Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Pheromone essence czy Love Desire

Rozpoczęte przez ~pakt, 12 cze 2019
  • avatar ~adlav ~adlav
    ~adlav
    Napisane 12 listopada 2020 - 11:25
    Rzeczywiście ta wersja premium to większa dawka feromonów w skladzie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~imar ~imar
    ~imar
    Napisane 12 listopada 2020 - 13:28
    Wydaje mi się, że tak. Ogólnie działanie feromonów jest bardzo subtelne. To nie jest tak, ze spsikasz się tym zapachem i od razu każdy się na Ciebie rzuca. Aż tak to nie ma, ale po pierwsze jest większe zaintresowanie płci przeciwnej. Po drugie z góry jest lepsze nastawienie co sam zauważylem głównie w pracy bo pracuję z ludźmi. No warto jest moim zdaniem wypróbowac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bramir ~Bramir
    ~Bramir
    Napisane 07 kwietnia 2021 - 10:24
    Ma ktos może wersję premium Love Desire? Jak się sprawdza?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hast ~hast
    ~hast
    Napisane 08 kwietnia 2021 - 12:09
    Ja się wreszcie szarpnąłem. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to o wiele porządniejsze opakowanie. Ciężka butelka w kolorze czarnym z wytłaczanymi literami tak wiec nie obciach sobie to polożyc na wierzchu. Na razie testuję i zapach bardzo mocno się trzyma Widać,ze jest to o wiele mocniejsza wersja niż tradycyjne love desie które tak na marginesie lubię. W wolnej chwili wstawię zdjęcie jak to wygląda w praktyce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bramir ~bramir
    ~bramir
    Napisane 08 kwietnia 2021 - 14:05
    No ale jak działanie? Zawiera więcej feromonów czy nie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hast ~hast
    ~hast
    Napisane 09 kwietnia 2021 - 07:32
    Działąnie mocniejsze bo zawierają większe natężenie. Na pewno sam zapach trzyma się dłużej bo o ile zwykle love desire to max kilka godzin to te trzymają się nawet do nasttępnego dnia. Na ubraniach oczywiście bo znikają po pierwszym pryszicu. Trochę inny zapach, taki bardziej korzenny. Ale podobny do tańszej wersji. Czy feromonów więej czy nie to nie wiem ponieważ również podobają się dziewczynom. Nie załuję, jednak że kupilem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ellie ~Ellie
    ~Ellie
    Napisane 24 września 2021 - 09:36
    Ponawiam pytanie. Chciałam sobie kupić te feromony. Cz któraś z Was je używała i może coś na ich temat napisać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fajm ~fajm
    ~fajm
    Napisane 24 września 2021 - 11:45
    Chodzi Ci o Love Desire? Mam i ogólnie są ok. Tylko są dwie wersje, miałam obie i jednak polecam tę w czarnej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~elllie ~elllie
    ~elllie
    Napisane 27 września 2021 - 11:59
    O tej w czarnej buteleczce nie widziałam. Droooooga, tak więc na razie sobie je raczej odpuszczę. Ale zainteresowana jestem tymi tańszymi w różowej. Nie wiem czy dzialają czy nie ale tyle się o tym mów,ze postanowiłam sobie przetestowac. Tylko jednego się obawiam. Mianowicie jestem bardzo wybredna co do zapachu perfum i mało które mi się podobają ;/ A tych w sklepach nie widziłam żeby powąchac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fajm ~fajm
    ~fajm
    Napisane 27 września 2021 - 13:32
    W sklepach jest jeszcze mini wersja love desire ( taka na 15 ml) tak więc możesz sobie zamowic coś takiego.Ale z tego co widzę to cenowo średnio się opłaca, tak wiec polecałabym jednak kupic sobie te w większym flakoniku. Sama dostałam pierwszą buteleczke w prezencie od koleżanki na urodziny (te tańsze różowe). Potem były jednymi z moich ulubionych zapachów. Delikatne,kwiatowe, ale nie obciachowe. Trochę przypominały mi Mademoiselle od Chanel. I co ciekawe bardzo podobały się płci przeciwnej. Zebrałam za nie wiele komplementów. Potem kupiłam sobie te ciemniejsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~elllie ~elllie
    ~elllie
    Napisane 27 września 2021 - 19:31
    A różniia się pomiędzy soba dużo? No ijak się trzymają?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fajm ~fajm
    ~fajm
    Napisane 28 września 2021 - 09:13
    Jedne i drugie trzymają się naprawdę ok. Chociaż love desire premium są o wiele mocniejsze bo to zupełnie inna pólka cenowa. Zwykle wystarczy jedno czy dwa psiknięcia aby pachnąć do następnego dnia. Te standardowe trzymaja się kikla godzin. Chociaż sama musiałabyś przetestować. bo na różnych osobach perfumy trzymaja się naprawdę różnie. MOim zdaniem warto chociażby po to aby się upewnić czy feromony działają czynie. Moim zdaniem cos jednak w tym jest.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hormas ~Hormas
    ~Hormas
    Napisane 16 grudnia 2021 - 10:26
    Sprawdziłem sobie cenę Pheromone essence i hoho. Drogie. 7,5 ml za 150 zł.... Przynajmniej na dwa razy wystarczy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lonelel ~lonelel
    ~lonelel
    Napisane 17 grudnia 2021 - 11:15
    Sprawdziłem sobie cenę Pheromone essence i hoho. Drogie. 7,5 ml za 150 zł.... Przynajmniej na dwa razy wystarczy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~brunto ~brunto
    ~brunto
    Napisane 17 grudnia 2021 - 11:20
    Wbrew pozorom są bardzo wydajne. I taka buteleczka przy codziennym stosowaniu spokojnie wystarczy Ci na wiele miesięcy. Nie lejesz na siebie pól butelki Nie wiem czy wyczytałeś ale jest to skoncentrowana esencja tak więc dajesz jedynie kroplę w te cieplejsze okolice ciała.Za uszami czy na nadgarstku. Można je poza tym łączyć z innymi zapachami Mogą podbijać ich działanie. Nie powinno się ich wręcz używać zbyt dużo ponieważ użyte w nadmiernej ilości zamiast przyciągania mogą powodować agresję (wśród mężczyzn o dziwo).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lonelel ~lonelel
    ~lonelel
    Napisane 17 grudnia 2021 - 14:31
    Musze się tutaj zgodzić. Pheromone essence działają. Są najlepsze, chociaż polecam głównie w połączeniu z innym zapachem ( nie muszą być to drugie feromony, sam używam do standardowych perfum i ta opcja mi odpowiada najbardziej bo nie musiałem rezygnować z mojego ulubionego zapachu, który jednak feromonów w składzie nie zawiera).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaczmar ~Kaczmar
    ~Kaczmar
    Napisane 11 kwietnia 2022 - 09:34
    Kupiłem sobie pheromone essence. Nie mają zapachu, no trochę, wcześniej myslałemze będą jakoś pachniały ale tutaj nic. Jak je dozować? Bo nie ma instrukcji.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czadar ~czadar
    ~czadar
    Napisane 12 kwietnia 2022 - 13:49
    W przypadku tych feromonów nie powinieneś przesadzić. Najlepiej zacząć na początku od 0,5 kropli do max 1 kropli. No i raczej na miejscach, które nie mają styku z ubraniem (musiałbyś bardzo często prac ubrania). Potem zamaskuj feromony jakimś swoim zapachem. To,że nie pachną to normalne ponieważ substancje zawarte w feromonach są pozornie przez nos niewyczuwalne. Ale są to substancje, które podświadomie uważamy za atrakcyjne oraz które przyciągają do nas drugą osobę. Najlepiej obserwuj działanie i jeśli nie zauważysz zmian to wtedy zwieksz dawkę ale nie przesadzaj. Więc niż 2 krople pheromone essence nie jest wskazane bo zamiast przyciągania może powodować u innych osób agresję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaczmar ~kaczmar
    ~kaczmar
    Napisane 13 kwietnia 2022 - 12:01
    Wczoraj byłem pierwszy raz w robocie i ich użyłem I wydaje mi się, że jest różnica.Mianowicie babki w pracy, mówiły czy zmieniłem zapach (pomimo tego,że używam jednego od kilku lat). Jakieś takie milsze były. W pracy atmosfera przyjemniejsza. Co ciekawe to lepiej mi się również gadało z szefem jak przyszło do składania raportu ;) Jutro wypróbuję większą dawkę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czadar ~czadar
    ~czadar
    Napisane 13 kwietnia 2022 - 12:19
    Heh. Zobaczysz co będzie jak wybierzesz się na balety ;) Tam to dopiero można przetestować sobie działanie feromonów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy