Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

Nastolatek alimenty

Rozpoczęte przez ~Adam, 30 cze 2022
  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 30 czerwca 2022 - 14:00
    Witam. Jestem po rozwodzie, mam przysadzone alimenty na syna 15 lat. W wyroku sądu mam napisane że mam zapewnić mu wakację oraz ferie ze mną. Pytanie? Co w przypadku jak syn nie chce spędzić czas ze mną ? W tym czasie jest z matką albo sam w domu.Ja nie ponoszę kosztów w tym czasie jego utrzymania? Dołożyć pewna sumę do alimentów?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 06 lipca 2022 - 15:44
    Nie wiem w jakich relacjach jesteś z byłą żoną ale lepiej napisz do niej zapytanie o takie rozwiązanie np przez sms żeby mieć podkładkę dla sądu. Wiele razy się zdarzało, że ojcec płacił dodatkowo a potem matka się wypierała wszystkiego. Od 14 go roku życia dziecko ma prawo samo decydować czy chce spędzić czas z ojcem w tym wypadku wyjechać czy nie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy