Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Pomocy Żona mnie nie kocha

Rozpoczęte przez ~Marcinnn, 29 sty 2022
  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 29 stycznia 2022 - 15:27
    Witam mam też taki problem jesteśmy małżeństwem pRawie 8 lat skruce to wsztko bibbym mógł pisać i pisać mamy córkę 7lat mnie od poniedziałku do piątku nie ma jestem Tylko w weekend tak było dobrze wiadomo czasem są kłótnie ale zawsze nam sie udawalo pogodzić od jakiegoś czasu zadawwala mi dziwne pytania czy nie chcę kogoś innego itp mowie ze nie bo Ciebie kocham i czemu pytasz znalazłaś kogoś mów nie i tu mi się lampka zapaliła wydal się po jakimś czasie że poznała przez internet chłopaka bo tak trzeba go nazwać on ma 20 lat a żona 39 nie chciała się przyznać ale po dłuższym czasie udało się i powiedziała że wyznali sobie miłość ale niby sie nie spotkali nigdy i że niby to skończone ale od tego czasu gdy niby to skończone i tak jest dziwna oschła i mówi mi że nie jest szczęśliwa i nic nie czuję tego nie wytrzymałem starałem się to naprawić ale ona twierdzi że też się starała a ja widziałem że i tak ma nie gdzieś co mam robić pierwszy raz nie przyjęchalem na weekend i strasznie się czuje z tym i tęsknię za nią i za córka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 29 stycznia 2022 - 17:17
    Co zona na to, ze nie przyjechałaś na weekend.
    Powiedziala Ci otwarcie ze Cie nie kocha?

    Chloptas jej komplementów rzucil i odleciala emicjonalnie, ale czy ona jest normalna ze mysli ze taki romans internetowy z gowniarzem ma sens?! On ma niezly ubaw a ta odleciała.

    Mysle ze dobrze zrobiles ze na weekend nie wrociles, moze troche przemysli jak jej sie grunt pod nogami zacznie walic.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 29 stycznia 2022 - 17:19
    Co jej brakuje, ze powiedziala ze jest nieszczęśliwa, powiedziala Ci? Co ja pchnelo zeby nawiazac kontakt? Tlumaczyla to?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 29 stycznia 2022 - 17:55
    ~Ona napisał:
    Co zona na to, ze nie przyjechałaś na weekend.
    Powiedziala Ci otwarcie ze Cie nie kocha?

    Chloptas jej komplementów rzucil i odleciala emicjonalnie, ale czy ona jest normalna ze mysli ze taki romans internetowy z gowniarzem ma sens?! On ma niezly ubaw a ta odleciała.

    Mysle ze dobrze zrobiles ze na weekend nie wrociles, moze troche przemysli jak jej sie grunt pod nogami zacznie walic.
    nie otwarcie nie ale jak się pytam to ciężko wyciągnąć to słowo A co powiedziała nic bo nic sie nie odzywa tylko z córką rozmawiam przez telefon i cisz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 29 stycznia 2022 - 17:57
    ~Ona napisał:
    Co jej brakuje, ze powiedziala ze jest nieszczęśliwa, powiedziala Ci? Co ja pchnelo zeby nawiazac kontakt? Tlumaczyla to?

    Nie dokladnie nie wyraziła A o kontakt to że musi z kimś porozmawiać bo siedzi w domu i nie ma kontaktu z nikim i twierdzi że nic złego nie zrobila i że przesadzam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 29 stycznia 2022 - 18:24
    Wnioskuje ze zona nie pracuje, ma za duzo czasu wolnego. Z dobrobytu szuka wrażeń.

    Stalo się, to jest zdrada emocjonalna, poczytaj o tym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 29 stycznia 2022 - 18:26
    Do rozmowy sa kolezanki, siostra, mama i ty przez tel w tyg.
    Wieczorami zamiast pisac do Ciebie to pisala di chloptasia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 29 stycznia 2022 - 18:36
    ~Ona napisał:
    Do rozmowy sa kolezanki, siostra, mama i ty przez tel w tyg.
    Wieczorami zamiast pisac do Ciebie to pisala di chloptasia

    Ja wiem ale ona nie wie ja chcę to wszystko ratować starałem się ale coś we mnie pękło wygarnąłem jej wsztko i jest jak jest ale mi nadal zależy a widzę że jej nie niby mówiła że sie starała ale nie wychodzi i czuję pustkę i niby nie ma kontaktu z nami i to nie ma związku a ja wiem że to ma związek bo to od tego czasu sie sypało wcześniej wiadomo były kłótnie ale zawsze szybko się godziliśmy ja to wszystko rozumiem wybaczyłem a ona nadal jest zimną nie pytała się nie interesowała jak się czuję nic a ja zawsze się pytam nie wiem co robić dalej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 29 stycznia 2022 - 19:03
    ~Ona napisał:
    Do rozmowy sa kolezanki, siostra, mama i ty przez tel w tyg.
    Wieczorami zamiast pisac do Ciebie to pisala di chloptasia

    Do rozmowy są wszyscy ludzie, którzy chcą rozmawiać. Widocznie ona sobie nie radzi z rozłąką. Takie związki wymagają od ludzi dużej dojrzałości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 29 stycznia 2022 - 19:48
    ~czwórka napisał:
    ~Ona napisał:
    Do rozmowy sa kolezanki, siostra, mama i ty przez tel w tyg.
    Wieczorami zamiast pisac do Ciebie to pisala di chloptasia

    Do rozmowy są wszyscy ludzie, którzy chcą rozmawiać. Widocznie ona sobie nie radzi z rozłąką. Takie związki wymagają od ludzi dużej dojrzałości.
    powiedziałem jej że zrezygnuję z tej pracy i bedzmy razem mieszkać i znajde coś normalnego a ona że nie bo się boi że nie wyjdzie i takie tam szkoda gadać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 29 stycznia 2022 - 20:16
    ~Marcinnn napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Ona napisał:
    Do rozmowy sa kolezanki, siostra, mama i ty przez tel w tyg.
    Wieczorami zamiast pisac do Ciebie to pisala di chloptasia

    Do rozmowy są wszyscy ludzie, którzy chcą rozmawiać. Widocznie ona sobie nie radzi z rozłąką. Takie związki wymagają od ludzi dużej dojrzałości.
    powiedziałem jej że zrezygnuję z tej pracy i bedzmy razem mieszkać i znajde coś normalnego a ona że nie bo się boi że nie wyjdzie i takie tam szkoda gadać

    Tak. Szkoda gadać. Ona nie widzi Ciebie jako partnera do tych wyjść. Dlaczego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 29 stycznia 2022 - 20:29
    ~czwórka napisał:
    ~Marcinnn napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Ona napisał:
    Do rozmowy sa kolezanki, siostra, mama i ty przez tel w tyg.
    Wieczorami zamiast pisac do Ciebie to pisala di chloptasia

    Do rozmowy są wszyscy ludzie, którzy chcą rozmawiać. Widocznie ona sobie nie radzi z rozłąką. Takie związki wymagają od ludzi dużej dojrzałości.
    powiedziałem jej że zrezygnuję z tej pracy i bedzmy razem mieszkać i znajde coś normalnego a ona że nie bo się boi że nie wyjdzie i takie tam szkoda gadać

    Tak. Szkoda gadać. Ona nie widzi Ciebie jako partnera do tych wyjść. Dlaczego?

    Nie mam pojęcia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 29 stycznia 2022 - 20:58
    ~Marcinnn napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Marcinnn napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Ona napisał:
    Do rozmowy sa kolezanki, siostra, mama i ty przez tel w tyg.
    Wieczorami zamiast pisac do Ciebie to pisala di chloptasia

    Do rozmowy są wszyscy ludzie, którzy chcą rozmawiać. Widocznie ona sobie nie radzi z rozłąką. Takie związki wymagają od ludzi dużej dojrzałości.
    powiedziałem jej że zrezygnuję z tej pracy i bedzmy razem mieszkać i znajde coś normalnego a ona że nie bo się boi że nie wyjdzie i takie tam szkoda gadać

    Tak. Szkoda gadać. Ona nie widzi Ciebie jako partnera do tych wyjść. Dlaczego?

    Nie mam pojęcia

    Zaraz, czy ona nie chce żebyś pracę zmienił czy nie chce Ciebie blisko bo chce mieć spokój w tygodniu od Ciebie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 29 stycznia 2022 - 21:47
    ~czwórka napisał:
    ~Marcinnn napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Marcinnn napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Ona napisał:
    Do rozmowy sa kolezanki, siostra, mama i ty przez tel w tyg.
    Wieczorami zamiast pisac do Ciebie to pisala di chloptasia

    Do rozmowy są wszyscy ludzie, którzy chcą rozmawiać. Widocznie ona sobie nie radzi z rozłąką. Takie związki wymagają od ludzi dużej dojrzałości.
    powiedziałem jej że zrezygnuję z tej pracy i bedzmy razem mieszkać i znajde coś normalnego a ona że nie bo się boi że nie wyjdzie i takie tam szkoda gadać

    Tak. Szkoda gadać. Ona nie widzi Ciebie jako partnera do tych wyjść. Dlaczego?

    Nie mam pojęcia

    Zaraz, czy ona nie chce żebyś pracę zmienił czy nie chce Ciebie blisko bo chce mieć spokój w tygodniu od Ciebie?

    Dobrze tam zarabiasz? O to chodzi? Ona się martwi, że nie zarobisz takiej kasy bliżej domu? Dlaczego nie chce wyjechać z Tobą? Na czym jej bardziej zależy na kasie czy żeby rodzina była razem i córka miała tatę na co dzień? Kim jesteś dla niej? Jesteś narzędziem do osiągania jej celów?
    Zadawaj jej pytania i nie odpuszczaj aż uzyskasz odpowiedzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 29 stycznia 2022 - 23:47
    Ehh ..

    Normalnie te wszystkie tematy są cholernie do siebie podobne :(

    U mnie w zeszłym roku czułem że coś jest nie tak , bo zrobiła się mało mówna (choć nigdy gadułą nie była) , nie chciała mi dawać całuska jak zawoziłem ją do pracy .
    Myślałem że to chwilowe , bo problemy zdrowotne i itd.
    Ale kiedyś mocno ją przycisnąłem podczas spaceru to wyszło że mnie nie kocha , nic do mnie nie czuje i się starała ale nie dała rady i nie chce.
    Na to abysmy poszli do fachowca aby nam pomógł to nie , bo nie ma sensu bo mnie nie kocha i nie ma czego ratować.
    Skończyło sie rozwodem , bo po prostu nie mogłem dalej tak żyć.

    Tutaj widzę to samo a dodatkowo widać że żona sobie flirtowała i zapewne jakbyś jej nie przyłapał by dalej to trwało.
    Być może się nie spotykali , ale z drugiej strony w domu byłeś tylko w weekendy ...
    Jak jest oschłość to juz miłości nie ma ..
    Jak były kłótnie wcześniej to tym bardziej szybciej się "odkochała" ..

    Szczerze mówiąc nie wiem czy można to ratować , bo jak jedna osoba nie kocha drugiej i nic do niej nie czuje , to żadne terapie nie pomogą ..
    Terapie są dobre jak uczucie ciągle jest tylko mocno przygaslo a jak wygasło to żadna terapia nie pomoże , bo terapia nie służy do tego aby jedna osoba pokochała ponownie drugą.
    Raczej nie ma żadnej szansy aby twoja żona ponownie zakochała się w Tobie , jej serce juz ... należy do innego :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 30 stycznia 2022 - 07:22
    ~Marcinnn napisał:
    Witam mam też taki problem jesteśmy małżeństwem pRawie 8 lat skruce to wsztko bibbym mógł pisać i pisać mamy córkę 7lat mnie od poniedziałku do piątku nie ma jestem Tylko w weekend tak było dobrze wiadomo czasem są kłótnie ale zawsze nam sie udawalo pogodzić od jakiegoś czasu zadawwala mi dziwne pytania czy nie chcę kogoś innego itp mowie ze nie bo Ciebie kocham i czemu pytasz znalazłaś kogoś mów nie i tu mi się lampka zapaliła wydal się po jakimś czasie że poznała przez internet chłopaka bo tak trzeba go nazwać on ma 20 lat a żona 39 nie chciała się przyznać ale po dłuższym czasie udało się i powiedziała że wyznali sobie miłość ale niby sie nie spotkali nigdy i że niby to skończone ale od tego czasu gdy niby to skończone i tak jest dziwna oschła i mówi mi że nie jest szczęśliwa i nic nie czuję tego nie wytrzymałem starałem się to naprawić ale ona twierdzi że też się starała a ja widziałem że i tak ma nie gdzieś co mam robić pierwszy raz nie przyjęchalem na weekend i strasznie się czuje z tym i tęsknię za nią i za córka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 30 stycznia 2022 - 07:26
    Jakiś błąd wyskakuje nie mogę dużo pisać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 30 stycznia 2022 - 07:35
    ~czwórka napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Marcinnn napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Marcinnn napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Ona napisał:
    Do rozmowy sa kolezanki, siostra, mama i ty przez tel w tyg.
    Wieczorami zamiast pisac do Ciebie to pisala di chloptasia

    Do rozmowy są wszyscy ludzie, którzy chcą rozmawiać. Widocznie ona sobie nie radzi z rozłąką. Takie związki wymagają od ludzi dużej dojrzałości.
    powiedziałem jej że zrezygnuję z tej pracy i bedzmy razem mieszkać i znajde coś normalnego a ona że nie bo się boi że nie wyjdzie i takie tam szkoda gadać

    Tak. Szkoda gadać. Ona nie widzi Ciebie jako partnera do tych wyjść. Dlaczego?

    Nie mam pojęcia

    Zaraz, czy ona nie chce żebyś pracę zmienił czy nie chce Ciebie blisko bo chce mieć spokój w tygodniu od Ciebie?

    Dobrze tam zarabiasz? O to chodzi? Ona się martwi, że nie zarobisz takiej kasy bliżej domu? Dlaczego nie chce wyjechać z Tobą? Na czym jej bardziej zależy na kasie czy żeby rodzina była razem i córka miała tatę na co dzień? Kim jesteś dla niej? Jesteś narzędziem do osiągania jej celów?
    Zadawaj jej pytania i nie odpuszczaj aż uzyskasz odpowiedzi.

    Szczerze to ja już sam nie wiem co to będzie i jak to będzie też proponowałem psychologa z góry założyła że raczej nic z tego nie będzie ale możemy iść

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcinnn ~Marcinnn
    ~Marcinnn
    Napisane 30 stycznia 2022 - 07:35
    Szczerze to ja już sam nie wiem co to będzie i jak to będzie też proponowałem psychologa z góry założyła że raczej nic z tego nie będzie ale możemy iść szkoda gadaćNa czym jej zależy na spokoju tak mówi Czy ja wiem czy na pieniądzach kokosów nie mam dla jednego dużo dużo dla drogiego mało różnie bywa ale 5 tys miesięcznie jest zależy od miesiąca raz mniej raz więcej biedy nie ma bogactw też Kiedyś taka nie była tak siee nie zachowywała tak jak by ktoś jej namieszał w głowie cięgle słucha muzyki piosenek o miłości i cierpieniu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 30 stycznia 2022 - 09:30
    Z takim podejściem twojej żony (że nie ma sensu) to faktycznie nie ma żadnego sensu iść , bo do poradni czy psychologa to idą osoby które obie tego chcą i chcą walczyć o małżeństwo i o naprawę zwiazku , ale te osoby MUSZĄ się kochać.

    Porozmawiaj z żoną i dowiedz się czy cię KOCHA , bo to jest podstawa. Jak kocha to czy chce walczyć o małżeństwo czy też nie a jak nie to czy chce rozwodu.
    Musisz wiedzieć czy dalej cie naprawdę kocha , bo inaczej żaden psycholog nie pomoże.

    Jak żona cię już nie kocha to jest to zupełny KONIEC i nic nie zrobisz , po prostu nie ma żadnej szansy.

    Najważniejsza szczera rozmowa. Jak usłyszysz że cię nie kocha , nic nie czuje to dokładnie w 100% to znaczy i w tym przypadku zostaje jedynie rozwód , albo chociaż chwilowe odpoczęście od siebie , ale z drugiej strony żona przez prawie cały tydzień nonstop odpoczywała od ciebie ...

    Być może źle się czuje jak wracasz na weekend i wolała by być sama z dzieckiem.
    Dla kobiet z dziećmi na pierwszym miejscu są dzieci a facet na dalszym miejscu ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy