Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Penilarge

Rozpoczęte przez ~nico, 24 maj 2022
  • avatar ~nico ~nico
    ~nico
    Napisane 24 maja 2022 - 13:11
    Panowie kupiłem sobie penilarge. Po jakim czasie widać efekty jeśli chodzi o powiększenie. I czy tabletki to powiększają w obwodzie czy może na długość?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~suple ~suple
    ~suple
    Napisane 15 czerwca 2022 - 13:25
    I na długość i w obwodzie.U mnie było jakieś 2 cm w obwodzie. Na długośc jakieś 3 ale to ponoć wszystko zależy od osoby, bo u jednej jest wieksze powiekszenie,u drugiej mniejsze. Sam jestem generalnie zadowolony bo wcześniej brałem inne tabletki i nie dawały efektu a po penilarge jest. Penilarge były droższe ale nie żałuję wydanej kasy. Widziałem coś tam już w pierwszym miesiącu ale może nie jeśli chodzi o powiekszenie ale jeśli chodzi o poprawę erekcji. Powiększenie dopiero w drugim.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nico ~nico
    ~nico
    Napisane 16 czerwca 2022 - 07:13
    A stosowałeś może pompkę dodatkowo? Bo jak czytałem w jednym miejscu to polecają jeszcze dodatkowo stosowanie pompki ale sam już nie wiem czy w coś takiego inwestować czy nie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~shot ~shot
    ~shot
    Napisane 16 czerwca 2022 - 07:25
    Szczerze to nie wiem czy sam krem powiększa, ale nie nastawiałbym się tutaj na wiele i wydaje mi się, że to raczej tabletki powiekszają. Używałem kremu razem z tabletkami ale bardziej pod kątem rozstępów. Jak powiększasz czlonka w krótkim czasie to mogą Ci się pojawić rozstępy, ponoć z kremem tego nie ma. I faktycznie rozstępów na szczęście nie miałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ggmw ~ggmw
    ~ggmw
    Napisane 16 czerwca 2022 - 11:41
    Możesz, ale sam nie używalem. Generalnie sobie o tym czytałem i pompka daje powiekszenie ale tylko jak się stosuje regularnie i jedynie w trakcie stosowania. Potem jak już przestajesz to tego efektu nie ma. Jak dla mnie tabletki są wystarczające.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy