Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Pięć pozytywnych cech Twojej kobiety - pytanie do Panów

Rozpoczęte przez ~Złocista50+, 11 paź 2020
  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 25 października 2020 - 14:48
    ~40+ napisał:
    To straszne, że piszę coś do Ciebie. Najstraszliwsza rzecz w życiu jaka Ci się mogła przytrafić! I brawo! Nie rób tego co Ci piszę! Rób inaczej. Rób na odwrót. Na złość 40+ niech Ci uszy zmarzną :D

    Tak jest! Zuch dziewczyna. Rób jak uważasz. W końcu pierwsze mądre słowa.


    Jest wiele innych opcji, niekoniecznie na przekór, ale Ty już widzisz jedno. Nie zamierzam Cię do niczego przekonywać, bo to rzeczywiście byłaby strata czasu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 25 października 2020 - 14:49
    @Spokojny
    Dziękuję za wymianę poglądów i spostrzeżeń :)) Chociaż chyba mam wrażenie, że nas bardziej dzielą, niż łaczą ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 25 października 2020 - 14:53
    ~Kwitnąca napisał:
    ~40+ napisał:
    To straszne, że piszę coś do Ciebie. Najstraszliwsza rzecz w życiu jaka Ci się mogła przytrafić! I brawo! Nie rób tego co Ci piszę! Rób inaczej. Rób na odwrót. Na złość 40+ niech Ci uszy zmarzną :D

    Tak jest! Zuch dziewczyna. Rób jak uważasz. W końcu pierwsze mądre słowa.


    Jest wiele innych opcji, niekoniecznie na przekór, ale Ty już widzisz jedno. Nie zamierzam Cię do niczego przekonywać, bo to rzeczywiście byłaby strata czasu.


    I nie uważam, że to co piszesz, jest straszne, coś sobie znów wymyśliłaś. Ja też nie mam poczucia marnowania czasu, jeśli Ty uważasz, że marnujesz, a tak chwilę wcześniej napisałaś, to znaczy, że żadnej ochoty nie masz tego robić a jednak dalej robisz. Jednak do kąta nie będę Cię kierować :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Spokojny ~Spokojny
    ~Spokojny
    Napisane 25 października 2020 - 17:32
    ~40+ napisał:
    @Spokojny
    Dziękuję za wymianę poglądów i spostrzeżeń :)) Chociaż chyba mam wrażenie, że nas bardziej dzielą, niż łaczą ;)

    Dziękuję również,
    ja nie tylko mam wrażenie, ale nawet pewność…
    Dwóch ludzi o identycznych poglądach, nigdy się nie spotkało :).
    Jedyne, co ewentualnie może nas łączyć, to akceptacja i szacunek, pomimo ich różnicy.

    Pozdrawiam ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 25 października 2020 - 18:15
    ~Spokojny napisał:
    ~40+ napisał:
    @Spokojny
    Dziękuję za wymianę poglądów i spostrzeżeń :)) Chociaż chyba mam wrażenie, że nas bardziej dzielą, niż łaczą ;)

    Dziękuję również,
    ja nie tylko mam wrażenie, ale nawet pewność…
    Dwóch ludzi o identycznych poglądach, nigdy się nie spotkało :).
    Jedyne, co ewentualnie może nas łączyć, to akceptacja i szacunek, pomimo ich różnicy.

    Pozdrawiam ;)

    Czyli dotarłeś do mojego wpisu przez te dwie strony totalnego trollowania. Wszystko jest dla ludzi. Trollowanie też ;)
    Dwoje ludzi o identycznych poglądach nigdy się nie spotka, ponieważ oni nie istnieją, tak? Pewnie tak. Myślisz, że akceptacja i szacunek to wystarczająco dużo do tego, aby pogodzić to, co tak diametralnie odmienne, czy jedynie elementarne podstawy, aby w ogóle próbować godzić to, co potencjalnie nie do pogodzenia?
    Szkoda, że nie ma tutaj działu kulinarnego, może zostałabym na dłużej ;P
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Spokojny ~Spokojny
    ~Spokojny
    Napisane 25 października 2020 - 20:54
    ~40+ napisał:
    ~Spokojny napisał:
    ~40+ napisał:
    @Spokojny
    Dziękuję za wymianę poglądów i spostrzeżeń :)) Chociaż chyba mam wrażenie, że nas bardziej dzielą, niż łaczą ;)

    Dziękuję również,
    ja nie tylko mam wrażenie, ale nawet pewność…
    Dwóch ludzi o identycznych poglądach, nigdy się nie spotkało :).
    Jedyne, co ewentualnie może nas łączyć, to akceptacja i szacunek, pomimo ich różnicy.

    Pozdrawiam ;)

    Czyli dotarłeś do mojego wpisu przez te dwie strony totalnego trollowania. Wszystko jest dla ludzi. Trollowanie też ;)
    Dwoje ludzi o identycznych poglądach nigdy się nie spotka, ponieważ oni nie istnieją, tak? Pewnie tak. Myślisz, że akceptacja i szacunek to wystarczająco dużo do tego, aby pogodzić to, co tak diametralnie odmienne, czy jedynie elementarne podstawy, aby w ogóle próbować godzić to, co potencjalnie nie do pogodzenia?
    Szkoda, że nie ma tutaj działu kulinarnego, może zostałabym na dłużej ;P
    Pozdrawiam


    Mam pewien pomysł, zanim udzielę odpowiedzi, proponuję przeniesienie tej dyskusji do zupełnie nowego wątku, bo jak już wcześniej wspomniałem, jakoś mi niezręcznie wypowiadać się, nie realizując tematu wątku.
    Zatem przenieśmy się ‚do kuchni’ - tam przecież prowadzi się zwykle najlepsze rozmowy :) Może uda nam się, przynajmniej po części zrealizować Twoje kulinarne pasje…

    Wątek, który stworzyłem to „przemyślenia - na spokojnie”

    Pozdrawiam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Strona 13 z 10
poprzednia Strona 13 z 13

Gorące tematy