Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

Jakie przejazdy służbowe?

Rozpoczęte przez ~Samuraj, 22 lis 2019
  • avatar ~Samuraj ~Samuraj
    ~Samuraj
    Napisane 22 listopada 2019 - 15:17
    Panowie, szukam fajnej usługi do przejazdów firmowych. Korzystanie z samych tylko korporacji taksówkarskich jest trochę uciążliwe. Z kolei nie przepadam za uberem. Chcę jednak mieć coś, co pozwala mi zamawiać kierowcę przez aplikację i kontrolować trasy przejazdów. Co polecacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zbych ~Zbych
    ~Zbych
    Napisane 02 grudnia 2019 - 16:37
    U mnie w firmie bardzo dobrze sprawdza się usługa free now. mam jedno konto, ale każdy pracownik może dostać coś w rodzaju swojego dostępu, więc wszystko działa w jednym ekosystemie i ty wiesz, ile kto jeździł i gdzie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Norbert ~Norbert
    ~Norbert
    Napisane 11 grudnia 2019 - 22:40
    a jak potem ogarniacie sprawę rozliczeń za przejazdy w tym free now? Można jakoś zebrać zbiorczo z całego miesiąca??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Eryk ~Eryk
    ~Eryk
    Napisane 30 grudnia 2019 - 14:17
    ~Norbert napisał:
    a jak potem ogarniacie sprawę rozliczeń za przejazdy w tym free now? Można jakoś zebrać zbiorczo z całego miesiąca??


    Nie no, generują Ci we free now legitnie pod koniec miesiaca jedna fakture, nie bawisz sie w zadne zbieranie fakut za kazdy przejazd :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Norbert ~Norbert
    ~Norbert
    Napisane 14 stycznia 2020 - 16:02
    wszystko już wiem, udało mi się kilka razy skorzystać z apki FreeNow, cenowo są bardzo przystępni, wszystko działa jak należy i nie czekam nie wiadomo ile na podstawienie auta, oby tak dalej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamskoas ~kamskoas
    ~kamskoas
    Napisane 29 stycznia 2020 - 00:40
    Orientuje się ktoś z was czy jest możliwość podpięcia freeNow pod sapConcur? Bardzo by nam to ułatwiło zycie,bo się z wieloma firmami tak rozliczamy. Myśleliśmy przez jakiś czas o wzięciu auta w leasing ale jednak taxi wychodzi taniej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~filip ~filip
    ~filip
    Napisane 12 lutego 2020 - 09:39
    ~kamskoas napisał:
    Orientuje się ktoś z was czy jest możliwość podpięcia freeNow pod sapConcur? Bardzo by nam to ułatwiło zycie,bo się z wieloma firmami tak rozliczamy. Myśleliśmy przez jakiś czas o wzięciu auta w leasing ale jednak taxi wychodzi taniej


    Tak, możesz to podpiąć pod sapconcur. nie wiem dokładnie, jak wygląda procedura, bo nie jestem z IT, ale wiem, że u nas w firmie to jest połączone i działa.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy