Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Małżeństwo z podziałem majątku

Rozpoczęte przez ~K40+, 16 lis 2023
  • avatar ~samotny w malzenstwie ~samotny w malzenstwie
    ~samotny w malzenstwie
    Napisane 11 grudnia 2023 - 11:24
    K40+, smutno mi to czytać wszystko.

    Dlaczego faceci nie doceniają takich kobiet, ja bym dał wagon złota za taką zaangażowaną i troskliwą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~K40+ ~K40+
    ~K40+
    Napisane 17 grudnia 2023 - 23:30
    ~samotny napisał:
    K40+, smutno mi to czytać wszystko.

    Dlaczego faceci nie doceniają takich kobiet, ja bym dał wagon złota za taką zaangażowaną i troskliwą.

    Mnie również przykro, że czujesz się samotny w małżeństwie.
    Sama nie wiem co napisać. Mój mąż co rusz kręci afery, już nawet nie zastanawiam się o co mu chodzi bo z reguły o to samo, że on jest samcem Alfa i o wszystkim będzie decydował. Dobrze, że mogę sama do biura jeździć to mam spokój ;) a tak na serio to czuję pustkę, że żyję pod dachem z człowiekim który nie czuje wobec mnie żadnej empatii, zrozumienia. Nawet nie chce widzieć mojego zaangażowania, oddania i otwartego serca. Miażdży to tylko jak się trochę otworzę.
    Tak to przed Świętami się użalam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~samotny w małżeństwie ~samotny w małżeństwie
    ~samotny w małżeństwie
    Napisane 18 grudnia 2023 - 09:42
    Hej K40+,

    Tylko co dalej robić, ja już nie mam siły na obojętnośc mojej żony.

    Ja też czuje pustkę, bo wiem, ze ona nie jest mna zainteresowana, ze nie jestem dla niej niczym nadzywczajnym , to ja zawsze jej nadskakuje. Były rozmowy, ale nic nie dały, zwykle obietnice poprawy i nic wiecej.

    I nawet już o ten seks nie chodzi, o który musze prosić zawsze i nigdy nic z jej inicjatywy nie wyjdzie, ja po prostu nie mam nawet okazji z nią normalnie porozmawiać, bo zawsze są ważniejsze sprawy, albo nos w telefonie. Nigdy nie sądziałem, ze czlowiek może być tak samotny w związku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Docent ~Docent
    ~Docent
    Napisane 18 grudnia 2023 - 11:33
    ~samotny napisał:
    Hej K40+,

    Tylko co dalej robić, ja już nie mam siły na obojętnośc mojej żony.

    Nigdy nie sądziałem, ze czlowiek może być tak samotny w związku.


    No cóż. Pomyśl, jakie masz alternatywy. Zacznij żyć własnym ciekawym szczęśliwym życiem.

    Mamy dokładnie to, na co się godzimy. Z jakich przyczyn godzisz się na to, co Cię spotyka? Z jakichś na pewno... społeczno-kulturowych... bo łatwiej, wygodniej... bez ryzykowania zmian? Zastanów się nad tym, zrób listę "za" i "przeciw"... i zdecyduj !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 18 grudnia 2023 - 13:32
    ~~samotny w małżeństwie nawiąż kontakt z ~K40+ bo bardzo bym się śmiał jak by się okazało że mijacie się codziennie na ulicy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~K40+ ~K40+
    ~K40+
    Napisane 18 grudnia 2023 - 15:24
    ~Sw napisał:
    ~~samotny w małżeństwie nawiąż kontakt z ~K40+ bo bardzo bym się śmiał jak by się okazało że mijacie się codziennie na ulicy.

    :) ciekawe
    Ja z Trójmiasta jestem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~K40+ ~K40+
    ~K40+
    Napisane 18 grudnia 2023 - 15:51
    @sw tylko póki co nie jestem zainteresowana innymi mężczyznami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 18 grudnia 2023 - 19:36
    Ależ ja nie myślałem o niczym więcej niż rozmowa dwojga dorosłych przy przysłowiowej kawie w jasno oświetlonym miejscu.publicznym.Jakiekolwiek podteksty to wyłącznie Wasz wymysł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~samotny w malżeństwie ~samotny w malżeństwie
    ~samotny w malżeństwie
    Napisane 19 grudnia 2023 - 12:16
    Haha, no oczywiscie.

    Niestety, jestem z Warszawy.

    ~Sw napisał:
    Ależ ja nie myślałem o niczym więcej niż rozmowa dwojga dorosłych przy przysłowiowej kawie w jasno oświetlonym miejscu.publicznym.Jakiekolwiek podteksty to wyłącznie Wasz wymysł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 19 grudnia 2023 - 17:09
    Zwracam Państwu uwagę że Pendolino z Warszawy do Gdańska jedzie tylko 2 godziny i 46 minut.Z powrotem tyle samo.-:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~samotny w malżeństwie ~samotny w malżeństwie
    ~samotny w malżeństwie
    Napisane 20 grudnia 2023 - 08:34
    ~Sw napisał:
    Zwracam Państwu uwagę że Pendolino z Warszawy do Gdańska jedzie tylko 2 godziny i 46 minut.Z powrotem tyle samo.-:)


    Racja, ale kobieta 40+ nie jest zainteresowana :) ,niestety haha.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~samotny w małżeństwie ~samotny w małżeństwie
    ~samotny w małżeństwie
    Napisane 20 grudnia 2023 - 08:37
    ~Docent napisał:
    ~samotny napisał:
    Hej K40+,

    Tylko co dalej robić, ja już nie mam siły na obojętnośc mojej żony.

    Nigdy nie sądziałem, ze czlowiek może być tak samotny w związku.


    No cóż. Pomyśl, jakie masz alternatywy. Zacznij żyć własnym ciekawym szczęśliwym życiem.

    Mamy dokładnie to, na co się godzimy. Z jakich przyczyn godzisz się na to, co Cię spotyka? Z jakichś na pewno... społeczno-kulturowych... bo łatwiej, wygodniej... bez ryzykowania zmian? Zastanów się nad tym, zrób listę "za" i "przeciw"... i zdecyduj !


    Własnie jakoś nie mam odwagi na zmiany, i łatwiej przychodzi mi tolerowanie tego co się dzieje, ale wlaściwie tego ,ze nic sie nie dzieje. Zjada mnie to od środka, ten brak zainteresowania mną, to moj wewnętrzny głód kobiety, wlasnej zony, której nie mogę mieć.

    Pewnie skonczy sie terapią, ale przez dzieci pewnie sie nie rozwiadę, jakos mi sie to w glowie nie mieści.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 20 grudnia 2023 - 09:13
    Więcej uwagi poświęcaj czynom kobiety niż temu co mówi.Bo kobiety ulegają emocjom i są zmienne w swoich osądach.Rano najwierniejsza żona ,po południu zdradziła bo mąż zapomniał o ich rocznicy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy