Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Jak się odchudzać?

Rozpoczęte przez ~Mr Big, 08 mar 2013
  • ~denisz
    ~denisz
    Napisane 29 czerwca 2017 - 12:14
    mnie moja kobieta katuje i parzy mi kilka razy dziennie herbatę slim plus od big-active, na początku kręciłem nosem ale herbata całkiem smaczna, nawet nie zauważyłem kiedy udało mi się schudnąć, dopiero jak przymeirzylem spodnie w które ledwo się mieściłem a teraz były już ok i z lekkim luzem to uwierzyłęm ze to zadziałało, włączylem też lżejszą dietę i więcej ruchu

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Ulcia
    ~Ulcia
    Napisane 30 czerwca 2017 - 06:09
    Decyzję o zakupie Slimunox uważam za jedną z najsłuszniejszych.To dzięki nim w końcu po wielu latach udało mi sie schudnąć.Polecam te tabletki każdemu kto chce schudnąć dużo szybko ale bez efektu jo-jo

• ~marek157
    ~marek157
    Napisane 25 lipca 2017 - 13:10
    a może by tak poćwiczyć

• ~tyrek
    ~tyrek
    Napisane 14 sierpnia 2017 - 13:36
    ćwiczenia i dieta przede wszystkim, żonka mi zamówiła taką wagę z www.galerialucznik.pl i zaczynamy inny tryb życia, już mnie motywuje jak tylko potrafi

• ~olek
    ~olek
    Napisane 15 sierpnia 2017 - 08:52
    moja połówka również parzy mi jakieś herbaty funkcjonalne, jedyną co zapamiętałem to active burn, nie mam nic przeciwko, bo nawet mi to smakuje.

• ~Robert 588
    ~Robert 588
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 14:02
    trzeba ćwiczyć i mniej jeść

• ~Robert 588
    ~Robert 588
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 14:02
    trzeba ćwiczyć i mniej jeść

• ~Edzia
    ~Edzia
    Napisane 27 maja 2018 - 16:17
    Moim zdaniem nie warto brać czegoś co nie wiadomo jak skutkuje.Ja zdecydowałam się na Slimunox chyba właśnie dla tego że jest już sporo czasu na rynku i ma rzeszę swoich zadowolonych klientów.Postawiłam na dobrą markę i jestem bardzo zadowolona z efektów.

• ~Ulka
    ~Ulka
    Napisane 31 maja 2018 - 09:40

U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Slimunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

• ~Werka
    ~Werka
    Napisane 10 czerwca 2018 - 19:33

Ja zdecydowałam się po zakończeniu okresu karmienia na wspomaganie diety poprzez Slimunox. Chyba było to dobre rozwiązanie, bo po dwóch miesiącach i trzech tygodniach wróciłam do wagi jaką miałam przed ciążą

• ~Alekandra
    ~Alekandra
    Napisane 23 czerwca 2018 - 20:58

Bardzo dobre tabletki to Slimunox. Pierwsze które na mnie działają i to od razu z efektem przechodzącym moje oczekiwania. W ostatnie 2 miesiące schudłam prawie 9 kg. Jadę we wrześniu na wakacje i chciałam wyglądać ok, ale widzę, że wyrobię się dużo szybciej.

• ~Oksi
    ~Oksi
    Napisane 28 czerwca 2018 - 22:12
    Więc albo skorzystaj z pomocy dobrego dietetyka np stąd https://ranking.abczdrowie.pl/ albo zamów sobie "kubełkowe jedzenie" ;)

• ~Sławka
    ~Sławka
    Napisane 29 czerwca 2018 - 18:58
    Każdy sposób jest dobry gdy opiera się o sporą aktywność fizyczna i optymalną dietę. Ja dodatkowo wspierałam się suplementem Slimunox który ułatwiał mi odchudzanie i podkręcał jego efekty

• ~Edyta
    ~Edyta
    Napisane 14 lipca 2018 - 20:30

Ja akurat stosowałam Slimunox i uważam, że te tabletki bardzo pomogły mi schudnąć. W końcu udało mi sie pozbyć 14 kg nadwagi jakie miałam od 4 lat .I o dziwo nie było to wcale ani takie trudne ani męczące

• ~Iza
    ~Iza
    Napisane 15 lipca 2018 - 16:14

W walce z zbędnymi kilogramami bardzo dobrze sprawdza się Foreverslim.Ja tabletki kupiłam na Allegro.Jestem bardzo mile zaskoczona w jak szybkim czasie poradził sobie z moimi niechcianymi kilogramami.

• ~Tolka
    ~Tolka
    Napisane 22 lipca 2018 - 17:19
    Ja jednak nie wyobrażam sobie odchudzania bez tabletek.Próbowałam i niestety nic mi z tego nie wyszło.Waga może i spadła ale potem znowu przybyło mi kilogramów.Stosując tabletki Foreverslim nie tylko schudłam więcej niż na samej diecie,ale wagę utrzymuję do dzisiaj czyli nie wystąpił efekt jo-jo.

• ~Renata
    ~Renata
    Napisane 12 sierpnia 2018 - 19:35
    Muszę się zgodzić z tym że Slimunox to rewelacja.Bardzo dobrze dobrany skład tych tabletek pozwolił mi zrzucić wagę w bardzo szybkim czasie.Do dzisiaj jest mi trudno uwierzyć że dałam radę.

• ~Tadeo
    ~Tadeo
    Napisane 14 września 2018 - 00:09
    Nie oszukujmy się, bez aktywności fizycznej i zmiany diety sama suplementy nie pomogą. Ja teraz planuje wypróbować citrosept slim, ale ja ćwiczę 3x w tygodniu i zwracam szczególna uwagę na moja dietę, sam preparat jest dość drogi, ale mam nadzieje że jest warty swojej ceny. Bo skład ma całkiem , całkiem :-)

• ~Krystyna
    ~Krystyna
    Napisane 14 września 2018 - 23:25
    ~Marcelina napisał:
    Ja zdecydowałam się na Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu . W końcu moja waga spadła i to jest po prostu rewelacyjne. Podbiegam do tramwaju nie mam zadyszki, wchodzę na 3 pięttro do koleżanki nie mam zadyszki... nawet mogę jecha ć na rowerze... i też nie mam zadyszki...

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są obecnie dostepne

• ~kaiz
    ~kaiz
    Napisane 21 września 2018 - 17:09
    Moim zdaniem to najlepiej pod okiem specjalistów, czyli jakiegoś dobrego trenera i dietetyka [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ranking.abczdrowie.pl/s/Dietetyk ]

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty