Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Jak się odchudzać?

Rozpoczęte przez ~Mr Big, 08 mar 2013
  • avatar ~Mr Big ~Mr Big
    ~Mr Big
    Napisane 08 marca 2013 - 18:33
    Czy macie jakieś dobre diety dla facetów? Nie ruszam sie zbyt dużo, bo mam taką pracę, a ciężko wygospodarować wolny czas na jakieś sporty. Nie ważę jakoś strasznie dużo - 94- 96 kg przy 180 cm, ale jestem umięśniony. Ale brzuch zaczyna trochę mi przeszkadzać.
    Problem w tym, że niespecjalnie umiem gotować, a żonka poszła w cholerę jakiś czas temu, więc jestem skazany na bary.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 20 marca 2013 - 10:33
    W Twoim przypadku chyba jest ważne nie tyle, żeby się odchudzić, ale zmienić naweyki żywieniowe. Ja się przestawiłem na 4-5 posiłków dziennie, minimum 3 godziny przerwy między jednym a drugim, odstawiłem całkowicie tłuszcz (nie smaruję chleba, nie jem smażonego) i alkohol. W ciągu miesiąca pozbyłem się 3 kg nie robiąc nic więcej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 20 marca 2013 - 20:06
    Panowie góry ,góry i jeszcze raz góry przyjemne z pożytecznym :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~piotrs ~piotrs
    ~piotrs
    Napisane 20 marca 2013 - 20:23
    do późnego wieczoru można iść na pływalnię ,do sauny,można pobiegać,ruch inny niż w pracy,ruch dynamiczny,dużo silnej woli i racjonalne odżywianie,kilka posiłków dziennie w małych porcjach,jeden dzień wolny od sportu,dużo determinacji oraz suplementacja po treningu i przed,ale nie golonką z kapustą,powodzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirek ~Mirek
    ~Mirek
    Napisane 20 marca 2013 - 21:06
    Obrazić się na kolację, albo wnerwić partnerkę do tego stopnia, żeby nie dawała jeść :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pavelch@onet.pl ~pavelch@onet.pl
    ~pavelch@onet.pl
    Napisane 20 marca 2013 - 21:44
    Witajcie, jestem zwolennikiem aktywnego odchudzania i ruszenia dupska z fotela ...
    Odchudzanie połączone ze wspaniałą kondycją. na bebzol na pewno A6W czyli aerobowa 6 Waidera - jest ciężka, zwłaszcza na początku, ale później...
    oczywiście bieganie- powoli, ale długo i daleko, tak po 10 km i więcej - jest ciężko, zwłaszcza na początku, ale później...
    no i na końcu mogę poradzić drobne ćwiczenia na drążku - jest ciężko, zwłaszcza na początku, ale później...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wiedzminska ~wiedzminska
    ~wiedzminska
    Napisane 14 kwietnia 2013 - 14:35
    Warto przejść na ciemne pieczywo, tzn.żytnie, z pełnego przemiału.Szybciej syci i "wprowadza" do organizmu mniej kalorii. I może wyeliminować słodkie i tłuste jedzenie.
    I moze polubić spacerki.Ponoć wystarczy ok 30 minut dziennie spacerku, by zauważyć efekty.Powodzenia i trzymam kciuki!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ray ~Ray
    ~Ray
    Napisane 20 maja 2013 - 15:23
    Mam dla ciebie dosyć alternatywną propozycję. Tą technikę stosuję od dawna i przy moich 183cm wzrostu ważę 80kg. Technika jest prosta i zależy od nastawienia psychicznego. Musisz każdą pracę fizyczną traktować nie jak upierdliwą konieczność ale jak ćwiczenie mięśni. To po pierwsze. Po drugie: ćwicz myjąc zęby lub goląc się. Napinaj mięśnie, podnoś się na palcach, przeciągaj się, nie stój bez ruchu. Jeśli chcesz radykalnie podejść do tematu - biegaj. Biegać można o każdej porze, różne dystanse i wszędzie a kosztuje cię to tylko dobre buty, koszulkę i spodenki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~globek trotter ~globek trotter
    ~globek trotter
    Napisane 20 maja 2013 - 15:26
    Trzeba wcześniej wstawać (od stołu). Dieta ŻP (żreć połowę). I mimo wszystko RD (ruszyć dupę). Zasada 3-30-130 3x w tygodniu przez 30 minut utrzymać tętno na poziomie 130. Powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~G_A_W ~G_A_W
    ~G_A_W
    Napisane 20 maja 2013 - 19:01
    Ja schudłem 30 kg w 3 miesiące i od 4 lat to trzymam. Zagrały się dwie rzeczy - umysł i system żywienia.... bez głowy nic nie ruszy. I albo jestes silny na tyle że zrobisz to sam, alo potrzebujesz wsparcia - coacha.... ja potrzebowałem coacha....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 20 maja 2013 - 19:05
    Mam dietę cud ! Schudłem ze 105 kg do 94 kg przy wzroście 182 cm i utrzymuję tą wagę od 2 lat ! Rekordowy spadek zanotowałem 10. 2012 - 88 kg. Teraz najlepsze : Wszystko zaczęło się od tego, że zastanowili mnie robotnicy drogowi. Widziałem jak jedli na śniadanie po pół bochenka białego chleba i wszyscy byli szczupli. Postanowiłem zrobić podobnie. Maximum ruchu i wysiłku: siłownia, spacery, wycieczki w góry, jednym słowem cudo ! Bo jem przy tym to na co mam ochotę o każdej porze. I udaje się choć wiadomo, że przy 40- dziestce utrzymać swoje ciało w ryzach nie jest proste.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hyzop ~hyzop
    ~hyzop
    Napisane 11 sierpnia 2014 - 12:03
    5 posiłków dziennie co 3 godziny, 2 większe, 3 małe bez podjadania ruch (ja jeżdże rowerem), kalocja najpóźniej 2 godziny przed spaniem. chudne w oczach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hyzop ~hyzop
    ~hyzop
    Napisane 31 sierpnia 2014 - 17:58
    w dojrzałym wieku trzeba uważać bo jak sie za szybko schudnie to sie wyglada brzydko, np na twarzy. trzba troche ćwiczyć, trzeba zmienić styl odzywianai, ie dieta, a sposób zywienia na reszte zycia, niestety skóra juz nie jest tak bogata w olagen więc będzie szybko wiotczeć jesli nie zadbamy o nawilżeie i rozwój męśni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 15 października 2014 - 12:57
    Nie ma cudów. Trzeba jeść tyle ile się spala - i mniej jak chce się schudnąć. Ale też nie robić sobie superakcje trwającą miesiąć, tylko zmienić swoje nawyki. Bo owszem diety istnieją, ale ludzie się zastanawiiają nad jakimiś "efektem jojo", a to proste - jak ktoś jadł i tył cały czas, to po miesiącu jedzenia sałaty, jak wróci do starego trybu to znów będzie tył.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciej ~Maciej
    ~Maciej
    Napisane 08 listopada 2015 - 18:23
    Ja tam lubię sobie zjeść, więc u mnie ograniczenie jedzenia odpada. Żona wyszukała mi dietę zielus [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu www.dieta-zielus.pl ] i póki co się do niej stosuję. Dodatkowo chodzę też na siłownię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rafff ~rafff
    ~rafff
    Napisane 06 maja 2016 - 09:20
    Staram się więcej ruszać, niestety moja praca jest siedząca, wracam późno i mało kiedy mam siłę żeby zejść z kanapy i poćwiczyć ale staram się jakoś przełamać i ruszyć tyłek, ograniczyłem podjadanie słodyczy, ale to chyba głównie dzięki podpijaniu żonie herbatek odchudzających,[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu chyba się nazywają slim plus ] i jakoś po nich nie chce mi się tak jeść.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcelina ~Marcelina
    ~Marcelina
    Napisane 16 czerwca 2017 - 12:58
    Ja zdecydowałam się na Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu . W końcu moja waga spadła i to jest po prostu rewelacyjne. Podbiegam do tramwaju nie mam zadyszki, wchodzę na 3 pięttro do koleżanki nie mam zadyszki... nawet mogę jecha ć na rowerze... i też nie mam zadyszki...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek157 ~marek157
    ~marek157
    Napisane 25 lipca 2017 - 13:10
    a może by tak poćwiczyć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olek ~olek
    ~olek
    Napisane 15 sierpnia 2017 - 08:52
    moja połówka również parzy mi jakieś herbaty funkcjonalne, jedyną co zapamiętałem to active burn, nie mam nic przeciwko, bo nawet mi to smakuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert 588 ~Robert 588
    ~Robert 588
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 14:02
    trzeba ćwiczyć i mniej jeść

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy