Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Obca żona mnie kusi

Rozpoczęte przez ~Captain_america86, 01 lis 2018
  • avatar ~Captain_america86 ~Captain_america86
    ~Captain_america86
    Napisane 01 listopada 2018 - 14:36
    Witam wszystkich to mój pierwszy post tutaj. Chciałbym wam przedstawić moja sytuacje i zapytać co byście zrobili na moim miejscu.

    Jestem w szczęśliwym związku żona dziecko w drodze wszystko jest super ale od jakiegoś czasu pociągają mnie inne kobiety a konkretnie żony innych facetów które same inicjują lekki romans w stosunku do mnie. Dodam jeszcze ze teraz z żona sex mamy bardzo żądło ze względu na ciąże.

    Mam dwa takie przypadki obie kobiety są bardzo sexowne i dają definitywnie znać ze chciały by ze mną skok w bok. Tu się pojawia moje pytanie i problem bo wiem ze moja żona nie dowiedziała by się i tamte kobiety tez by to ukrywały przed swoimi facetami.

    Od kilku miesięcy tylko flirtujemy nic poważnego gdyż chyba miał bym wyrzuty sumienia gdybym zdradził żonę ale pytam tutaj czy ktoś miał podobna sytuacje i jak postąpił. My faceci podchodzimy do takich spraw fizycznie czyli sex i tyle nie przywiązujemy się zbytnio emocjonalnie dlatego z jednej strony był by to tylko sex ale z drugiej strony jednak zdrada ....


    Poradzicie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zefir ~Zefir
    ~Zefir
    Napisane 03 listopada 2018 - 08:44
    Ujmę to jednym zdaniem człowieku w szczęśliwym związku?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uwaga ~Uwaga
    ~Uwaga
    Napisane 08 listopada 2018 - 23:32
    Każdy człowiek sam stawia sobie granice.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rocky33 ~Rocky33
    ~Rocky33
    Napisane 12 listopada 2018 - 01:11
    Jeśli są chętne to korzystaj, po porodzie będzie tylko gorzej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zwykly ~zwykly
    ~zwykly
    Napisane 15 listopada 2018 - 15:39
    Przy 3 ciazy przeszedlem gehenne. 8 mies bez sexu przy moich duzych potrzebach. Potem miesiac z roznym skutkiem i znowu miesiac posuchy, a potem bardzo bardzo powolne powracanie do zywych. Najgorsze bylo to ze przez 8 miesiecy zamknela sie na jakakolwiek interakcje. Nie bylo dotyku ponizej pasa i w ogole brak czulosci podczas gdy wczesniej wszystko gralo. Stary, chcialem uciekac, wyprowadzic sie i desperacji/ropaczy porzucic rodzine, popelnic samobojstwo kilka razy, lajdaczyc sie gdzie popadnie i z kim sie nawinie wliczajac kobiety i mezczyzn, mialem ochote wpasc w nalog, popijalem i nawet zapalilem kilka razy. Modlilem sie codziennie na kolanach zeby przetrwac i.nie zrobic glupoty. Wspieral mnie slowem przyjaciel. Udalo sie i niczego zlego nie zrobilem ale byl to najtrudniejszy okres odkad jestem w malzenstwie. Dzis nie raz sobie mysle ze moze trzeba bylo pouzywac na boku ale nie z osobami bedacymi w zwiazkach bo po co brac udzial w psuciu cudzego zycia i zwiazku? Ostatecznie jednak mam czysta karte i sumienie. To moja satysfskcja i duma ze bylem wytrwalszy niz nie jeden "twardziel samiec". Czy bylo warto czas pokaze ale sadze ze tak, chociaz.ciezko to przezylem i okupilem olbrzymim stresem, wrecz samopoczuciem okolodepresyjnym. Dla jednych sex gra tak istotna role a dla drugich mniej. Ale gdy dochodzi do tego brak zainteresowania i czulosci to juz klapa. Jesli Twoja nie chce lub nie moze wspolzyc to zachecaj ja zeby inaczej okazywala Ci czulosc. Moze sex oralny albo pieszczoty reczne? Najgorzej pozostawic faceta z potrzebami samemu sobie. To jest przestroga dla kobiet. Facet tez musi rozumiec co sie dzieje z kobieta, nie tylko w organizmie ale i psychice. To stan odmienny i niekiedy bardzo trudny. Czekasz na pierwsze dziecko ktore zafundowales swojej kobiecie i sobie a ze chwilowo z tego powodu przestoj w lozku to juz flirtujesz i chcesz bzykac na boku? Zastanawiasz sie co robisz swojej zonie, Waszemu zwiazkowi, sobie? Moze nie dorosles do zwiazku i rodziny?? Masz dluga i trudna lekcje do odrobienia. Powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zwykly ~Zwykly
    ~Zwykly
    Napisane 23 listopada 2018 - 09:11
    Daj znac jakie przemyslenia i w ktora strone poszedles...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Seweryn.kraj ~Seweryn.kraj
    ~Seweryn.kraj
    Napisane 25 listopada 2018 - 01:46
    Ja jestem tym który w podobnej sytuacji zdradził. Sytuacja podobna , pierwsze dwa lata naszej znajomości kochaliśmy się bardzo często i napewno każde z nas było w tej kwestii szczęśliwy. Później ciąża, wiadomo, urlop roczny okolicznościowy. Sprawa zrozumiała i naturalna. Żonie po porodzie zostało kilka kilo plus do tedo rozstepy. Sadła jej strasznie samoocena a co za tym idzie libido. Jakie kolwiek rozmowy na ten temat kończyły sie obelgami typu tylko to Tobie w głowie. Że jestem nie normalny itp.brakowało mi strasznie zbliżenia kontaktu cielesnego , zaczełem szukać w sobie winy. Pięć lat męki, sex w nagrodę raz na dwa tyg. I kiedyś zjawiła się w pracy taka która była szczesliwa robiąc to ze mną. Romans w pracy z panną mosiał się kiepsko skończyć. Dwa lata separacji . Napewno podbudował moją psychikę. Ale kosztem separacji i utraty dobrej pracy. Ja odradzam takie akcje, raz ze konsekwencją może być utrata wszystkiego co miałeś. A druga sprawa jak raz pójdziesz w bok to licz sie że pojdziesz jeszcze. Będziesz co jakiś czas ladował swoją baterię paluszka co nosisz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 25 listopada 2018 - 18:16
    Też myślę, że celibat w małżeństwie to świetne rozwiązanie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Seweryn.kraj ~Seweryn.kraj
    ~Seweryn.kraj
    Napisane 25 listopada 2018 - 18:33
    Zgadzam się z Tobą. Ale pod warunkiem że jego czas nie przekracza 48 godzin . Bardzo jestem ciekawy ja to u Ciebie wyglada ? Ona

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zebo ~Zebo
    ~Zebo
    Napisane 28 listopada 2018 - 11:39
    Palnij się w banie siekierą. I Albo dbajcie o związek razem albo daj sobie spokój, skończ to i kochaj się na lewo i prawo. Udany związek zaczyna się i kończy w łóżku. Mam 54 l, moja kobieta 44, obydwoje w separacji. Ona i ja przez 20 lat tkwiliśmy w związkach nieporozumieniach, partnerzy nie chcieli się kochac tyle co my. Od pół roku rzucamy się na siebie przy każdej okazji, wierni i zakochani na maxa kosmicznie, często są to całodniowe sex maratony. Po pół roku okazało się cała reszta też gra idealnie. Życzę udanej decyzji, ale ostrzegam od razu: jeśli teraz masz ciągoty i zrobisz to, to już do końca życia będzie Ci trudno.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 30 listopada 2018 - 18:16
    @Seweryn
    To była ironia ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stach ~Stach
    ~Stach
    Napisane 24 lipca 2019 - 10:33
    Ja tak powie, małżeństwo bardzo szanuje, uważam że myśli tego typu są przeciwieństwem "szczęśliwego związku". Obustronne zaufanie to podstawa. Wiem co mówię, bo sam w pewnym momencie zacząłem je kwestionować u mojej żony. Z profesjonalna pomocą (detektywistyczną) pani Bożeny Skrzypek nieprzyjemna prawda wyszła na jaw i teraz postępowanie rozwodowe w toku. Jeśli ktoś z was ma dalej takie dylematy jak autor wątku to niech się postawi na miejscu po drugiej stronie, z którego serdecznie pozdrawiam....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Skoczek ~Skoczek
    ~Skoczek
    Napisane 06 maja 2020 - 11:44
    wypowiem się jako facet któremu zdarzają się skoki w bok. Bardzo ciężko jest ukryć zdradę. Gdy tego samego dnia wracam od kochanki a żona akurat chce seksu jest problem z ilością wytrysku ba czasami jestem tak wypompowany że nawet z erekcją, już kilka razy zadawała niewygodne pytania dlaczego tak mało mam wytrysku prawie nic. Znalazłem sposób specjalny specyfik o nazwie Prosent 600 to są tabletki zwiększające wielkość wytrysku które można brać tylko tego dnia kiedy mamy skok w bok. Dają nie tylko wytrysk ale również erekcja jest lepsza wiec teraz nie muszę się już obawiać śledztwa prowadzonego przez żonę. Problemem są też damskie perfumy które zostawiają zapach na ciele mój sposób na to to mydło siarkowe ma swój specyficzny zapach który zabija inne po prostu zacznijcie używać na codzień.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mc ~Mc
    ~Mc
    Napisane 03 września 2020 - 10:26
    Nie mogłam współżyć ze względów zdrowotnych przez całą ciążę, ale zaspokajalam męża inaczej. Bo Go kocham. A ponieważ On kocha mnie, to tego nie żądał, lecz był szczęśliwy, gdyż czuł się kochany. A ponieważ ja czułam się kochana i traktowana podmiotowo, a nie przedmiotowo, to miałam ochotę Go pieścic. Kółka zębate.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 03 września 2020 - 15:30
    Kobiety inaczej podchodzą do zdrady. Dla nich zdradą jest już zdrada emocjonalna, dla mężczyn fizyczna. Każda zdrada wcześniej czy później się wyda.
    Panie bardziej boją się rozstania i braku środków do zycia więc czasem cierpią (albo składają pozew). Panowie podejmują radykalne decyzje.
    Mężczyzna tym się różni od samca, ze kontroluje swoje popędy.
    Jak chcesz rozpi..ć swoje małżeńsywo to pozwalaj sobie na więcej. Pamietaj, ze nie krzywdzisz tylko ją ale całą rodzinę (dzieci też).
    Lepiej skoczcie do psychologa zanim to zrobisz. Potem w zasadzie będzie pozamiatane.
    PS. Oczywiście są psychologowie, który robią ludziom wodę z mózgu i składają takie małżeństwa do kupy, tylko to już jest zupełnie coś innego bo brak jest zaufania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony77 ~Zdradzony77
    ~Zdradzony77
    Napisane 04 września 2020 - 17:07
    Ja powiem krótko - "Nie czyń drugiemu co tobie nie miło"
    Jak cie rozsadza użyj ręki. Jak jesteś głupi i zdradzisz będziesz zbierał owoce do końca swoich dni...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy