Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Poznam samodzielną mamę.

Rozpoczęte przez ~Slawek75, 12 gru 2022
  • avatar ~ZZZ ~ZZZ
    ~ZZZ
    Napisane 15 grudnia 2022 - 09:57
    A może łaskawe panie wymienią się e-mailami i tam będą gawędzić o troskach i radościach dnia codziennego, chmm? Ten temat istenieje po to by pocieszać jakiegoś gościa co ucieka przed kobietą, a nie do gadania o smarkach dziecka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 15 grudnia 2022 - 10:23
    ~ZZZ napisał:
    A może łaskawe panie wymienią się e-mailami i tam będą gawędzić o troskach i radościach dnia codziennego, chmm? Ten temat istenieje po to by pocieszać jakiegoś gościa co ucieka przed kobietą, a nie do gadania o smarkach dziecka.


    Nie no, naprawdę, ale nie będę pocieszać kolesia, który przeżywa problem pierwszego świata... że ma kobietę, która jest na niego nakręcona i proponuje mu popołudniowy/wieczorny seks.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Też75 ~Też75
    ~Też75
    Napisane 15 grudnia 2022 - 10:34
    ~Facet46 napisał:

    Coś mi się zdaje że to zwykła bzdura , bo każdy normalny facet by powiedział że nie interesuje go związek i że chce być sam i zakończył znajomość.

    Jeśli jednak to jest prawda to wielu facetów było by szczęśliwych , w tym i ja.
    Jakby jakaś kobieta chciała by mieć ze mną dziecko to bym się cieszył bo raczej żadna kobieta nie chce mieć dziecka na kim jej zależy , bo jakby faktycznie chciała to by się umówiła na Tinderze i szybko by ją jakiś zapłodnił ..

    A jak widać zaangażowanie kobiety to zapewne zakochała się.

    Więc facet jak to prawda to zakończ to bo szkoda kobiety ..


    A myślisz że bym nie chciał? Tylko nie potrafię powiedzieć pannie która co chwilę mi mówi jak to bardzo mnie kocha, jakie to mam cudowne i tamto cudowne żeby się bujała. To jest dobra kobita nie żadna pusta lafirynda i nie mogę jej tak potraktować. Może jej się w końcu znudzę?
    Ja nie mam jej nic do zarzucenia, tylko się chyba po prostu nie nadaję do żadnych "związków".
    Wczoraj o 1 do domu wróciłem. Dobrze że mam dobrą robotę to nie będzie kwasów.
    Piszesz że "każdy normalny facet by to zakończył". Ale ja nie jestem normalny.
    To jest po prostu beka na maksa. Wczoraj miałem wieczór, który jest chyba marzeniem każdego "normalnego" faceta. Czyli najpierw oglądaliśmy mecz FR-MA a potem bzykanie. A ja bym jednak wolał zostać w domu.
    Taki jestem "normalny".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ZZZ ~ZZZ
    ~ZZZ
    Napisane 15 grudnia 2022 - 11:40
    ~Najgłupsze napisał:

    Nie no, naprawdę, ale nie będę pocieszać kolesia, który przeżywa problem pierwszego świata... że ma kobietę, która jest na niego nakręcona i proponuje mu popołudniowy/wieczorny seks.

    lmao, z tym pocieszaniem to był żart.
    ~Też75 napisał:

    To jest po prostu beka na maksa. Wczoraj miałem wieczór, który jest chyba marzeniem każdego "normalnego" faceta. Czyli najpierw oglądaliśmy mecz FR-MA a potem bzykanie. A ja bym jednak wolał zostać w domu.
    Taki jestem "normalny".

    Koleś, po przeczytanie twoich postów stwierdzam, że jesteś gówniakiem któremu się nudzi na zajęciach szkolnych i wypisuje bzdury. Nie ma co na ciebie tracić czasu. Zaden dorosły facet - nawet ten najbardziej ciamajdowaty - by w ten sposób nie postąpił. Idz może wkuwaj już tą matematykę. Jutro masz sprawdzian.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Też75 ~Też75
    ~Też75
    Napisane 15 grudnia 2022 - 12:16
    ~Też75 napisał:

    To jest po prostu beka na maksa. Wczoraj miałem wieczór, który jest chyba marzeniem każdego "normalnego" faceta. Czyli najpierw oglądaliśmy mecz FR-MA a potem bzykanie. A ja bym jednak wolał zostać w domu.
    Taki jestem "normalny".

    Koleś, po przeczytanie twoich postów stwierdzam, że jesteś gówniakiem któremu się nudzi na zajęciach szkolnych i wypisuje bzdury. Nie ma co na ciebie tracić czasu. Zaden dorosły facet - nawet ten najbardziej ciamajdowaty - by w ten sposób nie postąpił. Idz może wkuwaj już tą matematykę. Jutro masz sprawdzian.


    A mi tak zwisa to co ty "stwierdzasz" że nawet trudno sobie to wyobrazić. Forumowy mędrzec od siedmiu boleści się odezwał. :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ZZZ ~ZZZ
    ~ZZZ
    Napisane 15 grudnia 2022 - 13:24
    ~Też75 napisał:

    A mi tak zwisa to co ty "stwierdzasz" że nawet trudno sobie to wyobrazić. Forumowy mędrzec od siedmiu boleści się odezwał. :D


    Acha, czyli mam rację :)
    A teraz idź do pana od informatyki i spytaj się - jak się robi quote na forach, bo coś marnie ci wychodzi XD

    I tak przy okazji, dobre prowo też trzeba umieć pisać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Też75 ~Też75
    ~Też75
    Napisane 15 grudnia 2022 - 13:32
    ~ZZZ napisał:

    Acha, czyli mam rację :)
    A teraz idź do pana od informatyki i spytaj się - jak się robi quote na forach, bo coś marnie ci wychodzi XD

    I tak przy okazji, dobre prowo też trzeba umieć pisać.


    No ba, wiadomo że masz rację. Czy taki mędrzec jak zzz może w ogóle nie mieć racji jak mu się coś we łbie ubzdura? :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ZZZ ~ZZZ
    ~ZZZ
    Napisane 15 grudnia 2022 - 14:48
    ~Też75 napisał:

    No ba, wiadomo że masz rację. Czy taki mędrzec jak zzz może w ogóle nie mieć racji jak mu się coś we łbie ubzdura? :D


    Jak na dzień dzisiejszy to tobie w łebku jakieś bzdurki się tworzą, skarbie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Też75 ~Też75
    ~Też75
    Napisane 15 grudnia 2022 - 15:30
    ~ZZZ napisał:

    Jak na dzień dzisiejszy to tobie w łebku jakieś bzdurki się tworzą, skarbie :)


    A co Ty tak histeryzujesz? Nie chcesz to mi nie wierz, nikt Cie do tego nie zmusza. Masz jakąś misję od Boga na ratowanie świata czy jak?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ZZZ ~ZZZ
    ~ZZZ
    Napisane 15 grudnia 2022 - 15:48
    ~Też75 napisał:


    A co Ty tak histeryzujesz? Nie chcesz to mi nie wierz, nikt Cie do tego nie zmusza. Masz jakąś misję od Boga na ratowanie świata czy jak?


    *ziew* Nie, po prostu akurat dziś mi się nudzi i naszła mnie ochota na forumowe "podszczypywanie" ;) A co do wiary w twoje opowieści dziwnej treści, to raczej nikt w nie nie wierzy. Ludzie na tym forum nie są głupi. Następnym razem wysil sie lepiej. Cya!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Też75 ~Też75
    ~Też75
    Napisane 15 grudnia 2022 - 15:59
    ~ZZZ napisał:

    *ziew* Nie, po prostu akurat dziś mi się nudzi i naszła mnie ochota na forumowe "podszczypywanie" ;) A co do wiary w twoje opowieści dziwnej treści, to raczej nikt w nie nie wierzy. Ludzie na tym forum nie są głupi. Następnym razem wysil sie lepiej. Cya!


    Ty akurat głupi jesteś wyjątkowo i jak coś Ci do tego tępego łba wlazło to jak widać rady nie ma. :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 16 grudnia 2022 - 00:32
    ~4 napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~4 napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~4 napisał:
    ~4 napisał:
    ~Też75 napisał:
    Może być i ja jestem. I jeszcze różne gorsze rzeczy o mnie można napisać ale na razie niech będzie tyle. Jestem sobie starym kawalerem i dobrze mi z tym było. I wiem czego naprawdę chcę. A chcę świętego spokoju. A tu już 17 więc za chwilę będę miał telefon z pytaniem jak to mi minął dzień i czy do niej wpadnę dzisiaj i zamiast spokojnego wieczoru przed telewizorem będzie łupu cupu z panną. A już się dzisiaj nie wykręcę bo wykręciłem się w pon i wtorek.

    Biedaczek. Niektórzy to mają pecha.

    Mam pomysł! Powiedz, że przyszły wyniki i jednak masz HIV. Każdy odpowie za swoje kłamstwa więc na pewno Ty też. No nie ma szans żeby laska Cię nie olała a i po okolicy się rozniesie i masz z głowy nagabywanie przez babony!
    Nie dziękuj;-):)


    :-) :-)
    Jesteś niesamowita.
    Jakbym była facetem, to bym chciała mieć taką żonę :-)
    Buziaki.

    Hej Kochana:-)
    Jak żyjesz? Zdrowie jest?


    Jest, dziękuję, mam nadzieję, że u Ciebie też.
    Właśnie wróciłam z cudownego spaceru w puszystym śniegu :-)
    A co u Ciebie?
    Miłego wieczoru, a właściwie to już dobrej nocy!

    No i super jak zdrowie jest. Ja z dzieciakami codziennie na sankach, jak mróz się utrzyma to zaczną się łyżwy. Wprawdzie mam zakaz ale niektóre zakazy są po to żeby je łamać;-):)
    I tak ogólnie jest dobrze. Mało mam ruchu bo na basenach zimno a ja nie lubię zimnej wody. Biegać nie migę. Kiedyś mi tak nie przeszkadzało zimno ale się starzeję i robię się wygodna, w sensie dbam o siebie bardziej;-)
    Noc krótka, sen przerywany bo córka ma katar. Dziś będzie trudno się skupić.
    Milego dnia.


    Dziękuję, buziaki, dbaj o siebie. A dzieci myślę, że można powiedzieć, że to jedna z największych radości tego świata. Dobre relacje z nimi. Zatem niech zdrowieją szybko (i oby smarki sobie poszły jak najdalej) :-) ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Slawek75 ~Slawek75
    ~Slawek75
    Napisane 16 grudnia 2022 - 15:00
    Ale się rozkręciła dyskusja pod moim postem:))))))), ale żadna nie dotyczyła głównego tematu. Może odezwie się kobieta, która wie czego chce od życia dla siebie i swojego dziecka, która chce poznać wartościowego człowieka. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krista ~Krista
    ~Krista
    Napisane 16 grudnia 2022 - 15:36
    ~Slawek75 napisał:
    Ale się rozkręciła dyskusja pod moim postem:))))))), ale żadna nie dotyczyła głównego tematu. Może odezwie się kobieta, która wie czego chce od życia dla siebie i swojego dziecka, która chce poznać wartościowego człowieka. Pozdrawiam


    Może zarejestruj się na jakimś portalu randkowym? Tam chyba szybciej kogoś znajdziesz, niż na forum dla facetów :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Też75 ~Też75
    ~Też75
    Napisane 16 grudnia 2022 - 17:00
    A ja ciągle płaczę, że mnie baba nęka i spokoju nie mam. Mam taki ciekawy problem w pracy do rozwiązania i bym sobie spokojnie posiedział ale już ta moja gwiazda dzwoniła z pytaniem "a dużo masz jeszcze dzisiaj pracy". No nie mam na to słów. :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krista ~Krista
    ~Krista
    Napisane 16 grudnia 2022 - 17:17
    ~Też75 napisał:
    A ja ciągle płaczę, że mnie baba nęka i spokoju nie mam. Mam taki ciekawy problem w pracy do rozwiązania i bym sobie spokojnie posiedział ale już ta moja gwiazda dzwoniła z pytaniem "a dużo masz jeszcze dzisiaj pracy". No nie mam na to słów. :D


    To daj jej e-mail Sławka75. Ona napisze, zakocha się w nim, tobie da spokój i wszyscy będą szczęśliwi!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Też75 ~Też75
    ~Też75
    Napisane 16 grudnia 2022 - 17:26
    ~Krista napisał:

    To daj jej e-mail Sławka75. Ona napisze, zakocha się w nim, tobie da spokój i wszyscy będą szczęśliwi!


    Ekstra by było :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Też75 ~Też75
    ~Też75
    Napisane 16 grudnia 2022 - 18:20
    ~Slawek75 napisał:
    Ale się rozkręciła dyskusja pod moim postem:))))))), ale żadna nie dotyczyła głównego tematu. Może odezwie się kobieta, która wie czego chce od życia dla siebie i swojego dziecka, która chce poznać wartościowego człowieka. Pozdrawiam


    To może ja Ci napiszę coś konstruktywnego, z własnego, mizernego doświadczenia. Nie wiem kim jesteś i jakie masz cechy charakteru więc opowiem po prostu o sobie. Ja jestem człowiekiem na maksa wycofanym i raczej stroniącym od ludzi a mimo wszystko znalazła się taka co mnie teraz męczy. Jak się znalazła? Ano tak jak pisałem wcześniej - przez znajomych. I chyba to jest najlepszy sposób. No może nie dla ludzi którzy są otwarci, pewni siebie i łatwo nawiązują kontakty.
    Ale sądzę że gdybyś taki był to nie miałbyś problemów które masz. A skoro je masz to chyba powinieneś się "ogłaszać" wśród rodziny i znajomych. Wtedy jest chyba największa szansa. Oni cię znają i wiedzą co jesteś wart, niech cię poznają z jakimiś swoimi kuzynkami, koleżankami itd itd. Jeżeli tamte będą tobą zainteresowane to coś znajdziesz a w internecie to chyba raczej słabo, zwłaszcza na męskim forum.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 16 grudnia 2022 - 19:01
    Też75, a powiedz, dlaczego jej nie chcesz? Piszesz, że jest upierdliwą babą, która za Tobą lata i masz jej dość, ale czy nie warto spróbować? Może okazać sie jakąś fajną babką, która będzie doskonałą partnerką. Nie warto starzeć się samemu. Poza tym, jest młodsza o 11 lat. Wielu facetów w Twoim wieku może tylko pomarzyć o tak młodej partnerce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Też75 ~Też75
    ~Też75
    Napisane 19 grudnia 2022 - 10:36
    ~Ja napisał:
    Też75, a powiedz, dlaczego jej nie chcesz? Piszesz, że jest upierdliwą babą, która za Tobą lata i masz jej dość, ale czy nie warto spróbować? Może okazać sie jakąś fajną babką, która będzie doskonałą partnerką. Nie warto starzeć się samemu. Poza tym, jest młodsza o 11 lat. Wielu facetów w Twoim wieku może tylko pomarzyć o tak młodej partnerce.


    Nawet nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Dobrze mi się żyje samemu, po prostu. Jakiś taki jestem dziwny, że te jej zachwyty nade mną mnie tylko krępują a "związek" to tylko dodatkowe obowiązki. Ani z tego żadnej korzyści ani przyjemności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy