Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Powiększanie penisa

Rozpoczęte przez ~adam34555, 02 maj 2017
  • avatar ~rrrs ~rrrs
    ~rrrs
    Napisane 10 listopada 2020 - 08:47
    Aktualnie biorę penilarge. Jestem zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~halfi ~halfi
    ~halfi
    Napisane 10 listopada 2020 - 09:12
    I jak efekty? Są jakieś? Utrzymują się? Czy były jakieś skutki uboczne? Spotkałem się z odmiennymi opiniami na ten temat. Jedni twierdzą, że to ściema inni, że działa. Są na to jakieś dowody, badania etc? Pytam jako osoba potencjalnie zainteresowana.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Third ~Third
    ~Third
    Napisane 10 listopada 2020 - 10:58
    Prawda jest taka, że można zyskać te kilka centrymetrów. I nie mam tutaj na myśli jakiś zabiegów chirurgicznych czy innego rodzaju pompek do penisa. Są różnego rodzaju środki wpływajęcena powiększenie ciał jamistych w członku. Dzięki temu można spokojnie zyskać te 3-4 cm więcej. Dla niektórych to duża różnica.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~halfi ~halfi
    ~halfi
    Napisane 10 listopada 2020 - 12:40
    Ale z tym powiększeniem to powaga? Pytam, bo mam na tym punkcie kompleksy. Nie chcę mieć sprzętu do kolan, ale gdybym miał go trochę więcej, to nie narzekałbym. Czułbym się pewniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~third ~third
    ~third
    Napisane 11 listopada 2020 - 07:54
    Można powiększyć. Są różnego rodzaju suplementy diety jak np penilarge (poczytaj sobie jego skład) i inne tego typu. Bezpieczne, bo przebadanie przez różnego rodzaju inspekcje sanitarne czy farmaceutyczne. Nie jest tak, że złapiesz od razu 8 czy 10 cm więcej. Realnie to jakieś 4 do 6 cm. Wg mnie to i tak dużo. Nie biorę tego od okoóo 3 miesięcy, a efekt nadal się utrzymuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Halfi ~Halfi
    ~Halfi
    Napisane 11 listopada 2020 - 09:12
    Ale piszesz o tym z własnego doświadczenia? Czy skąd o tym wiesz? Najbardziej zależy mi na tym aby było to skuteczne i neutralne dla zdrowia. Masz może jakiś skład tego preparatu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~third ~third
    ~third
    Napisane 12 listopada 2020 - 09:43
    Sam tego nie stosowałem, ale znam kogoś kto stosował i podobno przyniosło zadowoalające efekty. Tzn zyskał te kilka centymetrów. w długości i około 1 cm grubości.Mówię tutaj o penilarge. Rzuć okiem na na skład, jest to suplement diety składający się z samych naturalnych składników.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~halfi ~halfi
    ~halfi
    Napisane 12 listopada 2020 - 10:44
    Zapoznałem się dokładnie ze składem i rzeczywiście wydaje się, że użyte zostały głównie naturalne składniki. W sumie wydatek nie jest duży jak na kompleksy z jakimi się ścieram. Jutro powinno przyjść, bo wczoraj zamówiłem. Jak będę pamiętał, to dam znak jak i czy działa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kapczyr ~kapczyr
    ~kapczyr
    Napisane 12 listopada 2020 - 11:06
    I co kupiłeś? Jak działa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Halfi ~Halfi
    ~Halfi
    Napisane 19 listopada 2020 - 08:44
    Zamowiłem i dopiero zaczynam brać. Czy powiekszy to się zobaczy ale mam nadzieję, ze tak.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek.E. ~Tomek.E.
    ~Tomek.E.
    Napisane 12 lutego 2021 - 13:46
    mi udało się wydłużyć członka o prawie 4cm i pogróbić tymi tabletkami Maxorman. Zanim zacząłem kurację doczytałem na forach Anglojęzycznych z USA i UK ze to jest najlepszy preparat i jeden z dosłownie kilku które naprawdę są skuteczne. Wcześniej brałem różne kremy i nie dawały nic. Pompka owszem dała rezultat ale na maksymalnie 2 godziny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pan intymny ~Pan intymny
    ~Pan intymny
    Napisane 27 kwietnia 2021 - 14:24
    Jeśli samemu nie weźmie się sprawy w swoje ręce to same tabletki czy pompka nie pomoże a za kwas dziękuję.
    Jest kilka domowych metod powiększania penisa np. Jelqing. Sporo trzeba się nad nim napracować ale warto ;-)
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuzaglądnijcie na stronę: https://tylko-dla-mezczyzn.pl/wiekszy-penis/
    Jest tam sporo informacji na ten temat. Dodatkowo są filmy pokazujące jak dokładnie ćwiczyć.
    ]


    Polecam :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 07 maja 2021 - 23:27
    Jeśli chodzi o możliwość pogrubiania penisa to polecam metodę z zastosowaniem lipotransferu - przeszczepu własnego tłuszczu! Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się długo , można go powtarzać a w sumie jedynym przeciwwskazaniem jest brak miejsca skąd można pobrać tłuszcz . No i tracimy na stałe tkankę tłuszczowa z miejsca pobrania! [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuEfekty można zobaczyć np. na stronie www.lipomedic.pl ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~erykson ~erykson
    ~erykson
    Napisane 06 grudnia 2021 - 11:12
    Panowie aktualnie biore tabletki Penilarge. Konkretnie od dwóch tygodni. Penis tak jakby lekko spuchł ale nic poza tym. Staram się brać je regulrnie. No ominałem dwie tabletki w pierwszym tygodniu ale potem brałem normalnie.
    Czy normalne, że jeszcze nie ma rezultatów? Dodam, ze biore same tabletki bez żelu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~septer ~septer
    ~septer
    Napisane 06 grudnia 2021 - 12:14
    Normalne U mnie pierwsze większe powiększenie pojawiło się mniej więcej po miesiącu A ostateczny efekt był dopiero po 2 miesiącach.Poza tym regularność tutaj jest bardzo ważna. A Ty już w pierwszy tygodniu opuściłeś 2 tabletki .To tak samo jakbyś raz użył prezerwatywy,raz nie i dziwił się, ze laska jest w ciąży. Co do żelu to warto jest sobie kupić ale po ro aby rozstępy się nie pojawiły przy powiekszeniu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~erykson ~erykson
    ~erykson
    Napisane 07 grudnia 2021 - 08:50
    To coś takiego może się pojawić? Nie sądziłem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~septer ~septer
    ~septer
    Napisane 07 grudnia 2021 - 08:58
    Może ale nie musi. U mnie nie było ale stosowałem żel (zresztą kupowałem od razu cały pakiet penilarge i dostałem w gratisie to czemu niby miałem nie stosować). Wszystko zależy od danej osoby. Jedna ma wiekszą skłononśc do rozstępów, ktoś inny o wiele mniejsza. Musisz jednak wiedziećze jak coś Ci się powieksza w krótkim czasie to rozstępy najprawdopodobniej wystąpią

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~erykson ~erykson
    ~erykson
    Napisane 08 grudnia 2021 - 11:49
    Tak z ciekawości to o ile Ci się powiększył penis po penilarge?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~septer ~septer
    ~septer
    Napisane 10 grudnia 2021 - 13:26
    3 cm na długości. 2 cm w obwodzie. Powiekszałem 4 miesiące temu. Aktualnie jeszcze dwa razy w tygodniiu używam pompki. Ponoć nie trzeba stosować ale sam wole mieć pewnosc,ze efekt sie jedna utrzyma.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dani ~dani
    ~dani
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 21:42
    Kolego a gdzie kupić tego erosa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy