Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Szymon ~Szymon
    ~Szymon
    Napisane 16 listopada 2023 - 21:25
    W Tomaszowie Lubelskim

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 17 listopada 2023 - 10:14
    Super.sklrp.prawdziwy z bielizna tak trzymać a.nie jak.inne sklep.z.buelizna i zero.meskich stringów a jak zapytasz to nieraz panie zdziwione jakbyś nie wiem o co pytał Kupuje na necie wolałbym w sklepie lubię zobaczy na żywo towar

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szymon ~Szymon
    ~Szymon
    Napisane 18 listopada 2023 - 00:47
    Zgadzam się z Panem sam wolę obejrzeć towar na żywo niż przez internet no ale w sklepach zazwyczaj nie ma a to że mi się udało znaleść to naprawdę musiałem mieć szczęście i to odziwo sprzedawczyni nie była zdziwiona takim pytaniem a nawet sama pomogła dobrać odpowiedni rozmiar a nie jak niektórzy zobaczą chłopaka w stringach na plaży to jest wielka sensacja i negatywne komentarze głównie starsze kobiety którym wylewa się cellulit i chłopy którzy chodzą w gaciach po kolana przecierz to nawet nie jest wygodne jak się wychodzi z wody ja chodzę tylko w stringach bo jest mi mega wygodnie w takiej bieliźnie.
    A jeszcze powiem taką historie jak dzisiaj kupywałem auto i się schyliłem to dziewczynie chłopaka który to auto sprzedawał ukazały się stringi i powiedziała że mam fajne majteczki i że swojemu chłopakowi też musi kupić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 18 listopada 2023 - 17:25
    Chodzi nie powiem parę razy kupiłem w sklepie stringi w jednym nawet był dość wybór ale tylko Atlantic ale wszystkie rozmiary No szkoda szkoda że tak nie dbają o klientów Pozdrawiam Cie Szymon

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szymon ~Szymon
    ~Szymon
    Napisane 19 listopada 2023 - 05:21
    Również pozdrawiam panie Mariuszu
    Moja dziewczyna się śmieje że niektóre modele stringów mam ładniejsze od niej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 20 listopada 2023 - 16:44
    Noszę stringi 5 lat żona nosi o wiele wcześniej, namówiła mnie żeby założył byli to calvin klein, uważam teraz że to jedna z samej wygodnej bielizny, ja, żona, 15 letnia, 13 letnia córki również nosimy bieliznę od calvin klein,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krzysiek ~krzysiek
    ~krzysiek
    Napisane 20 listopada 2023 - 17:10
    Ja mam 1 model od Calvin ale dla mnie średnio leżą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 21 listopada 2023 - 10:33
    Porządku w domu za oknem.deszcz wiec leginsy dziś ubrałam bez bielizny i tak działam w domu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz S ~Mariusz S
    ~Mariusz S
    Napisane 21 listopada 2023 - 10:49
    Widzę że jest nas dwóch więc trzeba się odznaczyć Też lubię stringi noszę od lat dziś mam wolne po nocy wzięłam prysznic i jestem w domu również pogoda jesienna deszc więc jestem w domu ubrany w koszulkę i stringi lubię tak chodzić po domu , domownicy już przyzwyczaili czasami żona ale w upały chodzi w bikini że stringach i córka pi domu koło domu mj tam zawsze ciepło to zawsze cienko ubranym pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dziewczyna ~Dziewczyna
    ~Dziewczyna
    Napisane 21 listopada 2023 - 13:40
    Mega paskudnie za oknem więc po domu , leginsy pod spodem oczywiście stringi dziś mega skromne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mar90 ~Mar90
    ~Mar90
    Napisane 21 listopada 2023 - 14:47
    Najlepiej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jurek ~Jurek
    ~Jurek
    Napisane 21 listopada 2023 - 14:57
    Pod leginsy najlepiej stringi albo i bez.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwer ~Qwer
    ~Qwer
    Napisane 21 listopada 2023 - 21:34
    Ale po co Ci ten bez pod leginsami?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szymon ~Szymon
    ~Szymon
    Napisane 22 listopada 2023 - 17:55
    Ja dzisiaj cały dzień w domu i ubrane leginsy a pid spodem stringi i nie ukrywam że bardzo wygodne połączenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz S ~Mariusz S
    ~Mariusz S
    Napisane 23 listopada 2023 - 08:38
    Dzis pierwsze w ramach roku , sezonie morsowanie ( zaraz jadę) oczywiście będę w kąpielówkach typu stringi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz S ~Mariusz S
    ~Mariusz S
    Napisane 23 listopada 2023 - 12:54
    Noi objechałem na zalew ZALICZONE morsowanie nie było nikogo Jedna tylko dziewczyna szła z psem . Będzie napewno w domu mowiz że widziała faceta w stringach hihi albo do koleżanek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szymon ~Szymon
    ~Szymon
    Napisane 25 listopada 2023 - 19:46
    Dzisiaj jak byłem na basenie z dziewczyną ona i ja w stringach i nie było żadnych problemów poza jedną starszą panią tylko ona skomętowała że jak to chłopak w stringach chodzi i gołym tyłkiem.
    Ja jej powiedziałem że teraz taka moda i nic jej do tego
    A jakieś dziewczyny mówiły że mam zgrabny tyłeczek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 25 listopada 2023 - 23:32
    Kurcze ja bym chciał iść na Basen żeby był też ktoś w stringach najlepiej z grupy ale to ciężko. Niedługo wybieram się i idę z znajomym on jeszcze nie wie że noszę jestem ciekaw jego reakcji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mar90 ~Mar90
    ~Mar90
    Napisane 27 listopada 2023 - 10:57
    Ja na basen w bokserkach chodzę, ale na plażę jak najbardziej stringi, żeby pośladki opalić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwer ~Qwer
    ~Qwer
    Napisane 27 listopada 2023 - 21:32
    No a potem z opalonymi na basen.
    Ja właśnie tak robię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy