Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Jaka tabletka na mocną erekcję?

Rozpoczęte przez ~Erykom, 05 mar 2017
  • avatar ~nimto ~nimto
    ~nimto
    Napisane 04 grudnia 2019 - 11:20
    I jak tam się sprawuje? Możesz coś więcej o tym napisać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rover ~rover
    ~rover
    Napisane 04 grudnia 2019 - 11:35
    Działa. Nie od razu ponieważ musieliśmy poczekać jakąś godzinę na działanie. Ale tak. Erekcja była . Tylko od razu napiszę.ze lepiej zadziałało przy drugiej i trzeciej tabletce. Wychodzi na toze organizm musi się przyzwyczaić. No generalnie im dłużej się bierze tym lepiej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pxk ~pxk
    ~pxk
    Napisane 01 kwietnia 2020 - 08:58
    W innym wątku już pisałem. Bardzo dobre tabletki to:
    Mam power
    Cum on
    ewentualnie penis complete ( ma działanie powiekszające penisa, wydłużające stosunek, poprawiające erekcję).Dzialanie tabletek sprawia,że więcej krwi napływa do penisa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sylas ~Sylas
    ~Sylas
    Napisane 28 kwietnia 2020 - 18:24
    Wam chociaż stawał, mój nawet nie chciał o tym słyszeć! miałem mnóstwo stresu w pracy, złe odżywianie, siedzenie po 12h w biurze pod presją, żona marudziła, że chce seksu a tu nic.. nawet po przespanej nocy, spokojnym weekendzie, zero porannych erekcji nic. zero chęci, nawet stymulacja żony, która dawała mi zawsze tyle satysfakcji nie dawała rady. Nie chciałem wierzyć, że to mój sytsem zawodzi, więc sięgnąłem po maxona, okazało się że sprzęt działał bez zarzutu, żona nie marudziła a wręcz była zachwycona moją męskością. oczywiście nie przyznałem się do tabletek, okłamywałem ją przez dłuższy czas, aż zona znalazła pochowane pudełka i kazała mi isć na terapie.. straszne to jest dla faceta, kiedy coś zaczyna się sypac i nie możesz sam zaspokoić własnej kobiety..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jan1955 ~jan1955
    ~jan1955
    Napisane 28 kwietnia 2020 - 21:45
    Wydaje mi się że ,tutaj działa tzw.czynnik psychogenny, im bardziej chcesz to nic nie wychodzi.Jedna porażka, potem druga i przy trzeciej strach jak jak nie dam rady.Masz przy tym tez może przedwczesny wytrysk ?Sildenafil na pewno pomaga aby uwierzyć w siebie,staraj się brać jak najmniejszą dawkę 25 mg.zależy tez w jakim jesteś wieku ? Zawsze warto udać się po poradę do urologa ,mnie kiedyś pomógł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leon ~leon
    ~leon
    Napisane 06 maja 2020 - 16:17
    Te wszystkie tabletki nic nie dają,jak kobieta chce to zrobi tak że nie trzeba żadnych tabletek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~derzaas ~derzaas
    ~derzaas
    Napisane 13 maja 2020 - 23:38
    takie bajki opowiadasz, ze szkoda, można mieć mega gorącą laskę a i tak sprzęt moze nie zadziałać, z wiekiem to na pewno sie nasila nie ma się co okłamywać, nei chcesz nie stosuj ale tutaj chyba ktoś jednak szuka porady, sildenafil to najjbardziej znany składnik od lat stosowany na takie problemy, można bez recepty kupić np maxon i tam jest ta dawka 0,25 największa bez recepty dostępna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Midolino ~Midolino
    ~Midolino
    Napisane 18 maja 2020 - 08:42
    Penis complete, moim zdaniem nie ma lepszych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jusm ~Jusm
    ~Jusm
    Napisane 19 maja 2020 - 09:01
    Gdzie mogę je dostać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 20 maja 2020 - 17:25
    tak to prawda, jak się coś w głowie zablokuje to nie ma innej opcji jak się wspomagać. Jakiś czas temu też miałem podobną sytucje, coś mi w głwoie się nie dobrego zadziało i się zwyczajnie zablokowałem.. kumpel mi wtedy własnie doradził maxon, bo z dobrym składem i do kupienia w aptece- czyli nie może być to szajs. Troche trudno było mi wytłumaczyć permanentną erekcję i chęć na seks przez niemalże 4 godziny mojej partnerce, ale wtedy też przekonałem się, ze to ta jedyna.. więc nie ma tego złego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jackowski ~Jackowski
    ~Jackowski
    Napisane 04 czerwca 2020 - 20:28
    Panowie , powiedzcie jak praktycznie działa ten sildenafil w różnych opcjach 25mg. Zakładam, że producent jest tu średnio istotny bo substacja aktywna jest wszedzie ta sama i w tej samej ilości.

    Reklama mówi o czasie działania do 5 godzin - co oznacza te 5 godzin? Jesteśmy gotowi non-stop przez te 5 godzin? Znajomy trochę zmieszany opowiadał , że po zakończeniu numeru z żoną , erekcja opadła jak zawsze i do tej pory sie zastanawia gdzie te obiecywane 5 godzin.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lagas ~Lagas
    ~Lagas
    Napisane 08 czerwca 2020 - 00:44
    Zależy jak duży masz problem. Mnie wszystko rozprasza i jestem nerwowy. Przez to problem mam z utrzymaniem erekcji. Poratowałem się o ostatnio mensilem i byłem zaskoczony. Wiadomo po wszystkim opada, ale po około 30 minutach znowu gotowy był do akcji. Efekt utrzymał się ponad 12 godzi, zero problemu z osiągnięciem gotowości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Albert ~Albert
    ~Albert
    Napisane 08 czerwca 2020 - 13:07
    Witajcie,
    od jakiegoś czasu również mam problemy z potencją. Jednak jestem przeciwnikiem faszerowania siebie tabletkami czy inną chemią.
    Szukam bardziej naturalnych sposobów na poprawę erekcji. Wiele naczytałem się o właściwościach żeń-szenia. Co prawda w wielu artykułach [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu (np tutaj https://sferaintymna.pl/zen-szen-na-potencje/) ]piszą o żeń-szeniu jako ekstrakcie, a zarazem jako o składniku suplementów.
    Ja jednak zastanawiam się nad przyjmowaniem jego świeżej postaci. Jednak nie wiem jaki smak charakteryzuje tę roślinę oraz gdzie go zdobyć. Może macie jakieś własne doświadczenia w tym temacie. Chętnie skorzystam z podpowiedzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~amistar ~amistar
    ~amistar
    Napisane 31 lipca 2020 - 08:54
    Zdecydowanie najlepsze. Ogólnie swoje lata już mam, tylko wydawało mi się,ze cos takiego mnie nie dotyczy. No ale okazało się, ze mnie dopadło. Nie od razu ale widzialem że z dnia na dzień jest po prostu coraz gorzej. Na początku nie chciałem sie do tego przyznać ale moja kobieta już zaczeła dostrzegać róznicę na minus. Próbowałem jakichś naturalnych środków typu żeń szenie i takie tam ale nie pomagały. Kupiłem potem braveran i dość spore rozczarowanie, nie zniechęciłem się jednak i po opiniach na forum zdecydowałem sie na cum on i efekty o wiele lepsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Shluss ~Shluss
    ~Shluss
    Napisane 31 lipca 2020 - 09:13
    Nie odczuwasz przyzwyczajenia organizmu do tabletek cum on? W sensie, że z czasem przestaje reagować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Amistar ~Amistar
    ~Amistar
    Napisane 03 sierpnia 2020 - 09:44
    Wręcz przeciwnie. Na początku brałem regularnie 2 tabletki dziennie, potem mogłem przerzucić się na jedna tabletkę bo wiecej nie potrzebowałem. Z czasem nie musiałem ich cały czas brać ale brałem jedynie doraźnie. Na razie nie biorę bo nie mam potrzeby. Czy masz inaczej?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Shluss ~Shluss
    ~Shluss
    Napisane 04 sierpnia 2020 - 10:57
    Nie po prostu biorę aktualnie inne tabletki i mam wrażenie, ze mój organizm się do nich przyzwyczaja bo nie dają takiego dobrego efektu jak dawały na początku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Amistar ~Amistar
    ~Amistar
    Napisane 06 sierpnia 2020 - 07:38
    Nie wiem jakie tabletki bierzesz, ale u mnie było jeszcze gorzej z braveranem, ten nie dawał prakycznie żadnego efektu, jeśli chodzi o działanie cum on to jest o wiele lepiej bo przynajmniej tabletki działają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Igor ~Igor
    ~Igor
    Napisane 30 października 2020 - 10:14
    Jest kilka czynników, ktore mogą znacznie zmniejszyć działanie takich środków. Sam jednak wymieniłbym w pierwszej kolejnosci czynniki natury psychicznej. Środki takie jak maxigra czy inventum działają dobrze w sytuacji w której mamy ochotę na seks. Jeśli nie mamy tej ochoty to ich działanie jest ograniczone albo wprost zerowe... Substancje są skuteczne w sytuacji w której mamy ochotę na seks, ale po prostu mamy problemy z osiągnięciem erekcji jak również z jej utrzymaniem.
    Duże znaczenie ma również nasza higiena życia, to czy uprawiamy sport jak rownież to czy zdrowo sie odżywiamy. Warto pić dużo wody jak również wprowadzić do diety nienasycone kwasy tłuszczowe. Sam wspomagam się aktualnie Inventum, na razie wystarczy mi do dobrego działania jedna tabletka (wcześniej brałem naraz dwie tabletki).

    Polecałbym również skonsultować sytuację z lekarzem jesli mamy problem z nadciśnieniem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4x-latek ~4x-latek
    ~4x-latek
    Napisane 30 października 2020 - 14:58
    Być może nie do konca poprawnie zinterpretowałem zarówno reklamy jak i ulotkę ale wydawało sie że gdy już osiągniemy stan na baczność to ten potrwa te (niby) 5 godzin. W praktyce u mnie nie ma właściwie różnicy czy wezmę taki maxon lub mensil lub nie wezmę niczego.Z mojego punktu widzenia te sildenafile 25mg mają (o i ile wogóle) niemal niezauważalny efekt , zobaczę przy okazji jeszcze z wiekszą dawką (maxon forte). Nie dolega mi raczej nic w tym zakresie , chodziło mi raczej usprawnienie własnych możliwości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy