Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Jak się odchudzać?

Rozpoczęte przez ~Mr Big, 08 mar 2013
  • ~Lora
    ~Lora
    Napisane 25 września 2018 - 19:38
    Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Foreverslimu. 3 miesiące pozbyłam się ponad 10 kilogramów nadwagi

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Jagoda
    ~Jagoda
    Napisane 30 października 2018 - 17:48
    Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagajkących odchudzanie. Stosowałam Foreverslim przez 3 miesiace i w tym czasie schudłąm 14 kilo

• ~Klara
    ~Klara
    Napisane 02 listopada 2018 - 19:48
    Jakiś czas temu nie przypuszczała bym że sięgnę po tabletki odchudzające.Ale niestety na kolejnej diecie efektów nie widziałam.Doszłam do wniosku że nie mam nic do stracenia i kupiłam Foreverslim.Teraz jestem bardzo pozytywnie zaskoczone że tabletki mogą być aż tak skuteczne.

• ~Danka
    ~Danka
    Napisane 12 listopada 2018 - 18:20

Nie zawsze wszystkim wystarczy dieta i ćwiczenia.Sa takie osoby które muszą dodatkowo wspomagać się tabletkami.Foreverslim to najlepszy wybór jeżeli ma się jakiekolwiek problemy na diecie.Dzięki nim chudnie się szybko i skutecznie.

• ~Truda
    ~Truda
    Napisane 23 listopada 2018 - 01:32
    Ja też zdecydowałam się na Slimunox i jestem bardzo zadowolona. 3 miesiące czasu i waga spadła o 14 kilo. Dla mnie to wielki sukces.

• ~Łucja
    ~Łucja
    Napisane 30 listopada 2018 - 19:55
    Przez okres paru lat wspomagałam swoją dietę różnymi tabletkami i suplementami.Dopiero Foreverslim okazał się strzałem w dziesiątkę.W przeciągu trzech miesięcy udało mi się z jego pomocą schudnąć 11 kg i co najważniejsze nie wystąpił efekt jo-jo.Polecam

• ~Gaja
    ~Gaja
    Napisane 27 grudnia 2018 - 21:01
    Ja się bardzo żle z tym czułam po ciąży... Czułam się jak słonica... na szczęscie po tym jak zakończyłam karmienie piersią, zdecydowałam się na lekką dietą i Foreverslim. Po 3 miesiącach waga wróciła do takiej jak miałam przed ciążą.., więc moim zdaniem odpowiednio dobrane tabletki pomagają

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy

facebook