Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jak sprawić aby żona miała wiekszą ochotę na seks

Rozpoczęte przez ~golek39, 23 sie 2016
  • ~Inna
    ~Inna
    Napisane 09 marca 2017 - 20:37
    Taaa...
    Na pewno zakupy pomogą... A świstak siedzi i..

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Grzesiek 88
    ~Grzesiek 88
    Napisane 29 maja 2018 - 11:58

Z czasem to faktycznie trochę zaczyna wiać nudą w wieloletnim związku. Dlatego ostatnio kupowaliśmy sobie z żoną kilka dodatkowych zabawek, wszystko zamawiałem internetowo na esextoys24.pl. Fajna dostawa, tak cały towar spakowali że w zasadzie przesyłka nie różniła się od jakieś dowolnej ze sklepu odzieżowego, elektronicznego itp.

• ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 04 czerwca 2018 - 13:59
    A jak dla mnie, najskuteczniejsze na oschłą kobietę jest dość przewrotne działanie. Jesteś szarmancki, miły (do granic rozsądku oczywiście), pomagasz, radzisz, trochę nadskakujesz, ale... w sprawach seksu jesteś na 'nie'... po tygodniu, czy kilku, sama na Ciebie wlezie :-), Chyba, że miedzy wami wszystko już dawno umarło, to inna sprawa ;-)...

• ~Akman
    ~Akman
    Napisane 04 czerwca 2018 - 14:26
    Ja myślę, że po prostu jest nie pociągasz, ewentualnie ma kochanka. Na pewno nie powinieneś się o to prosić, bo i tak nie usłyszysz prawdy. Spróbuj ewentualnie założyć program szpiegowski na telefon.

Ja kiedyś kupowałem tu, chociaż dla narzeczonej.
    https://podsluchyonline.pl

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty