Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Pozamiatane...

Rozpoczęte przez ~Robert1971, 05 mar 2023
  • avatar ~Zuza ~Zuza
    ~Zuza
    Napisane 07 marca 2023 - 15:09
    Więcej optymizmu. Zmiany są nieuniknione. Tak naprawdę tak dobrze jak jest teraz nie było na przestrzeni wieków nigdy. Ale jak się nie pozbieramy w paru kwestiach, na przykład klimatu to faktycznie możemy wszystko zaprzepaścić.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
      ~Najgłupsze
      Napisane 07 marca 2023 - 17:54
      Do: ~Zuza

      Klimatu? Następna jakaś socjalistka? Czy naprawdę wszystkim Lewica wyprała mózgi?

      Jak chcesz się "pozbierać w kwestiach klimatu"? Pani Zuzo?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Simci ~Simci
    ~Simci
    Napisane 08 marca 2023 - 14:26
    Zuza ci to znaczy dobrze jak nigdy. Czy jesteśmy szczęśliwsi, czy jesteśmy zdrowsi, czy jesteśmy bardziej niezależni niż kiedyś? Otóż nie! Czy jest wolność? Nie ma. W tej chwili idziesz do pierdla jak wyrazisz swoją szczerą opinię. Nasze rzeki są zatrute, brakuje przestrzeni dla zwierząt, w Europie zachodniej nie istnieje dzika przyroda. Ludzie stracili poczucie piękna, wszystko ma być praktyczne, brzydkie ale praktyczne w każdej dziedzinie. Gdzie się podziały kwietne łąki, stare, leciwe aleje dębowe, bukowe. Nie ma już pięknych ogrodów. Jemy skażone jedzenie, pijemy często skażona wodę, nasze kosmetyki, ubrania też nam szkodzą. Co z tego, że mam pralkę i zmywarkę? Kiedyś miałabym mniej i nie umarłabym od pracy. Kiedyś ludzie byli społeczni, teraz co drugi ma poważne zaburzenia psychiczne. Według mnie żyjemy w okropnych czasach, nic mi się w nich nie podoba, nawet podróżowanie. Wszystkie miasta są do siebie podobne, a pięknej przyrody brak.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy