Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

Latmar

Rozpoczęte przez ~Jakie męskie zapachy polecicie, 13 kwi 2021
  • avatar ~Jakie męskie zapachy polecicie ~Jakie męskie zapachy polecicie
    ~Jakie męskie zapachy polecicie
    Napisane 13 kwietnia 2021 - 08:03
    Szukam dla siebie nowego zapachu. W cenie do 100 zł. Które byście polecili? Ważne aby nie był to delikatny pudrowy zapach, bo takich nie lubię. Idę trochę na łatwiznę bo nie przepadam w spędzaniu w sklepach swojego wolnego czasu. No i dobrze jakby zapach trzymał się trochę dłużej.... Ps. jakie macie zdanie o feromonach? Myślicie, że coś takiego działa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~faint ~faint
    ~faint
    Napisane 14 kwietnia 2021 - 08:08
    Nie wierzylem kiedyś w feromony ale potem kilka razy przetestowałem i się do nich przekonałem. Jeśli chcesz czegoś mocnego to wypróbuj sobie Pheromone essence - będziesz postrzegany bardziej powaznie i dominująco. Niezłe są jeszcze Love Desire - te polecam jeśli chcesz wypróbowac sobie działanie feromonów ale nie chcesz wydać kupy kasy na zapach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~worder ~worder
    ~worder
    Napisane 16 kwietnia 2021 - 09:11
    Całkiem niezłe są aqua di gio od Armaniego. Zapach dość świeży ale absolutnie nie pudrowy i nie mdły. W sieci w sklepach możesz znaleźć go w dobrych cenach, tylko trzeba wcześniej sprawdzić sobie sklep, aby mieć pewność, ze nie sprzedają w nim podróbek. Drugi niezły zapach to zapachy playboya. Maja kiczowate buteleczki ale trzymają się całkiem nieźle i zapach również jest jak najbardziej ok. Z feromonów polecam Love & Desire. W niebieskiej butelce zmieścisz się w cenie chociaż polecałbym dopłącić do tych premium. O wiele mocniejsze i o wiele dłużej się trzymają na ciele, tak więc warto jest dopłacić pomimo wyższej ceny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lamar ~Lamar
    ~Lamar
    Napisane 16 kwietnia 2021 - 09:48
    Nie wierzylem kiedyś w feromony ale potem kilka razy przetestowałem i się do nich przekonałem. Jeśli chcesz czegoś mocnego to wypróbuj sobie Pheromone essence - będziesz postrzegany bardziej powaznie i dominująco. Niezłe są jeszcze Love Desire - te polecam jeśli chcesz wypróbowac sobie działanie feromonów ale nie chcesz wydać kupy kasy na zapach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~worder ~worder
    ~worder
    Napisane 16 kwietnia 2021 - 11:15
    Sprawdziłem sobie cenę obu i oba feromony kosztują po jakieś 2 stówki ;/ Chciałem wydać poniżej 100 zł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Larmar ~Larmar
    ~Larmar
    Napisane 19 kwietnia 2021 - 12:04
    Love Desire premium faktycznie trochę kosztuje, ale moim zdaniem warto jest sobie je kupić bo nie dość, ze są mocne to jeszcze maja w sobie duża dawkę feromonów. Jeszcze jest ich słabsza wersja, ta w niebieskiej butelce i za nią zapłacisz jakieś 6 dyszek. Ma mniejszą zawartość feromonów ale na początek warto jeśli nie chcesz być stratny. A i musisz się nastawić na to, ze dobre feromony zawsze będą kosztowały trochę więcej niż jakieś badziewne placebo na allegro....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxxx ~xxxx
    ~xxxx
    Napisane 20 kwietnia 2021 - 08:37
    Dobra, zamówiłem te Love Desire. Niech stracę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy