Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Nie zaprosił mnie na Sylwestra

Rozpoczęte przez ~Mona, 31 gru 2023
  • avatar ~Wioletta ~Wioletta
    ~Wioletta
    Napisane 04 stycznia 2024 - 18:02
    Coś się wyjaśniło?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mona ~Mona
    ~Mona
    Napisane 06 stycznia 2024 - 19:40
    ~Wioletta napisał:
    Coś się wyjaśniło?

    W zasadzie wszystko potoczyło się inaczej niż założyłam. Gdy zaczęłam wygaszać kontakt, pierwszy raz od początku naszej znajomości do mnie zadzwonił pytając w czym rzecz, nie mając już nic do stracenia powiedziałam wszystko co czułam i czego zaczęłam oczekiwać od tej znajomości, ale wiedząc, że z jego strony nie mam na co liczyć zaczęłam się wycofywać. Był zaskoczony moim wyznaniem, gdyż jak stwierdził był przekonany, że nie chcę zmieniać charakteru naszej relacji.Powiedzial mi też, że przez ten cały czas sylwestrowo-noworoczny myslal tylko o tym, że wolałby ten czas spędzić ze mną, nawet pod kocem przed telewizorem. Jesteśmy oficjalnie razem i zobaczymy co z tego wyjdzie. Widzieliśmy się w tym tygodniu, a teraz planujemy wspólny wyjazd na narty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wioletta ~Wioletta
    ~Wioletta
    Napisane 06 stycznia 2024 - 23:17
    W końcu dobra informacja na tym forum.
    Nauka na przyszłość,że trzeba rozmawiać.
    Powodzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mona ~Mona
    ~Mona
    Napisane 07 stycznia 2024 - 15:36
    ~Wioletta napisał:
    W końcu dobra informacja na tym forum.
    Nauka na przyszłość,że trzeba rozmawiać.
    Powodzenia
    Dzięki. Jak przypomnę sobie tego przepłakanego, nieszczęsnego sylwestra to śmiać mi się z samej siebie chce, a wystarczyło tylko porozmawiać, no ale jednak strach przed tym co usłyszę był silniejszy. Jednak zawsze miałam takie doświadczenia, że gdy facet chciał tworzyć ze mną normalny związek to zawsze dawał mi to odczuć i nigdy wówczas nie miałam wątpliwości co do tego co i czy w ogóle coś do mnie czuje, a tutaj było kompletnie inaczej. Widać nie wszyscy faceci są tacy sami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wioletta ~Wioletta
    ~Wioletta
    Napisane 07 stycznia 2024 - 17:47
    Może zgubne było to, że na początku umawialiscie się inaczej.

    A on coś powiedział o swoich uczuciach,?
    A dlaczego nie spędzacie razem tego weekendu,?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mona ~Mona
    ~Mona
    Napisane 07 stycznia 2024 - 20:21
    ~Wioletta napisał:
    Może zgubne było to, że na początku umawialiscie się inaczej.

    A on coś powiedział o swoich uczuciach,?
    A dlaczego nie spędzacie razem tego weekendu,?

    To na pewno. Powiedział, że juz od jakiegoś czasu czuje mocne zauroczenie, może nawet zakochanie, czym mocno mnie zaskoczył. Ale bał się, że go odrzucę, czyli jak się okazało miał dokładnie te same obawy co ja. Przegadaliśmy całą noc na ten temat. W weekend widzieliśmy się w piątek, bo ja wyjechałam służbowo. Generalnie od początku widujemy się często biorąc pod uwagę, że oboje mamy prace, które wiążą się z wyjazdami. Póki co, jest bardzo dobrze i mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa, że tak to się wszystko potoczyło:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wioletta ~Wioletta
    ~Wioletta
    Napisane 07 stycznia 2024 - 20:28
    Miło zaskoczyć się pozytywnie.

    Chciałabyś mieć z nim dziecko?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wioletta ~Wioletta
    ~Wioletta
    Napisane 07 stycznia 2024 - 20:30
    Źle zadałam pytanie.
    Czy chcesz mieć dzieci?
    Bo w sumie nie wiem ile macie lat i czy macie dzieci? .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mona ~Mona
    ~Mona
    Napisane 07 stycznia 2024 - 21:09
    ~Wioletta napisał:
    Źle zadałam pytanie.
    Czy chcesz mieć dzieci?
    Bo w sumie nie wiem ile macie lat i czy macie dzieci? .

    Oboje nie jesteśmy zainteresowani posiadaniem dzieci, więc nie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wioletta ~Wioletta
    ~Wioletta
    Napisane 07 stycznia 2024 - 21:23
    To życzę stosunkowo miłego wyjazdu na narty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lucek ~Lucek
    ~Lucek
    Napisane 24 stycznia 2024 - 23:51
    I jak się sytuacja rozwinęła? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ciekawski ~Ciekawski
    ~Ciekawski
    Napisane 25 stycznia 2024 - 13:47
    Było już bara-bara?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mona ~Mona
    ~Mona
    Napisane 25 stycznia 2024 - 14:07
    ~Ciekawski napisał:
    Było już bara-bara?

    Od bara bara się zaczęło xd Związek rozpoczęty od dupy strony ale wszystko układa się dobrze póki co. Zobaczymy co będzie dalej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy