Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

krępujące popuszczanie moczu

Rozpoczęte przez ~Bart, 21 kwi 2017
  • avatar ~Bart ~Bart
    ~Bart
    Napisane 21 kwietnia 2017 - 15:20
    witam, mam bardzo wstydliwy problem, od jakiegoś czasu zawsze po sikaniu pojawia się jeszcze kilka kropel moczu, kiedy już sprzęt schowany. Zdarza się tez, że w samochodzie albo w miejscach publicznych również popuszczę kilka kropel w spodnie.
    To jest megakrępujące, zaczynam się stresować, że widac plamy, albo że czuć mocz.
    Co to jest? Skąd to się bierze? Jestem wysportowany, mam 42 lata, jeżdżę codziennie na rowerze, nie mam nadwagi, z potencją ok, a tu taki problem.
    Jak sobie z tym poradzić?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 24 kwietnia 2017 - 11:04
    a może, kolego, masz źle dobrane siodełko? Jeśli dużo jeździsz na rowerze, nieprawidłowe siodełko może powodować ucisk, a w efekcie osłabienie zwieraczy. Podobny efekt może dac nawet zbyt ciasna bielizna. Najpierw bym to wyeliminował i zobaczył, czy problem przejdzie.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~J23 ~J23
    ~J23
    Napisane 28 kwietnia 2017 - 12:59
    Najlepiej zrobić kompleksowe badania, niestety z prostatą włącznie. Nietrzymanie moczu może być spowodowane łagodnym rozrostem prostaty albo wcale nie łagodnym guzem, wiec nie można bagatelizować takiej sprawy.
    Polecam szybką kontrolę lekarską. Jeśli to coś innego niż prostata, to lekarz też pomoże - np. przepisze odpowiednie środki farmakologiczne poprawiające napięcie mieśni.
    A doraźnie można stosowac specjalne wkładki dla facetów, których nie widać, a które zniwelują problem plam.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 04 maja 2017 - 10:18
    Mój mąż miał podobny problem. Po wizycie u urologa okazało się, że to rodzaj nadwrażliwości pęcherza moczowego. Dostał leki, które po 2 tygodniach praktycznie zniwelowały problem.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robi ~Robi
    ~Robi
    Napisane 09 maja 2017 - 09:37
    Cześć, miałem coś takiego, U mnie pojawiało się to przy wysiłku - na początku tylko przy dużym, jak podnoszenie jakiegoś ciężaru. Potem było coraz gorzej - nawet przy kichaniu zdarzało się, że pojawiały się plamy moczu. Lekarz mi powiedział, że to wysiłkowe neitrzymanie moczu, zapisał leki i ćwiczenia, a do czasu poprawy musze po prostu stosowac wkładki higieniczne tena men. Nie ma co zwlekać z wizytą lekarską, powodzenia.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bart ~Bart
    ~Bart
    Napisane 17 maja 2017 - 14:44
    Dzięki wszystkim za rady, nie sądziłem, że może być tyle przyczyn. Zapisałem się do urologa, dam znać, jaki efekt.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy