Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Klub swing

Rozpoczęte przez ~Kinga, 09 mar 2023
  • avatar ~Kinga ~Kinga
    ~Kinga
    Napisane 09 marca 2023 - 14:50
    Hej mam 31 lat od pięciu jestem mężatką
    mąż od jakiegoś czasu namawia mnie żebyśmy wybrali się do klubu swingers a ja mam pewne obawy nie wiem czy dała bym radę jestem normalną kobietą a tam chyba przychodzą sex bomby.
    Czy ktoś był w takim klubie lub coś słyszał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 09 marca 2023 - 16:18
    ~Kinga napisał:
    Hej mam 31 lat od pięciu jestem mężatką
    mąż od jakiegoś czasu namawia mnie żebyśmy wybrali się do klubu swingers a ja mam pewne obawy nie wiem czy dała bym radę jestem normalną kobietą a tam chyba przychodzą sex bomby.
    Czy ktoś był w takim klubie lub coś słyszał

    Początek końca waszego małżeństwa takie wypady.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 09 marca 2023 - 18:14
    Nigdy nie zrozumiem jak facet może oddać żonę innemu z własnej woli.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żona Męża Swego ~Żona Męża Swego
    ~Żona Męża Swego
    Napisane 11 marca 2023 - 11:07
    Sexbomb to tam raczej nie ma. Sexbomba jak chce z kim innym, nie musi oddawać się w byle klubie (casting ogłasza i przebiera), no chyba że ją to kręci i pójdzie sobie popatrzeć/pouprawiać sex na oczach innych/no ostatecznie dać się przelecieć jakiemuś dla niej atrakcyjnemu.
    Ale wątpię bardzo, czy facet takiej sexbomby zaproponuje jej wizytę w takim przybytku - może cichcem ją zdradzi, chcąc sprawdzić jak jest z niesexbombą, ale dzielić się nią raczej nie będzie.
    Jak chcesz wiedzieć jak tam jest, to idź i się przekonasz, nic nie musisz tam robić, możesz się tylko porozglądać.
    Nie miej kompleksów, bo tam żadnej angeliny jolie a tym bardziej brada p. nie spotkasz.
    Deficyt pań jest znaczny, 5 lat po ślubie, więc chyba w miarę świeża, branie będziesz miała bez problemu (jeżeli tylko się zgodzisz). Ale twój mąż, to już różnie może być, może być rozczarowany tym, co on miał będzie do wyboru.
    I po czymś takim; z jego strony jazda po tobie, że za bardzo popłynęłaś, bo jemu tak naprawdę w tej propozycji chodzi o to, że chce sobie za twą wiedzą i przyzwoleniem pobzykać fajne laseczki, a może być tak, że to ty będziesz fajnie wybzykana (jak on nigdy cie nie wybzykał), a on dozna rozczarowania dostępnymi dla niego kobietami/swymi możliwościami, itp.
    A teraz bardzo poważnie: uważaj, bo następne pięciolecie małżeństwa świętować będziesz na rozprawie rozwodowej. Jeżeli po 5 latach mąż proponuje sex z innymi, to albo wyszłaś za kurwiarza, albo źle się zaczyna dziać w waszym łóżku (czyli nie dziać, jeżeli on się rozgląda za innymi łóżkami). Pogadaj z nim dlaczego tego chce (choć wątpię w jego szczerość) może czegoś nie robicie, za mało robicie, nie tam gdzie on chciałby abyście robili. Może cię już nie kocha, może nie pragnie, bo coś się w twym ciele zmieniło (jeżeli tak, to trochę wysiłku i wracasz do dawniejszej,,postaci") i już go nie kręcisz, może on się zmienił i ciebie nie kręci i sex już nie taki chętny z twej strony, postaraj się podrążyć temat i dojść prawdziwych przyczyn jego pragnień, bo te jego pragnienia to zapowiedź zdrad z jego strony, a wtedy to masakra dla was wszystkich. Pogadaj, poczytaj o otwieraniu związku, o zdradach, a po lekturach postaraj się matołowi wytłumaczyć, że te jego pragnienia, to początek równi pochyłej dla waszej rodziny, dla ciebie ale i dla niego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 11 marca 2023 - 16:30
    ~Żona napisał:
    Sexbomb to tam raczej nie ma. Sexbomba jak chce z kim innym, nie musi oddawać się w byle klubie (casting ogłasza i przebiera), no chyba że ją to kręci i pójdzie sobie popatrzeć/pouprawiać sex na oczach innych/no ostatecznie dać się przelecieć jakiemuś dla niej atrakcyjnemu.
    Ale wątpię bardzo, czy facet takiej sexbomby zaproponuje jej wizytę w takim przybytku - może cichcem ją zdradzi, chcąc sprawdzić jak jest z niesexbombą, ale dzielić się nią raczej nie będzie.
    Jak chcesz wiedzieć jak tam jest, to idź i się przekonasz, nic nie musisz tam robić, możesz się tylko porozglądać.
    Nie miej kompleksów, bo tam żadnej angeliny jolie a tym bardziej brada p. nie spotkasz.
    Deficyt pań jest znaczny, 5 lat po ślubie, więc chyba w miarę świeża, branie będziesz miała bez problemu (jeżeli tylko się zgodzisz). Ale twój mąż, to już różnie może być, może być rozczarowany tym, co on miał będzie do wyboru.
    I po czymś takim; z jego strony jazda po tobie, że za bardzo popłynęłaś, bo jemu tak naprawdę w tej propozycji chodzi o to, że chce sobie za twą wiedzą i przyzwoleniem pobzykać fajne laseczki, a może być tak, że to ty będziesz fajnie wybzykana (jak on nigdy cie nie wybzykał), a on dozna rozczarowania dostępnymi dla niego kobietami/swymi możliwościami, itp.
    A teraz bardzo poważnie: uważaj, bo następne pięciolecie małżeństwa świętować będziesz na rozprawie rozwodowej. Jeżeli po 5 latach mąż proponuje sex z innymi, to albo wyszłaś za kurwiarza, albo źle się zaczyna dziać w waszym łóżku (czyli nie dziać, jeżeli on się rozgląda za innymi łóżkami). Pogadaj z nim dlaczego tego chce (choć wątpię w jego szczerość) może czegoś nie robicie, za mało robicie, nie tam gdzie on chciałby abyście robili. Może cię już nie kocha, może nie pragnie, bo coś się w twym ciele zmieniło (jeżeli tak, to trochę wysiłku i wracasz do dawniejszej,,postaci") i już go nie kręcisz, może on się zmienił i ciebie nie kręci i sex już nie taki chętny z twej strony, postaraj się podrążyć temat i dojść prawdziwych przyczyn jego pragnień, bo te jego pragnienia to zapowiedź zdrad z jego strony, a wtedy to masakra dla was wszystkich. Pogadaj, poczytaj o otwieraniu związku, o zdradach, a po lekturach postaraj się matołowi wytłumaczyć, że te jego pragnienia, to początek równi pochyłej dla waszej rodziny, dla ciebie ale i dla niego.

    Teorię już znamy. W praktyce każdy wie jak jest. Zdumiewająca jest naiwność ludzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kinga ~Kinga
    ~Kinga
    Napisane 12 marca 2023 - 03:02
    Jeśli chodzi o seks to się zmienił a dokładniej to kręci go w nietypowych miejscach może i dla tego namawia mnie żebym iść do klubu swingers

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta ~Marta
    ~Marta
    Napisane 12 marca 2023 - 08:02
    My w zwiazku 16lat, malzenstwo 11 i podobna sytuacja. Tez sie bronilam, przed swingers klubem. Ja w zyciu potrafie wziac, na tzw biust, pewne rzeczy. Po pierwszym wyjsciu, psychicznie nie do konca, ale fizycznie bylo mi calkiem dobrze. Na drugie wyjscie, ja meza namowilam. Zazwyczaj on dwa, trzy razy, a pozniej na mnie musi poczekac. Teraz ja go trzymam w niepewnosci. Widze u niego zazdrosc, wspominam, ze moze bysmy sie wybrali znowu, a on ucina temat. Fakt nie mam znowu ochoty na ostry sex z tymi co tam przychodza, ale niepewność meza, trzeba podtrzymac. To byl jego pomysl nie moj, wiec niech sie troszke z tym pomeczy. Ogolnie z tego co zauwazylam w tych klubach, to oszustwo i do normalnosci bardzo daleko, a mimo to wiekszosc ludzi w to lezie. Szczegolnie naiwni faceci, oddaja swoje zony. Czasami trzeba takiego wyprostowac. Teraz widze, ze sie stara w domu i to mi odpowiada, chodz cena dosc wysoka, bo czulam sie jak dziwka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kinga ~Kinga
    ~Kinga
    Napisane 12 marca 2023 - 08:16
    Marta jak jest w takich klubach jacy ludzie tam przychodzą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta ~Marta
    ~Marta
    Napisane 12 marca 2023 - 09:06
    Wiesz, za pierwszym razem ciezko wyczuc, bo stres. Za drugim dalo sie zaobserwowac, ze pojawiaja sie tzw. Cwaniacy. Czyli facet, ktory przychodzi pobzykac, a kobieta ktora mu towarzyszy nie jest jego partnerka( raczej wynajeta), bo to da się wyczuc. Sam sex nie jest, taki zly, ale tez jest jedno ale. Nikt nie bedzie cie traktowal z nadmierna czuloscia. Jak, Cię kreci sam ostry sex, to mozesz isc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kinga ~Kinga
    ~Kinga
    Napisane 12 marca 2023 - 09:12
    Nie będę ukrywała ale od zawsze lubiłam ostry sex, a ostatnio mąż bardzo szybko kączy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 12 marca 2023 - 09:25
    ~Kinga napisał:
    Nie będę ukrywała ale od zawsze lubiłam ostry sex, a ostatnio mąż bardzo szybko kączy



    Janusz zmieniłeś olej w Passacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kinga ~Kinga
    ~Kinga
    Napisane 12 marca 2023 - 09:29
    Nie rozumię możesz jaśniej jaki Janusz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 12 marca 2023 - 10:46
    ~Kinga napisał:
    Nie rozumię możesz jaśniej jaki Janusz



    Kącz juz Janusz wstydu oszczędź.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta ~Marta
    ~Marta
    Napisane 12 marca 2023 - 11:23
    ~Kpr napisał:
    ~Kinga napisał:
    Nie rozumię możesz jaśniej jaki Janusz



    Kącz juz Janusz wstydu oszczędź.

    Nie znam tego forum i piszacych tu osob, ale nie kazdy musi byc fantasta. Jak wiesz, zycie pisze rozne scenariusze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kinga ~Kinga
    ~Kinga
    Napisane 12 marca 2023 - 11:43
    Mogę Cię zapewnic ale nie jestem żaden Janusz nie wiem dlaczego tak sądzisz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 12 marca 2023 - 12:45
    ~Marta napisał:
    ~Kpr napisał:
    ~Kinga napisał:
    Nie rozumię możesz jaśniej jaki Janusz



    Kącz juz Janusz wstydu oszczędź.

    Nie znam tego forum i piszacych tu osob, ale nie kazdy musi byc fantasta. Jak wiesz, zycie pisze rozne scenariusze.



    To pewnie dlatego że nie potrafię zrozumieć jak facet może namawiać na swing osobę którą kocha? Czyli własną żonę. Zastanawiam się co takimi kieruje. W życiu bym nie pozwolił żeby inny facet/faceci robili to z moja zona na moich oczach. Nie rozumiem też jak kobieta może się zgadzać na coś takiego po to żeby zaspokoić chore fantazje męża? Może swoje własne fantazje :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kinga ~Kinga
    ~Kinga
    Napisane 12 marca 2023 - 14:08
    Tego ja sama nie wiem dlaczego tak się upiera żeby tam iść

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 12 marca 2023 - 15:23
    ~Kinga napisał:
    Tego ja sama nie wiem dlaczego tak się upiera żeby tam iść



    Bo chce spełnić swoje chore fantazje twoim kosztem. Mnie bardziej zastanawia dlaczego Ty chcesz tam iść;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kinga ~Kinga
    ~Kinga
    Napisane 12 marca 2023 - 15:32
    Może ciekawość a może chcę zobaczyć jego reakcję jak będę z innym facetem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 12 marca 2023 - 15:36
    ~Kinga napisał:
    Może ciekawość a może chcę zobaczyć jego reakcję jak będę z innym facetem



    Hehe gorzej jak jego reakcją będzie pozew rozwodowy;) nie kazdy facet sobie z tym poradzi.
    Myślę że Twoja ciekawość jak tobie będzie z innym/innymi jest powodem dla którego rozważasz pójście do swingers klubu;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Strona 1 z 10
następna
Strona 1 z 14 następna

Gorące tematy