Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Lubrykanty

Rozpoczęte przez ~Niski, 10 sie 2023
  • avatar ~Niski ~Niski
    ~Niski
    Napisane 10 sierpnia 2023 - 16:48
    Mam do was pytanie bo chodzi mi to po głowie i nie daje spokoju moja żona wpadła na pomysł ostatnio żeby zakupic lubrykant smakowy który używalibyśmy w celu tzw robienia lodzika. To mnie zszokowało ze względu na to że żona nigdy nie lubiała tego robić bo obrzydza ją smak spermy , a tak zachwala te lubrykanty smakowe że odparłem jej nawet Po co jak ty nawet nie lubisz smaku spermy odpowiedziała może z lubrykantem bym polubiła ? Trochę mnie to martwi bo jesteśmy 11 lat po ślubie a tu nagle taka dziwna propozycja . Mam powody do zmartwienia ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kazikRybnik ~kazikRybnik
    ~kazikRybnik
    Napisane 12 sierpnia 2023 - 21:41
    50 na 50, albo koleżanki nagadaly albo coś jest na rzeczy. Tzn facet jej proponował i to robili a teraz robi to z tobą bo jej się podoba.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy