Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Mam problem z osiągnieciem orgazmu

Rozpoczęte przez ~Kocur, 05 lip 2023
  • avatar ~Kocur ~Kocur
    ~Kocur
    Napisane 05 lipca 2023 - 00:29
    Witam. Od zawsze mam problem z dojsciem do orgazmu nawet gdy mialem z 25-30 lat. Obecnie 39. Mialem rozne partnerki i ciagle to samo . Nawet jedna powiedziala ze jestem dziwnym przypadkiem. Juz dla pewnosci wspomagam sie czasami kamagrą ( wiem wiem , opoźnia wytrysk) .
    Ogolnie to mam od 17go roku życia zmiany skorne na pachwinach i na penisie i zaleczam to caly czas sterydowymi masciami co pewnie nie jest zdrowe zbytnio. Ostatnio bylem u urologa - seksuologa i dal mi skierowanie do neurologa aby sprawdzic w jakis sposob wyczuwalnosc glowki penisa oraz tabletek 7 rodzai za 7 stów.
    Czy mial kros z Was podobny problem? Przewaznie mowi sie o przedwczesnym wytrysku a tu czesto sprzet zawodzi ,libido slabe ( testosteron wysoki to +) ... Co byscie dodatkowo polecili bez chemii?? Pozdrowienia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy