Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Jak wybaczyć?

Rozpoczęte przez ~Załamana, 21 wrz 2023
  • avatar ~Iza ~Iza
    ~Iza
    Napisane 19 grudnia 2023 - 18:52
    No widzisz cieszę się że podzielasz moje zdanie na ten temat życie jest tylko jedno ja też mam męża i dzieci to właśnie dla nich to robię po to żeby nie zadreczac siebie i rodziny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 19 grudnia 2023 - 23:57
    @ Iza
    https://facetpo40.pl/forum/zazdosc-o-dzieci,zwiazek,6491,26,2
    tu i dalej możesz poczytać jak to u mnie było i dlaczego to rozumiem.Ale czy klin klinem to zawsze się sprawdzi? Moim zdaniem nie .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 20 grudnia 2023 - 08:15
    ~Iza napisał:
    No to masz dylemat tylko czy musisz być męczennica a może lepiej opłacić tą samą monetą tylko dyskretnie poza domem i jego wiedzą. Byłam w podobnej sytuacji i tak zrobiłam teraz podchodzę do tego zupełnie na luzie i bez stresu.

    Jestem ponad pół roku po odkryciu zdrady , czy jestem męczennikiem ? Trochę tak , ale również często myślę aby odpłacić się podobnym , i chyba nie miał bym hamulców gdyby pojawiła się okazja ponieważ straciłem wiarę w uczciwość .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 20 grudnia 2023 - 09:01
    Jak popatrzysz dookoła to zobaczysz mnóstwo okazji,ale trzeba sie odrobinę postarać,Bo która wie że jesteś chętny?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 20 grudnia 2023 - 09:08
    ~Sw napisał:
    Jak popatrzysz dookoła to zobaczysz mnóstwo okazji,ale trzeba sie odrobinę postarać,Bo która wie że jesteś chętny?

    Kończmy bo wątek jest o wybaczaniu :) , też próbuje wybaczyć ale lekko nie jest , sam jestem ciekaw jak dalej potoczy się moje życie , narazie oboje próbujemy poskładać związek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Do Zalamana ~Do Zalamana
    ~Do Zalamana
    Napisane 20 grudnia 2023 - 13:21
    ~Załamana napisał:
    Hej, jestem z mężem cały czas. Za nami dużo nieprzespanych nocy i wylanych łez. Mąż codziennie BARDZO się stara (dużo by pisać), a ja mam dni raz lepsze, raz gorsze. Nie wiem czy uda mi się wybaczyć to co zrobił ale próbuję. To jest bardzo pokręcone, bo z jednej strony bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego u mojego boku, z drugiej strony jest żal, smutek, tak jakby umarła cząstka mnie. Trochę pomógł mi urlop we dwoje. Mogłam oderwać się od wszystkiego i nie myśleć.
    Dla mnie taka zdrada zawsze należała do kategorii niewybaczalnych.. dopóki mnie to nie spotkało.
    Nie mam zamiaru się poddawać ale mogę kiedyś stwierdzić, że jestem tym wszystkim już zmęczona, tego też nie wykluczam.
    Na pewno nie byłoby mi łatwiej się teraz rozstać, bo poprostu tego nie chcę.

    Daj sobie czas, ale nic na sile. Dopiero niedawno sie sie to wszystko rozpetalo. Maz na razie sie stara, ale przyjdzie moment, ze bedzie oczekiwal, ze wybaczysz i zapomnisz. Co Ty robisz, zeby nie wybaczyc na miekko? Stawiasz jakies granice? Piszesz, ze on mial romans przez 2 lata a Ty dowiedzialas sie teraz, po pieciu latach? Skad wiesz ze to nie trwalo dluzej, czy nadal nie trwa (przeciez spotykali sie niereguralnie i nie bylo u niego zmiany w zachowaniu). Czy on ma swiadomosc, ze Cie skrzywdzil? To ze placze, moze placze bo sie wydalo? 2 lata oszukiwania to nie skok w bok, blad itd: to planowanie, klamanie. Zyjesz z bardzo sprytnym klamca. Bardzo go kochasz, no ok, ale czy bedziesz w stanie zyc zastanawiajac sie czy moze dzis Cie zdradzil albo wczoraj, a moze dowiesz sie za dwa lata, jak sie przyzna, bo umie sie swietnie maskowac. Przykro mi, ze Cie to spotkalo. Zadbaj o siebie. Spoko, ze sie stara, ale to staranie klamcy, ktory Cie nie szanuje. Pomysl, Ty go kochasz, szanujesz, czy zdradzilabys go? Podejrzewam, ze nie. On zdradzil, czyli nie myslal o Tobie nie szanowal Cie. Jestes w traumie, to wplywa na to jak myslisz. Daj sobie czas, sobie, nie jemu. Przemysl i blagam zadbaj o swoja psychike, zeby podjac decyzje, ktora jest dobra dla Ciebie.Ten facet to dramat jakis.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 20 grudnia 2023 - 18:23
    Nie żyj przeszłością nic ci to nie da

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Do Ona ~Do Ona
    ~Do Ona
    Napisane 20 grudnia 2023 - 19:36
    Z ta przeszloscia to tak nie do konca, bo trzeba sie uczyc na bledach i wyciagac wnioski z tego co sie stalo. Zwiazek mozna posklejac, ale to juz nie jest to samo i jest kwestia czy dasz rade zyc ze swiadomoscia zdrady partnera. To jest jak posklejac zbite lustro, juz za kazdym razem jak sie w nim bedziesz przegladac bedziesz widziec te rysy, tam gdzie zostalo posklejane.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iza ~Iza
    ~Iza
    Napisane 21 grudnia 2023 - 12:25
    Nie ma co się zadreczac po prostu trzeba się z tym pogodzić i podjąć jakąś decyzję ja odpłacam tym samym tylko dyskretnie a mężowi pozostawiam wyrzuty sumienia niech się zadrecza tym co mi zrobił.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Do Iza ~Do Iza
    ~Do Iza
    Napisane 21 grudnia 2023 - 19:56
    ~Iza napisał:
    Nie ma co się zadreczac po prostu trzeba się z tym pogodzić i podjąć jakąś decyzję ja odpłacam tym samym tylko dyskretnie a mężowi pozostawiam wyrzuty sumienia niech się zadrecza tym co mi zrobił.

    Nie kazdy jest w stanie 'odplacac' zdradzajacemu w ten sposób. Jest to opcja, ale podejrzewam, ze autorka niezbyt jest nia zainteresowana w tym momencie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iza ~Iza
    ~Iza
    Napisane 22 grudnia 2023 - 15:15
    ~Do napisał:
    ~Iza napisał:
    Nie ma co się zadreczac po prostu trzeba się z tym pogodzić i podjąć jakąś decyzję ja odpłacam tym samym tylko dyskretnie a mężowi pozostawiam wyrzuty sumienia niech się zadrecza tym co mi zrobił.

    Nie kazdy jest w stanie 'odplacac' zdradzajacemu w ten sposób. Jest to opcja, ale podejrzewam, ze autorka niezbyt jest nia zainteresowana w tym momencie.
    Takie rozwiązanie nie musi być regułą ale opcją jedną z wielu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Irek ~Irek
    ~Irek
    Napisane 26 grudnia 2023 - 11:37
    Ile osób piszących tyle opinii ale każdy ma swoje zasady i nie musi stosować się do innych chociaż nie chciałbym być tak potraktowany przez żonę ale myślę że to lepsze niż wieczne awantury w domu z powodu słabego seksu z mężem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 26 grudnia 2023 - 15:56
    Droga Autorko tego tematu. Nie ma co podejmować pochopnych decyzji. Najlepiej spróbuj , o ile to możliwe dać sobie trochę czasu. Nie warto na pewno też stosować tu zasadę "oko za oko". W tym momencie ważne by ochłonąć z tego wszystkiego. Życzę mimo wszystko dużo spokoju i radości. Na pewno jest coś co Ci pomoże przetrwać te trudne chwile.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iza ~Iza
    ~Iza
    Napisane 26 grudnia 2023 - 22:24
    ~Irek napisał:
    Ile osób piszących tyle opinii ale każdy ma swoje zasady i nie musi stosować się do innych chociaż nie chciałbym być tak potraktowany przez żonę ale myślę że to lepsze niż wieczne awantury w domu z powodu słabego seksu z mężem.
    No widzę że to nie jest aż taka zła ta moja opcja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 26 grudnia 2023 - 22:31
    Oko za oko? Do niczego dobrego to nie doprowadzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iza ~Iza
    ~Iza
    Napisane 26 grudnia 2023 - 23:06
    To nie jest oko za oko tylko jedna z możliwości rozwiązania sprawy ja wolę taką możliwość wykorzystać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zenek ~Zenek
    ~Zenek
    Napisane 28 grudnia 2023 - 16:34
    Jaka fajna jesteś Izuniu wybralaś najlepsza opcję

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olka ~Olka
    ~Olka
    Napisane 28 grudnia 2023 - 19:11
    Czytałam Twój wpis i co Ty jesteś zadowolony z postawy Twojej żony?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zenek ~Zenek
    ~Zenek
    Napisane 28 grudnia 2023 - 19:46
    Nie ale co mogę zrobić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olka ~Olka
    ~Olka
    Napisane 28 grudnia 2023 - 21:50
    Nic nie możesz zrobić chyba że Ci to przeszkadza to i ty sobie znajdziesz jakąś dupe na boku to sobie poruchasz obcą piczke.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy