Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Powiększanie penisa

Rozpoczęte przez ~adam34555, 02 maj 2017
  • avatar ~vox ~vox
    ~vox
    Napisane 25 kwietnia 2022 - 13:44
    Sam ostatnio zastanawiałem sie nad powiekszeniem członka za pomocą wstrzyknięć kwasu hialuronowego. Ktoś może miał ten zabieg?Czy bolało i czy wykonuje się to za znieczuleniem? I na ile jest powiekszenie i czy członek jest wiekszy w trakcie erekcji i w spoczynku?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nnntt ~nnntt
    ~nnntt
    Napisane 25 kwietnia 2022 - 13:56
    Miałem zabieg rok temu. Utrzymywało się to jakieś 4 miesiące, zdecydowanie krócej niż powinno bo lekarz obiecywał mi że będzie się trzymało od 6 do 18 miesięcy. Oczywiście zgłosiłem się do niego z reklamacją, ze nie jest tak jak obiecywał ale lekarz umył ręce i powiedział, że po prostu każdy organizm reaguje inaczej i że on umywa ręce. Powiększenia nie było na długość tak jak oczekiwałem, ale na grubość. Jakieś 2 cm ( w spoczynku ale w erekcji). Ogólnie nie zauważyłem żadnych innych zmian. Dużo mnie to kosztowało, na wiele się nastawiałem ale żałuję bo jedynie straciłem kasę. Nie piszę że tak na pewno będzie w Twoim przypadku ale dobrze się zastanów czy warto. Bo u mnie nie było warto. Teraz testuję pompkę i kupiłem sobie tabletki penilarge. Biorę jeden miesiąc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~vox ~vox
    ~vox
    Napisane 27 kwietnia 2022 - 07:25
    I jak? Widzisz jakąś różnicę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nnntt ~nnntt
    ~nnntt
    Napisane 27 kwietnia 2022 - 08:15
    Jeszcze nie bo biorę je zbyt krótko aby coś zobaczyć ale licze na to, ze da to bardziej trwały efekt niż w przypadku kwasu hialuronowego. Na razie widzę jedynie poprawę erekcji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~vox ~vox
    ~vox
    Napisane 27 kwietnia 2022 - 08:58
    Będzie efekt ale musisz je brać co najmniej 3 miesiące. Sam jak brałem penilarge to również w pierwszym miesiącu niczego nie widziałem. No może poza polepszonymi erekcjami ale nie jestem pewien czy przypadkiem nie było to jedynie placebo. Ale efekt naprawdę dobry, członek powiększył się o jakieś 3 cm, czego się w sumie nie spodziewałem bo wydawało mi się, ze powiększenie będzie o wiele mniejsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nnnntt ~nnnntt
    ~nnnntt
    Napisane 27 kwietnia 2022 - 10:14
    Wiem wiem, zamówiłem sobie opakowania właśnie na 3 miesiące plus dodatkowo żel i pompka.Jak już mam powiększac członka za pomocą tabletek to postaram sie to zrobić porządnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zadowolony ~Zadowolony
    ~Zadowolony
    Napisane 10 sierpnia 2022 - 16:11
    Owszem, zabieg jest super, efekt rewelka, prącie sporo większe w obwodzie i nawet dłuższe, powiększyłem też żołądź, polecam się skonsultować z dr Chomicz urolog, ma doświadczenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paluch ~paluch
    ~paluch
    Napisane 06 października 2022 - 12:49
    zajeb@@@@ty jest efekt po tych Maxorman

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ares ~Ares
    ~Ares
    Napisane 25 listopada 2022 - 13:12
    Po tym co tu się naczytałem o cudzie CumOn a okazał się gównem to pewnie i ten specyfik tyle samo wart . Panowie na erekcję najlepsza jest młoda dupa wyrwać taka 20-23 i pała stoi a bzykasz po kilka razy na dobę mówię z doświadczenia taka prawda . Człowiek to taki zwierz że czasem potrzebuje odmiany i już ...a taka młoda laska to już poezja ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wows ~Wows
    ~Wows
    Napisane 16 stycznia 2023 - 13:38
    Ponawiam pytanie. Mianowicie mam kompleks małego członka. Czy w Polsce jest możliwosć zapisania sie na operacyjne powiększanie członka?

    Dodam, ze nie chodzi mi tutaj o powiększanie członka za pomocą kwasu hialuronowego czy innych takich wypełniaczy bo to trzeba powtarzać a mi zależy na efekcie trwalym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mental ~mental
    ~mental
    Napisane 18 stycznia 2023 - 13:12
    Dałbys się naprawdę pociąć? Z tego co wiem to takie zabiegi sa przeprowadzane za granicą ale nie są polecane z uwagi na to, ze mogą powodować wiele efektów ubocznych oraz możesz mieć potem problemy z erekcją a raczej byś tego nie chciał prawda?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wows ~wows
    ~wows
    Napisane 18 stycznia 2023 - 14:06
    Wiesz, jestem już zdesperowany bo próbowałem pompek i nie pomaga.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mental ~mental
    ~mental
    Napisane 18 stycznia 2023 - 14:27
    Pompka jest dobra ale jedynie jako wspomaganie terapii farmakologicznej. Nie jako standardowa metoda powiększania członka bo faktycznie moze nie dawać takich dobrych efektów. Obecnie sa znane środki na powiekszanie członka, któe mogą dawac wymierne efekty chociaż nie wiem ile chcesz uzyskać. Bo za pomocą tabletek mozna powiekszyc od 2-4 cm. Przy dłuższej terapii oczywiśćie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wows ~wows
    ~wows
    Napisane 19 stycznia 2023 - 09:32
    O jakich tabletkach piszesz? Przyznam, ze nie brałem tabletek bo czytałem opinie ale wczesniej czytałem opinie o pompce i również były pozytywne ale u mnie tak jak pisałem pompka nie przyniosła praktycznie zadnych efektów tak wiec przestałem ją stosowac. Liczyłem na powiększenie rzędu 6 cm.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~macieko ~macieko
    ~macieko
    Napisane 23 stycznia 2023 - 12:32
    Tyle to nawet Ci ta wspomniana przez Ciebie operacja na pewno nie da. Poza tym taka operacja nie powiększa penisa ale nieco wyciąga tę częśc, która jest schowana w ciele.Problem jest z tym, że w wielu przypadkach nie mozna osiągać po operacji erekcji. I jest to bardzo duży procent bo coś około 40%. Chciałbys zaryzykowac? Jeśli chodzi o tabletki to jest ich wiele ale dobrze zwracac na ich skład. Tak aby miały w sobie duże dawki L argininy Dobry skład maja na przyklad tabletki Penilarge. Które sam brałem. Wspomagałem się również pompką i u mnie 3 cm na długośi oraz 2 w obwodzie. Jestem zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wows ~wows
    ~wows
    Napisane 23 stycznia 2023 - 12:58
    Ile brałeś tabletki? Ogolnie zastanawiam się czy nie zamówić jednego opakowania i zobaczyć czy działa i dopiero potem kupić więcej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~macieko ~macieko
    ~macieko
    Napisane 23 stycznia 2023 - 13:26
    Jeśli chcesz własnie tak to raczej niczego nie zobaczysz bo w przypadku penilarge efekty pojawiają się dopiero w drugim miesiącu brania tabletek. Najlepiej w trakcie ich brania byc aktywnym seksualnie. Polecam spróbowac i dopiero potem zastanawiać się ewentualnie nad operacją.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mokry ~Mokry
    ~Mokry
    Napisane 10 marca 2023 - 08:00
    Panowie a czy działają te wszystkie żele na powiększanie penisa? NIe wiem czy chcę od razu koniecznie brać tabletki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~odpow ~odpow
    ~odpow
    Napisane 10 marca 2023 - 08:15
    Żelem nie powiekszysz. Żel nie służy do powiekszania ale do ochrony przed powstawaniem rozstępów jakie mogą się pojawić przy powiekszaniu penisa.Tak wic jesli ktos Cię przekonuje że jest inaczej to pisze głupoty. Kup sobie jakieś tabsy w stylu penilarge.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~borczycki ~borczycki
    ~borczycki
    Napisane 14 marca 2023 - 08:09
    No własnie sam zastanawiałem się nad żelem nad powiekszanie penisa ale nad żelem penilarge. Skoro piszesz że żel nie działa to czemu penilarge ma go w sprzedaży?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy