Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Jaka tabletka na mocną erekcję?

Rozpoczęte przez ~Erykom, 05 mar 2017
  • avatar ~loman ~loman
    ~loman
    Napisane 09 sierpnia 2022 - 08:02
    W aptekach, jednak z tego co wiem to nie wszystkie, Niektóre mozna zamowić jedynie przez internet.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aidan ~Aidan
    ~Aidan
    Napisane 30 sierpnia 2022 - 08:26
    Z mojego doświadczenia skutecznych jest kilka preparatów
    cum on - biorę obecnie, bardzo dobry środek, zwieksza przepływ krwi oraz erekcja trzyma się do 8 godzin od zażycia tabletki
    power man - drugie najlepsze tabletki aczkolwiek cum on daje nieco lepsze efekty
    No i wspomagająco viamen - bezpieczniejszy od viagry a dziala podobnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwertyu ~qwertyu
    ~qwertyu
    Napisane 06 września 2022 - 14:37
    ~Erykom napisał:
    Panowie macie może jakąś sprawdzoną tabletkę na erekcję?:) Mam 31 lat,wzwód jest ok ale chciałbym zaopatrzyć się w jakiś specyfik który pomoże nabrać większej erekcji żeby podczas stosunku było lepiej niż dotychczas:)
    W zależności jaka masz wagę 1 lub 2 tabletki prosent 600 powinny wystarczć na 3 2 - 3 godzinki erekcji. W opakowaniu jest 90 sprzedaja za około 130 zeta z przesyłką. Jest jeden sklep w Polsce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daemon ~Daemon
    ~Daemon
    Napisane 08 września 2022 - 13:27
    Czyli z tych trzech co byś polecił ? Widziałeś jakieś skutki uboczne brania tabletek? Masz może gdzieś całkowite składy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aidan ~aidan
    ~aidan
    Napisane 09 września 2022 - 10:21
    Z tych wszystkich jakie wymieniłem to chyba viamen jest najlepszy A przynajmniej daje Ci najlepsza erekcje w zestawieniu z ceną. Bezpieczeństwo jest spore, nie widzialem u siebie żadnych efektów ubocznych a to było dla mnie ważne bo nie zamierzałem się truć viagrą czy sildenafilem.
    Wiele osob jeszcze poleca sobie kamagrę ale ja spróbowałem i zawiodłem się. Jest do dupy. Działa krótko i głowa mnie po niej bolała.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~goNzo ~goNzo
    ~goNzo
    Napisane 09 września 2022 - 11:44
    Mam wrażenie że dla każdego tu z Panów w dyskusji pozytywny efekt daje tzw u każdego co innego , w innej dawce itd a podejrzewam jeszcze rzecz najciekawszą - ilu z Was było by podatnych na efekt placebo. Myślę że wielu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lion ~lion
    ~lion
    Napisane 14 września 2022 - 12:57
    W innym wątku już pisałem. Bardzo dobre tabletki to:
    Man power
    Viamen
    ewentualnie penis complete ( ma działanie powiekszające penisa, wydłużające stosunek, poprawiające erekcję).Dzialanie tabletek sprawia,że więcej krwi napływa do penisa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~legon ~legon
    ~legon
    Napisane 14 września 2022 - 13:27
    Viamen ostatnio próbowałem i niezłe aczkolwiek chyba z nich zrezygnuję z racji ceny. Penis stoi faktycznie jak drąg ponad kilka godzin ale tanie nie są. Zastanawiałem się nad cum on bo widziałem w promocji. Może ktoś brał?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~booki ~booki
    ~booki
    Napisane 16 września 2022 - 08:32
    To bierze pól tabletki viamena. Na mnie tez działaja mocno, ale wystarczy pół tabletki i działają spoko. A wtedy cena nie jest wysoka. Cum on są super, ale u mnie się nie sprawdziły niestety. Działanie jest ale jak bierze się je regularnie i trzeba się z tym pilnowac bo jak bierze się je w kratkę to działania nie ma żadnego a tak to ja za to dziękuję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leegon ~leegon
    ~leegon
    Napisane 16 września 2022 - 08:36
    Mi to nie przeszkadza. I tak biorę z rana leki na ciśnienie to brałbym sobie razem z nimi. Szukam jednak opinii czy warto.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gobi ~Gobi
    ~Gobi
    Napisane 16 września 2022 - 13:05
    Warto! Ogólnie mam porównanie ze środkami na receptę i różnicy nie widzę. No może poza tym ,że przy cum on nie mam nieprzyjemnych bóli głowy no i jest to korzystniejsze dla mojej kieszeni bo tabletki są tańsze. Jeśli zażywasz regularnie to erekcja jest gwarantowana (oczywiście przy wcześniejszej stymulacji bo sam z siebie to Co penis nie stanie, musisz być podniecony). Bez trucia się środkami farmakologicznymi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Patto ~Patto
    ~Patto
    Napisane 17 listopada 2022 - 08:40
    Panowie aktualnie biorę Viamen. I jestem w sumie zadowolony z działania. Które jest nawet mocniejsze niż się spodziewałem. Chodzi o to,że penis czasami stoi nawet po seksie i po wytrysku a erekcja utrzymuje sie przez wiele godzin. Czy to normalne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~roman ~roman
    ~roman
    Napisane 18 listopada 2022 - 11:43
    Penis wcale tak szybko nie opada po wytrysku. Trzeba trochę poczekać aż opadnie. Chociaż jak po kilku godzinach jeszcze trzyma Cię działanie tabletki to nieźle. Może powinieneś stosować w takim przypadku nie cała tabletkę, ale na przykład połowę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xynder ~xynder
    ~xynder
    Napisane 28 grudnia 2022 - 18:48
    Takich tabletek nie bierze sie dla zabawy, one są dla osob ktore maja problem utrzymac wzwod lub wogole do niego doprowadzic.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Armando ~Armando
    ~Armando
    Napisane 29 grudnia 2022 - 22:18
    mnie sie wydaje ze ten post to taki fejk troche dla beki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pezeto ~pezeto
    ~pezeto
    Napisane 26 kwietnia 2023 - 10:50
    Na początek właśnie bardziej polecane są ziołowe środki.Potem dopiero jeśli takie środki nie pomagają to wprowadza się coś takiego jak sildenafil. Chociaż z doświadczenia wiem i z wpisów na tym forum,ze tabletki ziołowe w większości przypadków wystarczaja. I poprawiają sytuację na tyle,że nie trzeba się truć środkami przypisanymi przez lekarza.
    Polecam:
    man tabs
    cum on
    oraz penis complete

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mikali ~mikali
    ~mikali
    Napisane 17 maja 2023 - 10:41
    Penis complete to nie jest przypadkiem na powiększenie penisa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pezeto ~pezeto
    ~pezeto
    Napisane 17 maja 2023 - 11:03
    Powinno działać to i na powiększenie penisa i na erekcję. Wprawdzie jest to trochę droższy środek od tych które wcześniejszych, ale kompleksowy w działaniu. Tak więc i powiększa i stawia do pionu. Zawiera w sobie o wiele większe dawki L argininy i środków działających na erekcję i na powiekszenie niz cokolwiek innego co jest dostępne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mikali ~mikali
    ~mikali
    Napisane 17 maja 2023 - 11:13
    A nie jest tak, że jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pezeto ~pezeto
    ~pezeto
    Napisane 17 maja 2023 - 14:00
    Każdy powinien wystawić swoją opinię.Sam jednak brałem i jak dla mnie tabletki mają bardzo dobre działanie. Mam porównanie z innymi i żadne inne tabletki jakie brałem wcześniej nie miały takiej mocy jak właśnie penis complete. Poczytaj sobie zresztą opinie innych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy