Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Jak sie wycofac z obietnic?

Rozpoczęte przez ~Kochanka 40+, 15 sty 2022
  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 16 stycznia 2022 - 10:57
    ~Kochanka napisał:
    Przykro mi ale ani średniowiecznym jazgotem ani katolickim bełkotem mnie nie przekonacie. Stawiam na inteligencję i rozwój - tu jednak takich osób nie widzę. Mądrych, konstruktywnych wypowiedzi wobec tego tu nie znajdę. Tylko pospolity psi szczek w próżnię polskiego plebsu. Ehhhh....no trudno. Gdzien w internetach muszą wypowiadać się też Ludzie lotni umysłowo - kiedyś ich znajdę. Żegnam proste towarzystwo tymczasem bo mi szkoda czasu na wasze biadolenie bez przyszłości. Pozdrawiam, miłego dnia. Temat zamykam.

    Przykro Ci? Dobry żart:-)))
    Temat to sobie zamkniemy jak my będziemy tego chcieli. Ty sobie co najwyżej możesz niewspółuczestniczyć;-)

    Miłego dnia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nie-ta-ja ~Nie-ta-ja
    ~Nie-ta-ja
    Napisane 16 stycznia 2022 - 12:05
    ~Kochanka napisał:
    Przykro mi ale ani średniowiecznym jazgotem ani katolickim bełkotem mnie nie przekonacie. Stawiam na inteligencję i rozwój - tu jednak takich osób nie widzę. Mądrych, konstruktywnych wypowiedzi wobec tego tu nie znajdę. Tylko pospolity psi szczek w próżnię polskiego plebsu. Ehhhh....no trudno. Gdzien w internetach muszą wypowiadać się też Ludzie lotni umysłowo - kiedyś ich znajdę. Żegnam proste towarzystwo tymczasem bo mi szkoda czasu na wasze biadolenie bez przyszłości. Pozdrawiam, miłego dnia. Temat zamykam.


    Nie otrzymałaś rady, jakiej oczekiwałaś. Forum o zdradach to nie koncert życzeń. Prawda nie zawsze nam się musi podobać, ale warto przyjrzeć się sobie, z tym, że należy mieć w sobie odrobinę empatii i refleksyjnosci.

    Pozdrawiam i życzę udanego rozwiązania sprawy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 16 stycznia 2022 - 13:53
    Czwórko, moje słowa są dla tych, którzy obserwują z boku, wiem, że do tej pani nie dotrą.
    My nie jesteśmy godni czytać jej prze- inteligentnych wypowiedzi. Jakże mogłaby się zniżyć do naszego poziomu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 16 stycznia 2022 - 13:59
    Łukasz ewangelista
    napisał:
    Potem opowiedział zaproszonym przypowieść, gdy zauważył, jak sobie pierwsze miejsca wybierali. Tak mówił do nich: 8 «Jeśli cię kto zaprosi na ucztę, nie zajmuj pierwszego miejsca, by czasem ktoś znakomitszy od ciebie nie był zaproszony przez niego. 9 Wówczas przyjdzie ten, kto was obu zaprosił, i powie ci: "Ustąp temu miejsca!"; i musiałbyś ze wstydem zająć ostatnie miejsce. 10 Lecz gdy będziesz zaproszony, idź i usiądź na ostatnim miejscu. Wtedy przyjdzie gospodarz i powie ci: "Przyjacielu, przesiądź się wyżej!"; i spotka cię zaszczyt wobec wszystkich współbiesiadników. 11 Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony».

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 16 stycznia 2022 - 14:28
    ~Baranek777 napisał:
    Czwórko, moje słowa są dla tych, którzy obserwują z boku, wiem, że do tej pani nie dotrą.
    My nie jesteśmy godni czytać jej prze- inteligentnych wypowiedzi. Jakże mogłaby się zniżyć do naszego poziomu?

    I tak mi jest żal tych osób. To nie prawda, że są całkowicie wyprani z uczuć. Problem jest taki, że im bardziej nasilone cechy wchodzące w skład tzw. ciemnej triady tym większa szkodliwość społeczna tych ludzi a szanse na dotarcie do nich zerowe. Mnie to frustruje, że tych ludzi nie można przystosować lepiej do życia w społeczeństwie. Zwykle charakteryzują się wysoką ineligencją, nie przeciętnymi ambicjami ale co z tego jak działają na szkodę społeczeństwa, w którym żyją?
    Podważanie sensowności bycia uczciwym we wszelakich umowach społecznych prowadzi do rozprzestrzeniania się lęków, niepokojów społecznych generalnie do poczucia bezcelowości działania na rzecz społeczeństwa. To jest bardzo proste do zrozumienia ale dla takich ludzi nie istnieje coś takiego jak dobro wspólne. Pisałam kiedyś o anomii społecznej. Powszechność depresji i podejścia, że nic się nie opłaca oprócz dbania o własny tyłek a po nas to choćby potop może doprowadzić do konfliktów na szeroką skalę. Te konflikty uderzą też w narcyzów. Tego jakby oni nie dostrzegają. Nie dostrzegają, że są częścią wiekszego systemu i różnych zależności. Jak np. taki pan zdzichu nie pójdzie do roboty bo mu się nie będzie chciało a akurat wydarzy się awaria to taka narcyzka utonie w gównie z własnego kibla.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 16 stycznia 2022 - 14:43
    ~czwórka napisał:
    ~Baranek777 napisał:
    Czwórko, moje słowa są dla tych, którzy obserwują z boku, wiem, że do tej pani nie dotrą.
    My nie jesteśmy godni czytać jej prze- inteligentnych wypowiedzi. Jakże mogłaby się zniżyć do naszego poziomu?

    I tak mi jest żal tych osób. To nie prawda, że są całkowicie wyprani z uczuć. Problem jest taki, że im bardziej nasilone cechy wchodzące w skład tzw. ciemnej triady tym większa szkodliwość społeczna tych ludzi a szanse na dotarcie do nich zerowe. Mnie to frustruje, że tych ludzi nie można przystosować lepiej do życia w społeczeństwie. Zwykle charakteryzują się wysoką ineligencją, nie przeciętnymi ambicjami ale co z tego jak działają na szkodę społeczeństwa, w którym żyją?
    Podważanie sensowności bycia uczciwym we wszelakich umowach społecznych prowadzi do rozprzestrzeniania się lęków, niepokojów społecznych generalnie do poczucia bezcelowości działania na rzecz społeczeństwa. To jest bardzo proste do zrozumienia ale dla takich ludzi nie istnieje coś takiego jak dobro wspólne. Pisałam kiedyś o anomii społecznej. Powszechność depresji i podejścia, że nic się nie opłaca oprócz dbania o własny tyłek a po nas to choćby potop może doprowadzić do konfliktów na szeroką skalę. Te konflikty uderzą też w narcyzów. Tego jakby oni nie dostrzegają. Nie dostrzegają, że są częścią wiekszego systemu i różnych zależności. Jak np. taki pan zdzichu* nie pójdzie do roboty bo mu się nie będzie chciało a akurat wydarzy się awaria to taka narcyzka utonie w gównie z własnego kibla.

    Zdzichu;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kropki ~Kropki
    ~Kropki
    Napisane 16 stycznia 2022 - 17:18
    Nie ma słusznej odpowiedzi kiedy postępowanie przeczy jakiejkolwiek logice. Byłaś egoistką w stosunku do rodziny swojego kochasia i nagle chcesz wybielić sobie sumienie, a tak się nie da. Powiedz mu wprost że seks spoko, kochanek z niego niezły ale partner chujowy bo zdradza żonę, to jak Ty masz się czuć bezpiecznie jak zostawi rodzinę dla kobiety o 5lat od siebie starszą, przecież na starzenie się jak wino z godnością trzeba mieć klasę, a autorka jej nie ma. Co najwyżej skiśnie i korkiem przejdzie.

    Serio kurwa proste komunikaty, to prostsze niż wasze jebanie się po kątach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~acine ~acine
    ~acine
    Napisane 16 stycznia 2022 - 17:38
    Kochanko idz na forum netkobiety tam Ci cos sensownego poradza bo tu tylko katolickie taliby glownie sie udzielaja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 16 stycznia 2022 - 19:33
    Proszę zapoznać się z wiarą muzułmanów potem udzielaj się. U nas jest mega tolerancja wszystkich. Za plucie na muzułmanów czy wejście do meczetu wierni linczu dokonają, inni będą brawo bić. Nawet w warszawskim meczecie taka reakcja by była.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marvald ~marvald
    ~marvald
    Napisane 17 stycznia 2022 - 08:37
    Temat założony przez starzejącą się rozwódkę, która sądziła,że olśni tu nas swoimi "problemami" na miarę członkini koła gospodyń wiejskich z Pierdziszewa. W obliczu szydery, która ją spotkała, dziewczę "zamknęło" temat i poszło poszukiwać światłych porad gdzieś indziej. Nie pierwszy to przypadek, że starsza pani, bzyknięta przez młodszego absztyfikanta, przemienia się w lwicę salonową i królową życia. Taka sytuacja jest zawsze żałosna, a zaserwowanej tu żenady nie da się odzobaczyć. Jeżeli ta dama wierzy w to, że młodszy facet porzuci rodzinę, by związać się NA ZAWSZE ze straszą od siebie niewiastą, jest śmieszna.
    Wobec podejrzeń, że nasza milejdi zajrzy tu jeszcze, mimo "zamknięcia" tematu, litościwie zaserwuję poradę tyleż katolicką, co średniowieczną, a na pewno rzeczową:
    - kochasia przepłoszyć dając mu do przeczytania raz dziennie swój PESEL
    - idąc na podbój świata jako singielka z odzysku, warto najpierw podciągnąć się z ortografii
    Pochwalony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marvald ~marvald
    ~marvald
    Napisane 17 stycznia 2022 - 09:11
    ~acine napisał:
    Kochanko idz na forum netkobiety tam Ci cos sensownego poradza bo tu tylko katolickie taliby glownie sie udzielaja.

    A tak nawiasem mówiąc, mam takie doświadczenie z czasów minionej młodości, że wszyscy antykatoliccy szczekacze, brani pod but (tak, tak- fizycznie), odszczekują swoje rewelacje w popłochu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~koko ~koko
    ~koko
    Napisane 17 stycznia 2022 - 21:29
    Czy głosić to na policje? Jakiś czas temu przyłapałem zonę na oszustwie. Kłamała ze jest z koleżanka była innym facetem. Przyjęła taktykę ze rozpad małżeństwa moja wina Imnie obwinia za wszystko. Znowu ja przyłapałem ze popisuje z tym kolesiem. Nastawiła przeciw mnie swoich rodziców. Próbuje zastraszyć ze jak się nie rozejdziemy za porozumienie stron to będzie wojna o dziecko do końca życia. Ja już załatwiam dokumenty rozwodowe. Nie boje się tylko ona prowokuje mnie do sytuacji w których oczekuje przemocy z mojej strony i może chcieć mi założyć niebieska kartę. Wiec myślę o policji ale w domu jest dziecko które już dużo przeszło w życiu wcześniej a policja dla dziecka to trauma. proszę o rade a moje dziecko jest przysposobione dlatego proszę O poradę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 17 stycznia 2022 - 22:08
    ~koko napisał:
    Czy głosić to na policje? Jakiś czas temu przyłapałem zonę na oszustwie. Kłamała ze jest z koleżanka była innym facetem. Przyjęła taktykę ze rozpad małżeństwa moja wina Imnie obwinia za wszystko. Znowu ja przyłapałem ze popisuje z tym kolesiem. Nastawiła przeciw mnie swoich rodziców. Próbuje zastraszyć ze jak się nie rozejdziemy za porozumienie stron to będzie wojna o dziecko do końca życia. Ja już załatwiam dokumenty rozwodowe. Nie boje się tylko ona prowokuje mnie do sytuacji w których oczekuje przemocy z mojej strony i może chcieć mi założyć niebieska kartę. Wiec myślę o policji ale w domu jest dziecko które już dużo przeszło w życiu wcześniej a policja dla dziecka to trauma. proszę o rade a moje dziecko jest przysposobione dlatego proszę O poradę.


    Jeśli już się tak sprawa ma, zaopatrz się w jakąś ukrytą kamerę w mieszkaniu lub ukryty dyktafon i cały czas nagrywaj. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że do takiej sytuacji dojdzie. Będzie się psychicznie znęcać nad Tobą, nawet sama do Ciebie wystartuje z rękami, a Ty w samoobronie choćby ją odepchniesz. Zrobi to przy dziecku. Ona będzie wiedziała jak się przewrócić i co to obdukcja. Siniaki sobie nawet sama załatwi. I na pewno będziesz miał tą niebieską kartę. A wyprowadzić się dla świętego spokoju nie będziesz mógł, bo rozwód załatwi z Twojej winy, gdyż porzuciłeś rodzinę.
    Na pewno jest zdrada i to grubymi nićmi szyta. Przerobione w rodzinie. A ty swoich rodziców nie masz lub bluskich jakiś?

    Będzie Ci widzenia utrudniała z dzieckiem, i nastawiała je przeciw Tobie, a za parę lat gdy dziecko zacznie mieć problemy z nauką lub co gorsza nałóg jakiś paskudny, zostaniesz obwiniony, że się dzieckiem nie interesowałeś i nie wychowywałeś.
    Ciężko powiedzieć, czy taki przypadek to choroba psychiczna czy opętanie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koko ~Koko
    ~Koko
    Napisane 17 stycznia 2022 - 22:25
    Niestety rodziców już nie mam . Ale mam rodzeństwo i oni wiedzą o całej sytuacji i że mnie prowokuję. I robi takie cyrki na nich mogę polegać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koko ~Koko
    ~Koko
    Napisane 17 stycznia 2022 - 22:28
    Mam pytanie czy już teraz iść na policję bez nagrania i opowiedzieć o tym co się dzieje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 17 stycznia 2022 - 22:29
    ~Koko napisał:
    Niestety rodziców już nie mam . Ale mam rodzeństwo i oni wiedzą o całej sytuacji i że mnie prowokuję. I robi takie cyrki na nich mogę polegać.


    Nagrywaj wszystko, tylko tak, żeby nie wiedziała. Tyle mogę Ci doradzić. Detektyw też nie zaszkodziłby, żeby jej zdradę udowodnić w sądzie. I dla Ciebie szlaban na dupy - do odwołania!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 17 stycznia 2022 - 22:32
    ~Koko napisał:
    Mam pytanie czy już teraz iść na policję bez nagrania i opowiedzieć o tym co się dzieje.


    Możesz porozmawiać ze swoim dzielnicowym, żeby był zorientowany w sytuacji, bez dowodów raczej żadnych zawiadomień o popełnieniu czegokolwiek nie czyń.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 17 stycznia 2022 - 22:35
    ~Baranek777 napisał:
    ~Koko napisał:
    Mam pytanie czy już teraz iść na policję bez nagrania i opowiedzieć o tym co się dzieje.


    Możesz porozmawiać ze swoim dzielnicowym, żeby był zorientowany w sytuacji, bez dowodów raczej żadnych zawiadomień o popełnieniu czegokolwiek nie czyń.


    Sama rozmowa z dzielnicowym nie zaszkodzi, a byćmoże on Ci coś mądrego doradzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koko ~Koko
    ~Koko
    Napisane 17 stycznia 2022 - 22:54
    Ok dziękuję i być może się coś dowiem bo już raz mnie prowokowała więc mogła być już na policji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~solasi ~solasi
    ~solasi
    Napisane 18 stycznia 2022 - 07:55
    ~Koko napisał:
    Ok dziękuję i być może się coś dowiem bo już raz mnie prowokowała więc mogła być już na policji


    Koko, a czemu żona chciała założyć niebieską kartę?
    Co takiego robisz, że żona o tym myślała?
    Czy żona się Ciebie boi?
    Czy dziecko się Ciebie boi?

    A jak żona Ciebie prowokuje, to jak się zachowujesz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy