Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Pomocy Żona mnie nie kocha

Rozpoczęte przez ~Marcinnn, 29 sty 2022
  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 30 stycznia 2022 - 10:39
    Szczerze to masz tu rację muszę na spokojnie z nią porozmawiać bez emocji i zapytać się jej tak jak piszesz czy mnie kocha i widzi sens ratowania małżeństwa bo na siłę nic się nie zrobi Mam też nadzieję że może ten czas rozłąki trochę też jej dał do myślenia Pojadę w piatek na weekend i mam nadzieję że dojdę do ładu jakiegoś ładu Została tylko iskierką nadzieji Tylko to mi zostało Chodź wątpię w to bo ona jest uparta i mam nadzieję że to jakoś przetrwać Dzięki za pomocą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 30 stycznia 2022 - 10:56
    No mam nadzieję że Twoja żona to przemyśli i być może jednak cię kocha , bo to jednak podstawa.
    Jak ciągle kocha cię to jest szansa i sens ratowania małzeństwa , a jak nie to ... to nie ma już małżeństwa , bo małżeństwo to dwie kochające się osoby a jak tak nie ma to nie jest małżeństwo a fikcja ..

    U mnie niestety podczas szczerej rozmowy powiedział mi żona że juz mnie nie kocha i nic do mnie nie czuje i że nie widzi sensu bycia razem i chce rozwodu.
    Poszło bardzo szybko i po kilkunastu latach małżeństwa ... jestem rozwodnikiem :(
    Nie ukrywam że to cholernie bolesne , bo ja żonę kochałem i .. kocham, ale co z tego :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ola ~Ola
    ~Ola
    Napisane 30 stycznia 2022 - 12:02
    Marcin, Twoja zona jest myslami zupełnie gdzie indziej. Jesli dla niej nic sie nie stalo, to slabo, bo ona tego nie żałuje i nie ma w niej skruchy.

    Zapytaj wprost czy chce naprawic, jesli tak, to w jaki sposob.
    Na silej jej nie zmusisz do milosci, oboje bedziecie nieszczesliwi. Zeby cos ratowac, musza chciec 2 osoby, 1 osoba tego nie pocignie. Ona jest we wszystkim na nie, terapia nie, zmiana pracy nie, to co ?
    Jesli Ci powie otwarcie ze nie kocha, to nie rob nic na sile. Zycie masz jedno i jeszcze moze byc pieknie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 30 stycznia 2022 - 12:25
    ~Facet46 napisał:
    No mam nadzieję że Twoja żona to przemyśli i być może jednak cię kocha , bo to jednak podstawa.
    Jak ciągle kocha cię to jest szansa i sens ratowania małzeństwa , a jak nie to ... to nie ma już małżeństwa , bo małżeństwo to dwie kochające się osoby a jak tak nie ma to nie jest małżeństwo a fikcja ..

    U mnie niestety podczas szczerej rozmowy powiedział mi żona że juz mnie nie kocha i nic do mnie nie czuje i że nie widzi sensu bycia razem i chce rozwodu.
    Poszło bardzo szybko i po kilkunastu latach małżeństwa ... jestem rozwodnikiem :(
    Nie ukrywam że to cholernie bolesne , bo ja żonę kochałem i .. kocham, ale co z tego :(

    Tak to jest z kobietami nie obrażając innych kobiet wsztko ok a tu nagle coś pękło i koniec jak tak można jak napisales po tylu latach niby sie kogoś zna a jednak nie zna i jak tu można zaufać komu kolwiek.... Eh szkoda gadać nawet nie ma co tego próbować zrozumieć bo się nie da Współczuję Ci bo wiem jak to jest mam nadzieję że się już pozbierales i układa Ci sie w życiu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 30 stycznia 2022 - 12:28
    ~Ola napisał:
    Marcin, Twoja zona jest myslami zupełnie gdzie indziej. Jesli dla niej nic sie nie stalo, to slabo, bo ona tego nie żałuje i nie ma w niej skruchy.

    Zapytaj wprost czy chce naprawic, jesli tak, to w jaki sposob.
    Na silej jej nie zmusisz do milosci, oboje bedziecie nieszczesliwi. Zeby cos ratowac, musza chciec 2 osoby, 1 osoba tego nie pocignie. Ona jest we wszystkim na nie, terapia nie, zmiana pracy nie, to co ?
    Jesli Ci powie otwarcie ze nie kocha, to nie rob nic na sile. Zycie masz jedno i jeszcze moze byc pieknie.

    Mam taki plan pogadać szczerze w weekend albo wóz albo przewóz Mam nadzieję że będzie pięknie choć wątpie w to dziękuję wszystkim za rady napiszę ci z tego wyszło

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zenek ~Zenek
    ~Zenek
    Napisane 30 stycznia 2022 - 14:35
    Proponuje sprawdzic korespondencję, czy nie bylo tam wysylania nagich zdjec, moze pisala z nim o Tobie, jakis wirtualny seks.
    Z niej duzo mozesz sie dowiedziec, mowie z doświadczenia.
    Ale pewnie juz skasowane.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 30 stycznia 2022 - 14:51
    ~Zenek napisał:
    Proponuje sprawdzic korespondencję, czy nie bylo tam wysylania nagich zdjec, moze pisala z nim o Tobie, jakis wirtualny seks.
    Z niej duzo mozesz sie dowiedziec, mowie z doświadczenia.
    Ale pewnie juz skasowane.

    Po co to i tak nic nie zmieni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zenek ~Zenek
    ~Zenek
    Napisane 30 stycznia 2022 - 15:10
    Zeby znac prawdę, ktorej od niej mozesz nie usłyszeć, chyba ze nie chcesz.
    To co ona Ci powie to bedzie jakieś 30 %.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 30 stycznia 2022 - 17:44
    Analizując schematy rozstań to prawdy się nie dowiesz nawet jak ją sumienie telepie w imię tysiąca powodów ( by ciebie nie ranić, by nie wyjść na dziwkę, by rozejść się w zgodzie, by otoczenie nie wiedziało a szczególnie rodzina ...). Kobiety nie odchodzą od tak nagle, zanim to powiedzą kilka miesięcy wcześniej analizują i podjąwszy decyzję informują. Dlatego jak powie że koniec to choćby skały pierdziały nic się nie zrobi aktualnie. Pogadaj, słuchaj uważnie co mówi dając jej się wygadać, podziękuj za rozmowę. Stało się, kobiety zakochują się w słowach i obietnicach (emocje) nie w czynach. Nawet jakby pozostała to byłoby jak z zombi i nie wytrzymałbyś takiego traktowania. Życie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 30 stycznia 2022 - 18:03
    Dziękuję za radę tak zrobię pogadam wysłucham i zobaczymy co będzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 05 lutego 2022 - 13:56
    Jak sie sprawy tocza?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy