Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Nie potrafię zrozumieć jego zmiany

Rozpoczęte przez ~kobieta, 23 mar 2023
  • avatar ~kobieta ~kobieta
    ~kobieta
    Napisane 23 marca 2023 - 09:11
    Czy on mnie oszukał?
    Gdy się poznaliśmy, nigdy nie pomyślałabym, że moglibyśmy być razem. Byłam atrakcyjna dla innych mężczyzn, on dla innych kobiet nie, mam dobra sytuacje finansowa, on nie. Z boku patrząc ludzie próbowali sugerować mi, ze zasługuje na kogoś atrakcyjniejszego. A jednak jego piękne słowa jakoś mnie przekonały pomimo wszystko. Zabiegał tak bardzo, ze w końcu mu uwierzyłam. Byłam z nim gdy wychodził za swoich nałogów, gdy pojawiały się jego problemy finansowe. Przekonywał, ze zrobiłby dla mnie wszystko. Wprowadził się do mnie, sam bardzo na to nalegał. Po roku wszystko się zmieniło. Nagle to ja jestem wszystkiemu winna, ciagle zarzuca mi, ze go nie podziwiam i nie szanuje. Ze nigdy nie znajdę nikogo lepszego niż on. Co zrobić w takiej sytuacji, gdy przywiązałam się w końcu na tyle, ze bardzo trudno jest odejść? Dlaczego jego zachowanie tak się zmieniło?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zak ~Zak
    ~Zak
    Napisane 25 marca 2023 - 19:32
    Wariatka

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy