Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Mam już dość czy skończyć i jak skończyć

Rozpoczęte przez ~zagłubiony, 14 sty 2019
  • avatar ~Lowiczanka ~Lowiczanka
    ~Lowiczanka
    Napisane 11 czerwca 2019 - 12:07
    Wiesz zostaw ja .Napewno znajdziesz normalna kobiete ktora Ciebie pokocha. Takie zwiazki sie nie .Fajnie ze odnowiles stare znajomosci napewno jej (cisnienie tym podniosles )Nie rezygnuj z Siebie masz pewnie hobby jakies .Moj maz mnie krytykuje tez bo mysli ze wie lepiej i jak cos chce zrobic np na silownie to mowi mi a po co ci to .Nie rezygnuj ja tez z moim zwiazkiem jestem u schylku tylko mnie jest trudniej bo ja mieszkam zagranica .Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek, który niby wyszedł :-) ~Aniołek, który niby wyszedł :-)
    ~Aniołek, który niby wyszedł :-)
    Napisane 11 czerwca 2019 - 20:42
    ~Lowiczanka napisał:
    Wiesz zostaw ja
    (...)Nie rezygnuj ja tez z moim zwiazkiem jestem u schylku tylko mnie jest trudniej bo ja mieszkam zagranica .Pozdrawiam

    Może być tak, że to Zagłubionemu jest trudniej podjąć decyzję o rozstaniu, chociażby dlatego, że ma dzieci.
    Łowiczanko, w obliczu ważnych decyzji zawsze jesteśmy sami, możemy szukać sojuszników, potwierdzenia słuszności naszych twierdzeń, jednakże to my sami najlepiej wiemy jak jest naprawdę. Tylko my sami możemy zmienić swoje życie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żmij ~Żmij
    ~Żmij
    Napisane 08 lipca 2019 - 13:08
    w 95 % mam tak samo, różnica u mnie to, że ja jestem trochę starszy i staż małżeński dłuższy. Sam nie mam siły aby wyrwać się z tej matni, ale pewnie kiedyś na pewno. Dla zobrazowania tej i wielu innych historii podłączam tytuł super bloga, który rozbiera na czynniki pierwsze jak to działa. Chyba najwyższa pora połączyć swe siły i zacząć edukować i uświadamiać się nawzajem.

    Wpisz do przeglądarki cyt: "Odtrutki na toksycznych ludzi i toksyczne relacje (borderline BPD/NPD/inne)"


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ende ~Ende
    ~Ende
    Napisane 15 listopada 2020 - 23:17
    Czesc jesteśmy 22 lata malzenstwem 3 dzieci prosze mi wierzyc ze mam prawie takie same malzenstwo.znosze to juz 17 lat sam pracuje zona moze z 2.5 roku przepracowala przez 22lata malzenstwa .Wykonuje usöugi plytkarske jezdze po domach w ruznych porach by obgadac prace uslugi te wykonuje sam i tak utrzymoje moja rodzine bo to co robie to masz chleb.U przeruznych ludzi pracowslem u kogos kto niewie co i jak czas nawet spedzam 2 godziny by wszystko do gadac wracajac slysze wypier.do kochanki znow sie kurwil..ponirza mnie przed swoja rodzina i swoimi znajomymi arz czuje ze sie nabojaja i jestem glupi stracile cala rodzine wszystkich znajomych odseparawala odemnie prosze pomuszcie niemam z kim o tym porozmawiac. Nigdy niezdradzilem swojej zony nie bilem czym człowiek zasłuży by go tak ponozac przepraszam za ort. Bo dlugo nie pisałem po pl.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy