Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Poszukuję męskiej bratniej duszy

Rozpoczęte przez ~Samotna DaMa , 27 kwi 2019
  • avatar ~Samotna DaMa ~Samotna DaMa
    ~Samotna DaMa
    Napisane 27 kwietnia 2019 - 20:14
    Przyznam że jestem trochę zażenowana własną desperacją ;)

    Mam 30 lat, szukam dobrego człowieka(najlepiej 40-50l.) do rozmów, najpierw online może w późniejszym czasie na żywo. Zasadniczo nic mi nie brak, mam pracę którą lubię, mam dom których kocham, ale jestem cholernie samotna. Pustka która się pogłębia z każdym dniem. Jestem w trudnym związku małżeńskim bez możliwości zmiany stanu cywilnego. W pewnym sensie jestem wyjątkowa, nie umiem się zaprzyjaźnić z kobietami. Od podstawówki mam przyjaciół płci przeciwnej :). Niestety z wiekiem, mimo ogromnej zażyłości nasze drogi się rozeszły. Nie mam kłopotu z nawiązywaniem relacji w realnym świecie, jednak nie umiem powiedzieć tego co mnie naprawdę boli, ekscytuje czy po prostu zwyczajnie polemizować z kimś kto może kiedyś spotkać moich bliskich. Ciągle czuję się oceniana , jakby pod lupą.

    Dlaczego 40-50? Kiedyś poznałam fajnego chłopaka on-line "w moim wieku" jednak wydaje mi się że brak doświadczenia w życiu powodował iż moje rozterki wydawały mu się igraszką i żartem, oraz niestety po niedługim czasie wszystko sprowadzał do bliskości fizycznej na którą nie mogę sobie pozwolić z powodu zobowiązań.

    Czy możliwe jest abym spotkała przyjaciela w sieci na wiele lat?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tristan ~Tristan
    ~Tristan
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 14:18
    Zawsze możesz do mnie napisać;) Czy nasze dusze są bratnie to się okaże;) Pozdrawiam:)
    harmattan9@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~M ~M
    ~M
    Napisane 26 maja 2019 - 09:23
    Cześć,
    Ja1979@interia.pl.

    Napisz pogadamy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy