku. Mimo wszystko mąż mnie kocha. Gdyby związek miał mi się rozlecieć wybrałabym samotność. Jestem specyficzna, szukam dobroci i mądrości w drugim człowieku, a także podniety intelektualnej. Świat skierowany wyłącznie na fizyczność jest już dla mnie totalnie nieatrakcyjny. Każdy związek jest inny i nie ma złotej rady, tak jak nie ma jednej metody wychowawczej. Wszystkie te poradniki można wyrzucić na śmieci. Każdy człowiek jest inny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 10 listopada 2022 - 20:43
    ~Simci napisał:
    Związek jest udany tylko wtedy gdy ludzie wyznają ten sam system wartości, dbają o swój rozwój intelektualny i najważniejsze, posiadają kręgosłup moralny. Ile znacie małżeństw, które są nadal razem szczęśliwe po 10 latach? Jestem raczej kiepską żoną, ale mam szczęście być jak do tej pory w szczęśliwym związku. Mimo wszystko mąż mnie kocha. Gdyby związek miał mi się rozlecieć wybrałabym samotność. Jestem specyficzna, szukam dobroci i mądrości w drugim człowieku, a także podniety intelektualnej. Świat skierowany wyłącznie na fizyczność jest już dla mnie totalnie nieatrakcyjny. Każdy związek jest inny i nie ma złotej rady, tak jak nie ma jednej metody wychowawczej. Wszystkie te poradniki można wyrzucić na śmieci. Każdy człowiek jest inny.



    My jesteśmy szczęśliwi po 20 latach :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Simci ~Simci
    ~Simci
    Napisane 10 listopada 2022 - 21:15
    20 lat to jest coś!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 10 listopada 2022 - 22:17
    ~Najgłupsze napisał:

    Więc celuj w babki 47+ i 50+ a nie narzekaj ... że szóstkę Ci ciężko trafić.


    Ale ja nie narzekam.

    W tym przedziale wiekowym co mnie interesuje udaje mi się znaleźć kobiety i z nimi rozmawiam.
    Tyle że nie ze wszystkimi nimi umawiam się na randki , na randkę idę dopiero jak uzna że mi zależy i wtedy "zawieszam" poszukiwanie aby skupić się tylko na jednej osobie.

    Teraz rozmawiam od pewnego czasu z jedną 40latką (bez dzieci) i jestem umówiony na randkę w sobotę :)

    Mam swój przedział wiekowy i tyle. Na siłę nie szukam i nie zależy mi aby na siłę kogokolwiek znaleźć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zakręcona ~Zakręcona
    ~Zakręcona
    Napisane 10 listopada 2022 - 22:29
    Admech , takie pytanko mam?! Czy jak żyjecie tak obok siebie z żoną, czy martwisz się czasami o żonę np jak jest chora, późno wraca z pracy a jest brzydka pogoda? A ona o Ciebie? Czy jest jeszcze trochę między wami trochę człowieczeństwa?
    Co się Twoim zdaniem było przyczyną, rozpadu małżeństwa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 10 listopada 2022 - 22:31
    ~Koleżanka napisał:
    W punkt , brawo.
    Gość po rozwodzie, alimenty, ma wymagania na Lewandowskiego.
    Facet z czym Ty chcesz startować do tych wolnych, bezdzietnych, atrakcyjnych kobiet.
    To tak na logikę, co masz do zaoferowania?


    Jakbym miał wymagania Lewandowskiego to bym chciał 18latkę i to dziewicę z wyglądem 10/10 (minumum) ;)

    A naprawdę kobieta około 37-42 lata to chyba nie jakiś niesamowity szczyt wymagań.

    Pracę mam , mam własny dom z ogrodem .
    Ja nie narzekam.
    Biedy nie klepię , to co mi potrzebne to kupuje i itd.


    Oczywiście wolałbym aby nie miała dzieci , ale jakby miała jedno to jeszcze ok , ale nie gromadkę ;)

    Co mam do zaoferowania ?

    Myślę że jak mnie pozna to się dowie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 10 listopada 2022 - 22:46
    ~AdMech napisał:

    Kiedyś przeglądałem oferty kobiet na sympatii i czytając profile z ich wymaganiami dosłownie płakałem ze śmiechu ;)
    Pełno 40 letnich panien, które chcą rzutem na taśmę założyć rodzinę, bo czas im się kończy. Jak nie ma się skrupułów to tylko brać i korzystać


    Wiesz problem często jest taki że profile były założone kilka lat temu a wtedy wiek na profilu się nie zmienia :)

    Rozmawiałem z jedną kobietą (na Badoo -36lat) .Ma jedno dziecko , rozwódka. Fajnie się gadało , ale okazało się że z pewnych powodów "logistycznych" jest skazana ta znajomość na porażkę. Jakie było moje zdziwienie że profil tej Pani znalazłem też na FB i było już że ma ... 40lat ..
    A ile ma faktycznie , hmmm.

    Co do panien przed samą 40 a nawet lekko po 40 , to dużo pisze że chce dzieci ...

    Tyle że sądzę że same się oszukują , bo wystarczy poczytać o płodnośc kobiet po 40-stce to okazuje się że szansa na zapłodnienie wynosi tylko kilka (naście) procent i bardzo rzadko się udaje.

    Skąd wiem ? Od lekarza , bo mnie ten temat interesował i to bardzo ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Simci ~Simci
    ~Simci
    Napisane 10 listopada 2022 - 22:47
    Śmieszy mnie jak to niektórzy faceci są przekonani, że z wiekiem ich atrakcyjność nie spada, a kobiet owszem. Otóż drodzy panowie, spada wam bardzo atrakcyjność. Kiedy byłam ok 20, ktoś kto miał 30 był dla mnie stary, teraz będąc pod 40 nie widzę atrakcyjnych facetów w moim wieku i starszych. Atrakcyjni są do 30. Starość nie radość, czas przemijania jest nieubłagany. Można być zadbanym, eleganckim, ale nie seksownym. Seksowna jest młodość.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 10 listopada 2022 - 22:48
    ~Simci napisał:
    Związek jest udany tylko wtedy gdy ludzie wyznają ten sam system wartości, dbają o swój rozwój intelektualny i najważniejsze, posiadają kręgosłup moralny. Ile znacie małżeństw, które są nadal razem szczęśliwe po 10


    Moja siostra nie tak dawno miała rocznicę 30-lat małżeństwa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 10 listopada 2022 - 23:13
    ~Simci napisał:
    Śmieszy mnie jak to niektórzy faceci są przekonani, że z wiekiem ich atrakcyjność nie spada, a kobiet owszem. Otóż drodzy panowie, spada wam bardzo atrakcyjność. Kiedy byłam ok 20, ktoś kto miał 30 był dla mnie stary, teraz będąc pod 40 nie widzę atrakcyjnych facetów w moim wieku i starszych. Atrakcyjni są do 30. Starość nie radość, czas przemijania jest nieubłagany. Można być zadbanym, eleganckim, ale nie seksownym. Seksowna jest młodość.


    Ale w czym problem ?

    Jakbym dobrze zarabiał i miał sporą kasę , to zapewne bym nie szukał kobiety koło 40-stki a szukał kobiety z 24-26 lat.
    Takiej która by mi urodziła jeszcze z 1-2 dzieci a może i więcej.

    Jak ktoś chce mieć jeszcze dziecko , czy dzieci to szuka młodych kobiet , bo takie mogą mu zapewnić potomstwo.

    Prawda jest taka że u kobiet po 35 roku szansa na dziecko bardzo mocno spada , po 40-stce jest bardzo bardzo mała.

    Myślę że jak ktoś ma kasę to "wiek" nie ma już znaczenia :)

    W krajach azjatyckim kobiety wolą starszych facetów , bo wiedzą że już czegoś się dorobiły i są już "dorośli" bo w ich wieku rówieśnicy to często jeszcze duże dzieci.

    U mnie różnica wieku między moją mamą a moim tatą wynosi 14 lat , być moze dlatego ciągnie mnie do młodszych kobiet.
    Co mam powiedzieć , bardziej mi się podobają :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Simci ~Simci
    ~Simci
    Napisane 11 listopada 2022 - 00:28
    Tak, to naturalne, każdemu podoba się młodość. Mi nigdy nie podobali się starsi mężczyźni, ale ja nigdy nie zwracałam uwagi na kasę, ani nie szukałam zastępstwa ojca. Lubiłam rówieśników. Ale kobiety na szczęście są różne i każdy komuś się będzie zawsze podobał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~AdMech ~AdMech
    ~AdMech
    Napisane 11 listopada 2022 - 00:59
    ~Zakręcona napisał:
    Admech , takie pytanko mam?! Czy jak żyjecie tak obok siebie z żoną, czy martwisz się czasami o żonę np jak jest chora, późno wraca z pracy a jest brzydka pogoda? A ona o Ciebie? Czy jest jeszcze trochę między wami trochę człowieczeństwa?
    Co się Twoim zdaniem było przyczyną, rozpadu małżeństwa?

    Żona nie pracuje na etacie, ale zarządza naszą firmą. My naprawdę się dobrze dogadujemy w wielu sprawach, wspieramy i opiekujemy sobą.
    Dla mnie brak seksu to nie rozpad małżeństwa. W sumie dużo lepszy mamy kontakt z sobą bez seksu i każdemu z tym wygodniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy