Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Jaki środek na potencję bez recepty

Rozpoczęte przez ~Kings, 09 kwi 2020
  • avatar ~Kings ~Kings
    ~Kings
    Napisane 09 kwietnia 2020 - 11:17
    W ten weekend odwiedzam dziewczyne i chcielbyśmy trochę poszaleć, szczególnie, że długo się nie widzieliśmy (kwarantanna i te sprawy). W ostatnim czasie libido znacznie mi spadło, szczególnie ze mam trochę problemów w pracy w związku z obecną sytuacja. Co polecicie bez recepty aby przyjąć i lecieć z tematem bez stresu, że nie wyjdzie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Patryk ~Patryk
    ~Patryk
    Napisane 09 kwietnia 2020 - 12:13
    Od dawna masz ten problem? Ogólnie polecam wprowadzić do diety więcej zdrowych tluszczy chociaż nie wiem czy tak szybko zobaczysz rezultat, szczególnie, że do weekendu niedługo. Powinny pomóc duże dawki L argininy. Szukaj supli opartych właśnie na L argininie Bardzo dobry skład ma tutaj Penis Complete. Dostaniesz bez recepty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kings ~Kings
    ~Kings
    Napisane 10 kwietnia 2020 - 08:55
    Problem mam od kilku tygodni tak wiec nie długo, ogólnie własnie dlatego tutaj pytam aby wstydu nie było.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sergio ~Sergio
    ~Sergio
    Napisane 10 kwietnia 2020 - 11:39
    Zdecydowanie L arginina, dobrze będzie rownież przyjąć trochę żeńszenia czy supli z kofeiną. Penis complete to dobre wyjście, druga opcja to Man power. Unikaj sildenafilu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kings ~Kings
    ~Kings
    Napisane 10 kwietnia 2020 - 14:34
    Bralem pod uwagę jeszcze olimp albo kamagrę... Jakieś opinie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wadim ~wadim
    ~wadim
    Napisane 14 kwietnia 2020 - 10:28
    Olimp bardzo słaby, suplement również na bazie L argininy ale porównaj sobie zawartość L argininy w tabletce olimpu czy w tabletce man power. Zobaczysz czemu Ci polecam ten drugi. Co do kamagry to ma w sobie sildenafil a to nie jest polecany składnik na pierwszy rzut leczenia zaburzen erekcji. Po pierwsze moze powodować uzależnienie od takich środkow, po drugie jej dzialanie nie jest jakieś super mocne. Szczególnie, ze jest to zawartość sildenafilu mniejsza od viagry. W porównaniu lepsze rezultaty da Ci większa dawka L argininy. I jednocześnie brak efektów ubocznych i uzależnienia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dyggy ~Dyggy
    ~Dyggy
    Napisane 13 lipca 2020 - 14:32
    Do niedawna byłem dość sceptycznie nastawiony do suplementacji i tych wszystkich środków na erekcję. Początkowo wspomagałem erekcję środkami typu żeń szeń czy L arginina, nit twierdze tutaj, ze nie są skuteczne bo nadal je biorę, ale są sytuacje, w których środki nie wystarczają i niegłupie jest sięgnięcie po sildenafil. Na początku od małych dawek (nie pisze tutaj o viagrze ale o środkach z sildenafilem dostepnych w aptekach bez recepty). Na początek możecie wprowadzić Inventum, tabletki są do żucia. Trzeba trzymać sie zaleceń z ulotki i jesli nie macie jakichś powaznych problemow hormonalnych, powinny pomóc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy