Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 19 grudnia 2023 - 11:20
    Nie nie wystarczy,y ze pisze chybaa jestem jedyna kobieta co pisze tu jeszcze inne tylko raz dwa razy . I tak dużo napisałam A lubię meskie pośladki w stringach to inna sprawa Szkoda że tu nie można dać foto

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 19 grudnia 2023 - 12:42
    ~MICHAŁ napisał:
    lubię też body string czasem założyć.


    Jakieś konkretne masz na myśli? Jakiej marki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MICHAŁ ~MICHAŁ
    ~MICHAŁ
    Napisane 19 grudnia 2023 - 15:14
    Mam jedno takie https://www.doreanse-shop.pl/body/915-4039-doreanse-body-bielizniane-czarne-05003.html#/3-kolor-czarny/20-rozmiar-xxl
    i dwa modele (kupiłem kiedyś przez przypadek) Body tameczne, baletowe WEAR MOI. Całkiem wygodne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jurek ~Jurek
    ~Jurek
    Napisane 19 grudnia 2023 - 15:23
    A te body to jak, zapinane w kroku czy z tyłu albo przodu na zamek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MICHAŁ ~MICHAŁ
    ~MICHAŁ
    Napisane 19 grudnia 2023 - 15:29
    Jedno zasuwane na zamek z przodu takie jak to
    https://allegro.pl/oferta/s7817-wear-moi-trykot-body-ze-stringami-balet-l-14208831854
    a drugie bez zamka zakładane przez nogi takie
    https://stakato.pl/pl/body-kombinezony/2962-body-meskie-baletowe-horacio-wear-moi.html

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MICHAŁ ~MICHAŁ
    ~MICHAŁ
    Napisane 19 grudnia 2023 - 15:36
    W tym zapinanym na zamek uwielbiam jeździć na motocyklu, jest mega wygodne mimo że bardzo dopasowane.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jurek ~Jurek
    ~Jurek
    Napisane 20 grudnia 2023 - 11:16
    Zastanawiałem się też nad kupnem body, na motorowerze jeżdże w leginsach z ekoskóry albo z lycry. Może do ciuchów na rower dołączy body. Muszę spróbować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 20 grudnia 2023 - 11:30
    Które lepsze? Doreanse czy taneczne, baletowe WEAR MOI?
    A jak w pasie? Bez żadnego ucisku, uwierania?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MICHAŁ ~MICHAŁ
    ~MICHAŁ
    Napisane 20 grudnia 2023 - 11:35
    Warto spróbować. Model na zamek z wear moi jest fajny. Ja sobie delikatnie za mały kupiłem (na niższego faceta) i trochę gumka ta która ma być w pasie przesuwa się do góry, trzeba czasem poprawić :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MICHAŁ ~MICHAŁ
    ~MICHAŁ
    Napisane 20 grudnia 2023 - 11:40
    ~Adam napisał:
    Które lepsze? Doreanse czy taneczne, baletowe WEAR MOI?
    A jak w pasie? Bez żadnego ucisku, uwierania?

    Doreanse jest "luźniejsze" Ja bardziej lubię obcisłą bieliznę. W pasie WEAR MOI nie uwiera, jest super.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 20 grudnia 2023 - 12:47
    Dzięki Michale za opinie. Męskie body, a tym bardziej body string jest chyba bardzo mało popularne wśród mężczyzn poza baletem i tańcem.
    Różnica w dostępnej ofercie pomiędzy body i majtkami-stringami jest ogromna, a stringów nie ma jeszcze znowu tak dużo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MICHAŁ ~MICHAŁ
    ~MICHAŁ
    Napisane 20 grudnia 2023 - 13:31
    Jest ciężko się wpasować z rozmiarem a tym bardziej z miejscem z przodu. Ja dużo "stringów" wyrzuciłem bo "interes się nie mieścił, lub były nie wygodne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 20 grudnia 2023 - 13:43
    Przy tych body string, które opisywałeś nie ma problemu z brakiem miejsca? Materiał nie odstaje za bardzo, że z boku widać to, co ma być zakryte?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MICHAŁ ~MICHAŁ
    ~MICHAŁ
    Napisane 20 grudnia 2023 - 13:55
    W żadnych z tych body co opisywałem nic nie widać, gumki przylegają do ciała.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 20 grudnia 2023 - 14:11
    No to super, można się rozejrzeć w tych markach i modelach, które podałeś. Tylko np. z Doreanse nie ma teraz żadnego wyboru rozmiaru, tylko 2XL czarne. Białe, niechętnie, ale tak samo tylko 2XL dostępne.
    Faktycznie, trafiają się stringi albo azjatyckie rozmiarowo, albo uszyte jak na kobietę. Inna sprawa, że każdy ma też swoje preferencje. Niektórym może pasować to, co dla reszty będzie nieakceptowalne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jurek ~Jurek
    ~Jurek
    Napisane 21 grudnia 2023 - 10:13
    Myślałem że tylko ja jestem taki pokręcony że lubię takie stroje. Widać, nie jestem sam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MICHAŁ ~MICHAŁ
    ~MICHAŁ
    Napisane 23 grudnia 2023 - 11:08
    Coś cisza na forum:-) Ale ja cały czas obserwuję.
    Życzę wszystkim z okazji świąt Bożego narodzenia: pięknych prezentów pod choinką a zwłaszcza, idealnie dopasowanych stringów, lub dobrze leżącym body (oczywiście string).
    To forum jest super bo nie ma hejtu, że ktoś lubi taką a nie inną bieliznę. (ja nie mam co liczyć na taką bieliznę, ale trudno)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 23 grudnia 2023 - 14:37
    Może powinieneś Michale napisać list do Świętego Mikołaja z prośbą o taki prezent, bo jak Mikołaj jest nieświadomy Twoich oczekiwań, to ciężko mu się domyślać, że chciałbyś pod choinką znaleźć dla siebie męskie stringi :).
    Może nie ma hejtu, bo mało kto wie o tym forum. Gdzieś tam na poprzednich stronach tego wątku są jakieś pojedyncze wpisy, że facet, który zakłada stringi to p... czy inna c.... Większość internetowych dyskusji pewnie odbywa się na popularnym serwisie społecznościowym, a tutaj to trzeba sobie zadać trud, żeby specjalnie wejść napisać. No i najpierw w ogóle znaleźć to forum i ten wątek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz S ~Mariusz S
    ~Mariusz S
    Napisane 30 grudnia 2023 - 17:52
    To że jest za ciepło jak.na grudzień to rano o 7:30 już byłem morsowac oczywiście w stringach a tak przy okazji ktoś dostał w prezencie stringi?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szymon ~Szymon
    ~Szymon
    Napisane 31 grudnia 2023 - 15:37
    Ja pod choinkę dostałem 3 pary stringów dzisiaj mam jedne na sobie i są bardzo wygodne
    Udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy