Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Pheromone essence czy Love Desire

Rozpoczęte przez ~pakt, 12 cze 2019
  • avatar ~pakt ~pakt
    ~pakt
    Napisane 12 czerwca 2019 - 11:00
    Które feromony są lepsze i mocniejsze? Które mogą lepiej sprawdzić się jeśli chodzi o podryw a które mogą lepiej sprawdzić się ogólnie społecznie?
    Pytanie najlepiej do osób które używały i tych i tych tak aby mieć porównanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~johnybb ~johnybb
    ~johnybb
    Napisane 12 czerwca 2019 - 11:25
    Ja polecam pheromone essence. Ogólnie sa mocniejsze od Love desire ale w porównaniu do tej niebieskiej butelki. Ciemnej nie stosowałem to nie wiem jak wyglada ale zawieraja w sobie dużo feromonow tak więc mam wrażenie, ze dziewczyny na ich punkcie wprost wariują. Ciekawia mnie love desire w ciemnej mianowicie premium. Szkoda, ze nie można ich powąchać stacjonarnie bo ponoć zapach mocny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~równy ~równy
    ~równy
    Napisane 12 czerwca 2019 - 13:36
    Na podryw potwierdzam najlepsze Pheromone essence chociaż love desire premium również dają radę.Używam od tygodnia, zapach faktycznie jest dość mocny ale sam lubię takie wonie tak więc mi akurat nie przeszkadza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~blame ~blame
    ~blame
    Napisane 17 czerwca 2019 - 13:25
    W Pheromone essence jest ten plus, że można przykryć dowolnym zapachem, nie mają w sobie zapachu. Love Desire premium to już zapach sam w sobie tak wiec można ich stosować jako zamiennika perfum. Decyzja nalezy już do Ciebie co będzie dla Ciebie lepsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rapsik ~Rapsik
    ~Rapsik
    Napisane 27 kwietnia 2020 - 08:57
    Panowie a znacie jakieś dobre które by się trzymały trochę dłużej niż podstawowe Love Desire? Zamówilem sobie je ale trwałość taka sobie ponieważ trzymają się max 4 godziny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~suporter ~suporter
    ~suporter
    Napisane 27 kwietnia 2020 - 09:24
    Love Desire premium O wiele mocniejsze, trzymają się na ciele 8 godzin spokojnie, na ubraniach to nawet będziesz czuł do następnego prania. Możesz śmiało kupować, dla mnie obecnie najlepsze feromony. Niemniej jeśli sam zapach trochę Ci przeszkadza, polecam pheromone essence. Są nieco inne bo same w sobie bezzapachowe, ale moim zdaniem również dobre.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~onlyguy ~onlyguy
    ~onlyguy
    Napisane 28 kwietnia 2020 - 09:34
    Ja też używam Love& Desire - już od bardzo długiego czasu. Najlepsze feromony jakich do tej pory używałem. Bardzo ładnie pachną - świeżo, trochę morskie. Generalnie zauważyłem, że kiedy się nimi popryskam kobiety znacznie bardziej lubią spędzać ze mną czas - a wcale nie należę do najbardziej atrakcyjnych mężczyzn.
    Sam uważam, że zmysł powonienia jest bardzo ważny - nie wiem jak Wy ale ja osobiście zwracam uwagę na to jak druga osoba pachnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stander ~stander
    ~stander
    Napisane 14 maja 2020 - 08:07
    Kolega przechodził obok i fajny zapach miał .Okazało się ,że to ZARA 9.0 . Zamówiłem ,ale z flakonikiem ZARA 8.0 . Poczytałem i te zapachy niby się uzupełniają ,8.0 na lato ,a 9.0 na zimę -sprawdzimy co i jak gdy przyjdzie. Nie kupowałem na alledrogo ,bo ...przepłaciłbym 10 zł na zestawie względem sklepu ZARA (często na alledrogo jest taniej ,a tutaj zdziwko ) Ogolnie nad love desire się zastanawiałem ale kurczę nie wiem czy podobałby mi sie zapach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Blower ~Blower
    ~Blower
    Napisane 19 maja 2020 - 11:58
    No coż. Minus tego typu zapachów jest ten, ze nie można powąchac przed zakupem. No ale mi sie Love desire podoba, mam wersję ciemną (są bardziej intensywne niż niebieskie).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jast ~jast
    ~jast
    Napisane 20 maja 2020 - 09:18
    Używa ktoś może LoveDesire ale w wersji premium? Pytam się tutaj o te w czarnej buteleczce. Podoba się dziewczynom? No i czy mocno sie trzyma?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~evangow ~evangow
    ~evangow
    Napisane 01 czerwca 2020 - 10:00
    Używam i jest spoko. Trochę inny zapach, bardziej korzenny. Kobietom zdecydowanie sie podoba.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jast ~Jast
    ~Jast
    Napisane 02 czerwca 2020 - 10:04
    Chodziło mi bardziej o to aby zapach nie wywietrzał po pół godziny jak to bywało z niektórymi zapachami jakich używałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~evangow ~evangow
    ~evangow
    Napisane 04 czerwca 2020 - 08:58
    Trwałośc również jest o wiele mocniejsza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mistrzu ~mistrzu
    ~mistrzu
    Napisane 04 czerwca 2020 - 09:09
    Czy te love desire premium różnią się bardzo od standardowych?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daro ~Daro
    ~Daro
    Napisane 04 czerwca 2020 - 13:47
    Zdecydowanie. Premium są mocniejsze, bardziej korzenne oraz lepiej się utrzymuja na skorze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kepo ~kepo
    ~kepo
    Napisane 18 września 2020 - 07:19
    Wszystkim to na pewno nie bo wiadomo,że każdy ma inne gusta heh ;) Może Tobie zapachy się nie podobają ale mi kilka zpachów z rankingu całkiem odpowiada ( wspomniany dior, do którego chyba trzeba się przyzwyczaić). Do samego love desire przekonać się nie mogę. Wąchałem raz wersję w niebieskiej butelce ( jakieś dwa lata temu). Nie wiem czy dobrze bym się z nimi czuł bo są z tych świeżych a sam wolę jednak mocniejsze zapachy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~with ~with
    ~with
    Napisane 18 września 2020 - 07:24
    No to powinieneś wypróbować ten love desire premium o którym tutaj piszę. Jest to zupełnie inny zapach. bardziej korzenny.Zdecydowanie dłużej się trzyma No i jak obiecuje producent to zawiera w sobie więcej feromonów w co jestem w stanie uwierzyć biorąc zachowanie pań, które są zatrudnione w mojej firmie. Tylu komplementów na temat perfum jeszcze nie zebrałem ( nawet od osób, które nie są zbytnio skore do chwalenia innych). Musiałem tylko wymyślać co odpowiedzieć aby nie zdradzić się jaki to rodzaj zapachu używam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Master ~Master
    ~Master
    Napisane 21 września 2020 - 08:37
    No to powinieneś wypróbować ten love desire premium o którym tutaj piszę. Jest to zupełnie inny zapach. bardziej korzenny.Zdecydowanie dłużej się trzyma No i jak obiecuje producent to zawiera w sobie więcej feromonów w co jestem w stanie uwierzyć biorąc zachowanie pań, które są zatrudnione w mojej firmie. Tylu komplementów na temat perfum jeszcze nie zebrałem ( nawet od osób, które nie są zbytnio skore do chwalenia innych). Musiałem tylko wymyślać co odpowiedzieć aby nie zdradzić się jaki to rodzaj zapachu używam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adlav ~adlav
    ~adlav
    Napisane 11 listopada 2020 - 07:36
    No wlasnie no właśnie jaką masz opinię na temat tych love desire? Bo sam zastanawiałem się ostatnio czy by ich ni wypróbować. No i z jednej strony ciekawi mnie czy feromony działaja i czy ogólnie mogą w jakiś sposób zadziałąc na płeć przeciwną. Z drugiej strony gdzieś tam z tyłu głowy świta mi, że pewnie jest to jedynie placebo i że to raczej nie działa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~imar ~imar
    ~imar
    Napisane 11 listopada 2020 - 08:59
    No coż, też tak myślałem ale postanowiłem przetestować. Na początku miałem te w niebieskiej butelce, to fakt podobały sie kobietom ale sam zapach mi nie odpowiadał bo nie lubie takich świeżych zapachów. Trwałość taka sobie, ale w sumie wiele się nie spodziewałem po zapachu za 6 dyszek. Drugie jakie wypróbowałem to wersja premium i te były o wiele lepsze. Po pierwsze dłużej się trzymają na ciele bo do następnego dnia. Po drugie zapach bardziej mi sie podoba (to już jednak jest kwestią gustu, jednemu się spodoba, drugiemu nie. Mi się podobają).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy